pompy abs, abs pump

wiercenie studni

portale pracy

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Lu73k
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-13, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

portale pracy

Post autor: Lu73k »

Witam wszystkich, tak się zastanawiam, co sądzicie o portalach pracy?
Dokładniej chodzi mi o portale gdzie można zamieszczać swoje CV, żeby potencjalny pracodawca mógł sobie ułatwić życie. Interesują mnie Wasze opinie na ten temat, a może macie jakieś miłe, bądź niemiłe doświadczenia z tego typu portalami??
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Internet obecnie daję dużo możliwości. Także na rynku pracy. Sama również zamieściłam kiedyś swoje cv. Oczywiście, że na maila pisały niezłe 'ziółka' w stylu: "czy interesują mnie usługi towarzyskie". I tak ostatecznie pracę dostałam po znajomości.
A teraz znów poszukuje nowej poprzez internet.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

wg mnie trzeba samemu wysylac cefalki. szukac ogloszen i wysylac. moj kumpel z grupy z AP "czeka az go odnajda" i chyba juz 6 miesiecy jest bez pracy. natomiast inna znajoma wyslala mnostwo aplikacji i prace po 3 miesiacach calkiem niezla znalazla.
alicjaP77
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-09-25, 13:41

Post autor: alicjaP77 »

Dokładnie najlepiej wysyłać dużo cv a nie czekać, aż firma sama się odezwie. Osobiście składałam dokumenty przez stronke planpraca.pl i udało mi się zdobyć dobrą fuchę
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja bym dorzucił jeszcze portale PUPów, czasami można tam coś ciekawego znaleźć





_________________
biokominki dają ciepło
Majki98
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2013-03-10, 23:58

Post autor: Majki98 »

Zapraszam na stronę http://www.szukam-kredytu.com.pl/ gdzie znajdziecie szeroką ofertę stworzoną przez banki dla klienta. Strona obejmuje spis najlepszych ofert możliwy bezpośredni kontakt z bankiem w celu zamówienia interesującej nas oferty.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Poszukiwanie pracy ma polegać na aktywności potencjalnego pracownika, a nie na wrzuceniu gdzieś CV z nadzieją, że praca sama nas znajdzie ;-) Można dodać gdzieś na tych portalach swoje CV, bo a nuż znajdzie nas jakiś łowca talentów, ale jednak bardziej liczyłabym na własne działanie w kwestii poszukiwania pracy :)
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Gdy skończyłem studia od razu zabrałem się do szukania pracy. Na szczęście w moim mieście nie ma z tym tragedii. Ofert pracy w Zielonej Górze jest całkiem sporo. Przygotowałem ładne CV i LM wysłałem do kilkunastu firm i od 3ech tygodni jestem na okresie próbnym :)
ezalora
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-08-08, 09:55
Lokalizacja: gdynia

Post autor: ezalora »

A pracujesz chociaż w zawodzie ?
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Moim zdaniem to bardzo dobra forma szukania pracy. Myślę, że w obecnej dobie rozwoju internetu coraz więcej pracodawców umieszcza ogłoszenia w sieci - jest to wygodne zarówno dla pracownika jak i dla firmy ;)
Jeśli jesteście tak jak ja z Cieszyna polecam zajrzeć na ten portal: http://www.praca.bielsko.pl/ - jest tam zdecydowanie największa baza ogłoszeń o pracę z okolicy - Bielsko Biała, Szczyrk,. Kęt, Pszczyna ...
anna80
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2014-06-16, 11:40
Kontakt:

Post autor: anna80 »

Portale z pracą są dobre. Lecz na bardziej ukierunkowane: http://ps24.net.pl/opiekunka-osob-starszych-niemcy - ogólne to strata czasu.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja sam znalazłem swoją pracę przez internet. Wprawdzie miałem już zatrudnienie niemniej praca jaką wykonywałem nie satysfakcjonowała mnie tak jak powinna.
Znalazłem ją za pomocą portalu GoWork. Jest to wygodny agregator ofert tak więc wszystko jest w jednym miejscu i naprawdę nie trzeba zaglądać na kilka różnych portali aby znaleźć coś dla siebie.
Zerknijcie sobie tutaj:
http://www.gowork.pl/praca/katowice;l - na stronie jak widzicie znajduje się bardzo wiele ofert pracy z Katowic - można sobie oczywiście wpisać również inne miasta.
twistet
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2014-08-19, 15:53
Kontakt:

Post autor: twistet »

Popularne portale jak Praca.pl czy Infopraca to dosyć fajna sprawa, bo nawet jak nie znajdzie cię potencjalny pracodawca to można zawsze link do profilu umieścić w CV i rozpisać tam nieco szerzej swoje doświadczenie, zamiast zasypywać pracodawcę stertą papierów.
Na narty do Val di Sole
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Na pracuj.pl są fajne oferty :)
marlenaor
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2014-09-03, 13:09
Kontakt:

Post autor: marlenaor »

Wszystkie portale dzięki ktoś znałazł prace są dobre.
ODPOWIEDZ