pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pomysł na biznes

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Majki98
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2013-03-10, 23:58

Post autor: Majki98 »

witam. zastanawiam się nad rozkręceniem biznetu. no i mam pytanie co radzicie wydrukować ulotki składane np z 3 czesci i rozdawac je czy lepiej facebook i strona ? budzet mam ograniczony dlatego dylemat.... ulotki w tym stylu : http://www.tpsdruk.pl/druk/UlotkiSkladaneLux dziekuje za podpowiedz
Kulturalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2010-07-12, 14:43

Post autor: Kulturalna »

Ja myślałam nad założeniem biura rachunkowego. Co prawda nie wiem co mi z tego wyjdzie, ale na razie czytam na ten temat. Szukam jakichś porad biznesowych na http://blog.usakorporacja.pl, czytam artykuły. Może kiedyś zdecyduję się na taki biznes.
piotr18
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-06-29, 14:30

Post autor: piotr18 »

Jak jest się młodym najlepiej pójść do AIP, oni zawsze tam doradzą jak rozpocząć działalność i zapewnią mentoring
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Jeżeli masz trochę kapitału to zawsze możesz zająć się kupowaniem takich nowoczesnych mieszkań w Gdańsku czy Poznaniu pod wynajem. Wiele osób nie lubi nocować w hotelach czy hostelach.

[ Dodano: 2013-12-06, 14:44 ]
A pomyśleliście o tym w jaki sposób najlepiej jest zareklamować swój własny biznes? W tym mogą pomóc takie ulotki: http://www.openprint.pl/ulotki dzięki którym zaznajomicie ze swoją firmą wiele osób ;) Myślę, że warto w coś takiego zainwestować. Szczególnie, że w internetowej drukarni można je zamówić dosłownie za grosze .... ;)
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

wydaje mi się, że dobrym pomysłem na biznes jest też gabinet fizjoterapeuty. Oczywiście trzeba mieć ukończone studia oraz najlepiej jakieś kursy rehabilitacji, aby móc się też czymś wyróżnić, ale to na pewno byłby dobry biznes. Zwiększa się zapotrzebowanie na tego typu specjalistów, najczęściej przez to, że społeczeństwo się starzeje. Po za tym można też pracować w szpitalu i mieć dodatkowo własną działalność.
darek91
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-05-05, 15:10
Kontakt:

Post autor: darek91 »

Copywriting w tych czasach zaczyna się opłacac ;) Duzo firm potrzebuje takich usług więc popty na to jest bardzo duży :)
przewozy-niemcy.pl - busy do niemiec.
szarawilla.pl - Catering Opole.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Majki98 pisze:witam. zastanawiam się nad rozkręceniem biznetu. no i mam pytanie co radzicie wydrukować ulotki składane np z 3 czesci i rozdawac je czy lepiej facebook i strona ? budzet mam ograniczony dlatego dylemat.... ulotki w tym stylu : http://www.tpsdruk.pl/druk/UlotkiSkladaneLux dziekuje za podpowiedz
Jeżeli tutaj o taki problem chodzi, to wydaje mi się, że jeżeli chcesz już wydrukować jakieś ulotki, to dobrym rozwiązaniem pod tym względem będzie skorzystanie z opcji jaką jest drukarnia online. Jak sobie porównasz z cenami w tradycyjnych drukarniach, to wychodzi zdecydowanie taniej. Oczywiście facebook to też podstawa w interesie polegającym na świadczeniu usług. Każdy kanał dotarcia do klienta jest po prostu dobrym rozwiązaniem :-)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Prowadzenie biznesu w Polsce niestety ale nie jest takie proste. Państwo nasze temu nie sprzyja
Nie sądzisz,ze warto jest zerknąć sobie tutaj: http://www.pracodawcy24.pl/ ? Na stronie znajduje się wiele ciekawych nowinek ze świata pracy, z którymi warto jest się zapoznać.
reduktor
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-05-22, 12:17

Post autor: reduktor »

Moje pomysły zakład produkujący batoniki. Niestety trzeba mieć duże fundusze na maszyny choćby, pomieszczenia.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

My produkujemy przetwory owoce i kupujemy najwyższej jakości produkty, żeby nasi klienci byli zadowoleni. Aby to jednak było możliwe potrzebujemy dobrych skrzynek na owoce z Erg-System, ponieważ tylko w nich owoc ma zapewnione odpowiedni warunki.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Myślę, że dobrym pomysłem jest też zostanie dietetykiem, założenie własnego biznesu i doradzanie innym osobom w kwestii żywienia. To temat, w którym sama czułabym się dobrze.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Pamiętaj też o odpowiedniej promocji i reklamie w internecie. Nie chodzi mi o samo pozycjonowanie, ale też między innymi o fotografie street view, na które ludzie dziś zwracają ogromną uwagę.
Awatar użytkownika
Belkom
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-07-17, 20:15
Lokalizacja: Malbork

Post autor: Belkom »

CZeść czy ktoś z was mógłby polecić jakiś dobry program unijny na rozruch firmy?
Czyż ci, którzy łupili lud aż do kości i poddawali go najbardziej barbarzyńskim okrucieństwom, jakie tylko można sobie wyobrazić, mają prawo mówić o ulżeniu doli ludu, aby winę jego ucisku i ruiny przerzucić na kogo innego?
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

My chcemy zbudować małą halę produkcyjną. Już zostaliśmy ostrzeżeni przez naszego znajomego, że warto zwrócić uwagę na posadzki betonowe. Polecił nam firmę Zaremba Posadzki, która stosuje Ashford Formułę. Dzięki temu rozwiązaniu beton jest znacznie bardziej wytrzymały i może służyć latami.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Na takiej hali mogą okazać się potrzebne także palety plastikowe palety z tworzyw sztucznych z erg-system.pl, więc zwróćcie na tu uwagę podczas zakupu wyposażenia. Uważam, że warto od początku stawiać na wysoką jakość sprzętu, który używamy.
ODPOWIEDZ