pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wymarzony zawód

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Alonek
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2011-09-05, 15:45

Post autor: Alonek »

Informatyk w serwerowni :D Albo prezes jakieś firmy zajmującej się IT :D
mOniKkkk91
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-10, 19:08

Post autor: mOniKkkk91 »

Mi się marzy pracować w laboratorium i produkować kosmetyki ... ale cóż nie chciało się uczyć i nie dostałam się na te studia co chciałam ... teraz zostaje mi księgowa :/
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mi się marzy pracować w laboratorium i produkować kosmetyki ..
nigdy niec straconego :)
Ja bym chciała otworzyć salon odnowy biologicznej i uparcie do tego dążę :D hmm może będziesz mi produkować kosmetyki? ;)
Awatar użytkownika
8tulipan
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-09-12, 19:09

Post autor: 8tulipan »

Mi za to marzy się pracować jako przewodnik po górach wysokich. Niestety zdobycie takich uprawnień jest niezmiernie trudne zwłaszcza jeśli nie mieszka się w górach, ale pomarzyć zawsze można:]
palisander
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-09-01, 21:41
Lokalizacja: Konin

Post autor: palisander »

A mi się marzy praca, gdzie będe mogła podróżować, i dostawać za to kase. Taka Martyna Wojciechowska troche :)
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Gdyby to nie była medycyna, wybrałabym się na psychiatrię.
Aktualnie myślę o zawodzie prawnika, psychologa, germanisty.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Każda praca jest fajna pod warunkiem że jest dobrze opłacana, jest nam w niej dobrze i mamy z niej satysfakcje. Aczkolwiek trudno jest osiągnąć taki stan szczególnie w Polsce dlatego jest u nas tak liczne pokolenie 1500
Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni.
tomaszek87
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-11-15, 11:46
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: tomaszek87 »

wymarzona? tester wycieczek turystycznych, międzypaństwowych :D ciekawe czy jest ktoś taki :D
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

A ja zawsze chciałam być dziennikarką, ale jak na studiach poznałam specyfikę tego zawodu, to stwierdziłam, że to zbyt stresogenne, przerzuciłam się więc na chęć pisania artykułów do babskich czasopism i...udało się :D i mogę powiedzieć, że jest super! Nie dość, że znam wszystkie najświeższe newsy ze świata urody i mody, to poznaję sławne osoby podczas przeprowadzania wywiadów, no i jeszcze żyję ze świadomością, że ileś tam kobiet kupuje gazetę i czyta napisany przeze mnie artykuł! Co z tego, że nikt nie wie, że ja to ja... ;)
Majki98
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2013-03-10, 23:58

Post autor: Majki98 »

Jeżeli macie problem z położeniem parkietów itp. polecam odwiedzić stronkę parkiety Kraków , sam skorzystałem z ich usług. Pełen profesjonalizm
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Pamiętam że pisania programów uczyłem się od najmłodszych lat. Teraz jestem programistom i uważam że to był jeden z lepszych wyborów w moim życiu.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Wiele z Was pisze tutaj, że nie odpowiada Wam praca jaką wykonujecie. Czy nie warto w takim przypadku rozejrzeć się za inną robotą? Nie ma praktycznie nic gorszego niż wykonywanie pracy, która nas nie satysfakcjonuje albo nie zapewnia dobrych pieniędzy.
Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie na GoWork:
http://www.gowork.pl/praca/kielce;l - w tym przypadku można przejrzeć sobie oferty pracy z Kielc chociaż na portalu znajduje się bardzo wiele ofert zatrudnienia z każdej branży.
Można również poczytać sobie opinie o danych pracodawcach.
Pozdrawiam.
rondal
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-08-22, 11:27

Post autor: rondal »

Ja zawsze chciałem być pilotem samolotu pasażerskiego :D
Awatar użytkownika
cziko87
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-08-25, 10:56
Kontakt:

Post autor: cziko87 »

Polecam poczytać ciekawą dyskusję, jak to w rzeczywistości w Polsce wszystko wygląda: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Najbardziej-o ... 015-roku-t

Generalnie wymarzony zawód to powinien być taki, który sprawia nam przyjemność, za co nam jeszcze płacą oraz który sprawia, że do pracy idziemy z przyjemnością :)
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Zawsze chciałam być piosenkarką:) no ale na razie jestem nauczycielem w przedszkolu:) Ale może kiedyś:)
ODPOWIEDZ