pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wymarzony zawód

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
shizunao
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-01-12, 13:57

Post autor: shizunao »

terapeuta pracujący z autystycznymi dziećmi :)
Renova
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-01-23, 15:29

Post autor: Renova »

Mi się zawsze marzyła germanistyka i tłumacz przysięgły, od małego to za mna chodziło, ale jednak życie poprowadziło mnie w inna strone ;)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Jak byłam dzieckiem to marzyłam o wielu zawodach. Teraz ważne jest dla mnie posiadanie pracy. Jakiejkolwiek.
Olawio
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-03-23, 12:22

Post autor: Olawio »

Nie mam jakoś specjalnie wymarzonej ale chciałbym aby była bardzo dobrze płatna :) .
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Dużo osób pisze tutaj, że myśli o zawodzie księgowej. Myślę, że same studia nie wystarczą i warto zastanowić się jeszcze nad zgłębianiem wiedzy takimi artami http://taxcare.pl/od-cioci-do-dziadka-i ... ej-rodziny. Niby nic wielkiego, a bardzo może pomóc.
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Moja kuzynka pracuje jako ksiegowa w Infosysie i ciągle się doszkala, ale bardzo jej się to opłaca - dużo jeżdzi za granicę i ma międzynarodowe projekty. Fajnie, jak dostajesz dobre wynagrodzenie za pracę, którą lubisz.
Drakhtul
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-12-06, 14:08
Kontakt:

Post autor: Drakhtul »

Ja bym chcial byc sportowcem. Osiagnac sukces. Potem otworzyc swoja szkole i uczyc innych :)
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Mój przyjaciel właśnie spełnia swoje marzenie zostania fryzjerem i urządza lokal w którym będzie się mieścił jego zakład fryzjerski. Postanowiłam mu trochę w tym pomóc przy wyborze profesjonalnych kufrów fryzjerskich które mam nadzieję, że ułatwią mu jego pracę.
klimus88
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2016-02-25, 00:32

Post autor: klimus88 »

Nie wiem, czy można nazwać to wymarzonym zawodem, ale na pewno chciałbym zajmować się czymś związanym z księgowością, audytem i rachunkami. Dla wielu jest to nudne a mnie te wszystkie cyferki itp. po prostu uspokajają :) Na teraz mam za sobą trochę szkoleń i warsztatów i wybieram się na studia w tym kierunku. Wydaje mi się, że będzie dobrze!
Toriaa
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-03, 14:41
Kontakt:

Post autor: Toriaa »

Moim wymarzonym zawodem jest terapeuta uzależnień. Od bardzo dawna interesują mnie osoby uzależnione od narkotyków, hazardu i alkoholu.
Awatar użytkownika
Samson20
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2016-01-25, 15:29
Lokalizacja: Skierniwice

Post autor: Samson20 »

Jak dla mnie bankowiec
Brzmi jak raj, ale piekło, gdy się przyjrzysz.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja zawsze chciałam pracować z książkami - wydawnictwa, biblioteki... ale póki co nie jest mi to dane.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

A to ja nie miałam nigdy takich marzeń. Chciałam raczej z ludźmi.
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

Ja zawsze marzyłam, żeby zostać kierowcą ciężarówek. Niestety to się nie spełni raczej, bo mój pech do samochodów jest ogromny. Ciągle coś mi się psuję i tracę mase pieniędzy na pomoce drogowe http://holowanie.i-poznan.pl , a później na mechaników. Ten pech mógłby się wreszcie skończyć :)
Hakim
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-29, 09:21
Kontakt:

Post autor: Hakim »

Ja od zawsze chciałem iść do wojska i służyć ojczyźnie ale niestety moja duża wada wzroku mnie w tym dyskwalifikuje...
ODPOWIEDZ