pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ta praca nie jest dla mnie !

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Stealth
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-10-14, 08:16

Post autor: Stealth »

Nic związanego z dużymi pieniędzmi i odpowiedzialnością za nie, nie lubię też prac w których trzeba przez 8 godzin siedzieć za biurkiem i wpatrywać się w monitor.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Nie mogłabym być lekarzem. Strasznie brzydzę się krwi, ran. Nawet na PO, podczas lekcji o pierwszej pomocy, gdy omawialiśmy szczegółowo rodzaje ran otwartych czy różne wypadki - czułam się słabo :P
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Na pewno nie będę żadną sekretarką czy coś w tym stylu - jestem tak roztrzepanym człowiekiem że wszystko gubię . Nauczycielem czy opiekunką też nie będę - nie mam cierpliwości do dzieci :D
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Jest wiele takich zawodów - przede wszystkim wszystkie techniczne, bo jestem humanistką i nic z tej techniki nie rozumiem ;-) Po drugie obsługa bhp i wszelkie inne prace, w których ma się kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach, z krwią, urwanymi kończynami itd. :P Po trzecie - telemarketing, bo nie cierpię rozmawiać z obcymi osobami przez telefon, a tym bardziej wciskać innym kit :D I po czwarte - praca w schronisku dla zwierząt, bo przygarnęłabym wszystkie futrzaki, albo serce by mi pękło!
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Jeśłi nie czujecie się dobrze w Waszej pracy to nie ma sensu tego kontynuować. Nie wiem czy jest coś gorsze od nielubianej przez nas pracy ;)
Polecam poszukać czegoś nowego na przykład w jednym z większych miast.
Zobaczcie sobie na przykład ile jest ciekawych ofert pracy we Wrocławiu:
http://www.gowork.pl/praca/wroc%C5%82aw;l
I to praktycznie we wszystkich branżach ;) Myśle, że warto jest sobie zerknąć. Pozdrawiam.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

ja się nie widzę w pracy na słuchawce.
ODPOWIEDZ