pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Praca po technologii chemicznej

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
betka0147
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-30, 23:46
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Praca po technologii chemicznej

Post autor: betka0147 »

Piszę, bo przede mną wybór studiów. Chciałabym najbardziej coś związanego z chemią. Najbardziej interesuje mnie kierunek na politechnice na wydziale technologii chemicznej - lekka technologia organiczna. Jednak tu pojawia się problem: czy jest po tym praca w Krakowie? Jeżeli ktoś coś wie na ten temat - proszę o informacje :)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Niestety, nie mogę Ci pomóc - ja nie z Krakowa.
Może poszukaj ofert na jakimś portalu internetowym? Coś powinnaś chyba znaleźć. Powodzenia ;).
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Nie wiem jak w Krakowie, ale mój kolega studiuje to w Bydgoszczy i z tego co wiem jest na to zapotrzebowanie. U nas w liecum babka od chemi powtarzała, że to przyszłościowy kierunek.
betka0147
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-30, 23:46
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Post autor: betka0147 »

No tak... Tylko właśnie, czy w Krakowie też będzie..
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

znajomy pracuje w firmie z branzy drogowej w laboratorium. opracowuja material do barier
hellibiu
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-25, 14:31

Post autor: hellibiu »

Szukaj pracy w laboratorium.
Monnsterr
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-28, 15:28

Post autor: Monnsterr »

Po każdych studiach można dostać prace... Ludzie twierdzą, że np pedagogika jest bez przyszłości. Ja kończyłam pedagogikę i nie pracuje w zawodzie, bo nie chce. Moje koleżanki jeszcze na studiach dostały prace.
ika.jelonek
-#
-#
Posty: 94
Rejestracja: 2016-07-15, 21:45

Post autor: ika.jelonek »

Moja ciotka prowadzi taki właśnie biznes i z tego co wiem to co jakiś czas szukają tam nowych pracowników. Ale wiesz mniej więcej na czym praca polega co nie ? Z tego co ostatnio rozmawiałam z ciotką to wiem, że zmienili dostawcę wyposażenia do laboratorium. Zaczęli współpracować z firmą https://danlab.pl/ i opowiadała mi właśnie, że Danlab to naprawdę w pełni profesjonalna firma i znacznie wyróżnia się jakością na tle konkurencji.
ODPOWIEDZ