pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pomysł na biznes

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: Pomysł na biznes

Post autor: zbyhu »

własna pizzeria moim zdaniem to dobry pomysł. Można otworzyć we franczyzie aby sobie ułatwić start i reklamę. Wiadomo znaną markę łatwiej pokazać w mieście.
oedagrasso
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-04-04, 20:03

Re: Pomysł na biznes

Post autor: oedagrasso »

zbyhu pisze: 2020-03-26, 21:18 własna pizzeria moim zdaniem to dobry pomysł. Można otworzyć we franczyzie aby sobie ułatwić start i reklamę. Wiadomo znaną markę łatwiej pokazać w mieście.
Dzień dobry, jeżeli myśli Pan o otwarciu własnej pizzerii to zachęcam do zapoznania się z konceptem DaGrasso. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: Pomysł na biznes

Post autor: zbyhu »

a nie wiedziałem że DaGrasso otwiera pizzerie w takiej formie.
arek.f
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-05-20, 13:39
Kontakt:

Re: Pomysł na biznes

Post autor: arek.f »

Warto zrobić najpierw research, czy aby Twój pomysł miał popyt. Zrób dobry biznes plan, możesz zasięgnąć pomocy od firm, które pomagają początkującym biznesom.
Jalelka
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2019-03-28, 18:12

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Jalelka »

:D :D :D :D
Ostatnio zmieniony 2021-01-07, 23:04 przez Jalelka, łącznie zmieniany 1 raz.
MłodzieżowaJa
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2020-07-08, 14:34

Re: Pomysł na biznes

Post autor: MłodzieżowaJa »

Pomysłów nie brakuje, ale co będzie dochodowe ? Może sklep internetowy ? Myślałam już nad suplementami diety bo są ostatnio bardzo popularne. Nawet znalazłam producenta > https://tantus.pl/warto-stosowac-suplementy-diety/ który swoimi argumentami przekonują mnie do tego, że na prawdę takie suplementy warto brać. Nie są niezdrowe, dzięki czemu wiem, że mogłabym sprzedawać coś co naprawdę posłuży moim przyszłym klientom.
gusia789
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2020-11-05, 12:41

Re: Pomysł na biznes

Post autor: gusia789 »

ktoś wcześniej pisał o salonie fryzjerskim, ja się zdecydowałam na ten krok i uwaam że było warto, satysfakcji mnóstwo, sama od a do z decyduję o tym jak salon wygląda i na czym pracuję, bardzo mi się sprawdziły w salonie urządzenia babyliss pro. To bardzo dobry sprzęt, wytrzymały i ładnie wykonany.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Pomysł na biznes

Post autor: gringot »

Prowadzę swoją działalność już jakiś czas temu i mimo to nie przestaję inwestować. W ostatnim czasie sporo pieniędzy zainwestowałem w kryptowalutę i mam nadzieję, że na tym zarobię. A jeśli chodzi o kantor kryptowalut z jakiego korzystam, to jest to https://coincher.com/
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Jolka51 »

Pamiętaj, że prowadzenie własnej działalności to przede wszystkim obowiązki. Na stronie: https://www.globewings.net/pl/finanse/etapy-procesu-due-diligence.html znajdują się szczegółowe informacje o Audycie Prawnym. Moim zdaniem warto go przeprowadzić w firmie, aby mieć pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Dzięki temu możesz też uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: Pomysł na biznes

Post autor: napomocyn »

czy ktoś z was sam zajmuje sie kwestiami BHP w firmie? Korzystacie z jakiejs fachowej literatury, czasopism, znalazłem taki serwis portalbhp.pl widze, ze treści na stronie jest sporo i na pewno latwiej by bylo znaleźć potrzebne akty prawne, dokumenty
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Pomysł na biznes

Post autor: crystalka »

prowadzę salon fryzjerski, to był skok na dużą wodę ale cieszę się, że się zdecydowalam, na co dzień pracuję na urządzeniach Babyliss pro , mam m.in. suszarkę Levante z generatorem jonów i włoskiej produkcji silnikiem
pionek
-#
-#
Posty: 63
Rejestracja: 2021-08-30, 14:37

Re: Pomysł na biznes

Post autor: pionek »

Jeśli myślisz o założeniu salonu kosmetycznego, to pamiętaj aby na niczym nie oszczędzać, a tym bardziej na maszynach i kosmetykach. Wiele osób niestety na tym oszczędza pieniądze i później nie idzie im najlepiej. Ja u siebie w salonie mam wszystko producenta https://www.monduniq.pl/pl i klienci sobie chwalą.
Tola97
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2021-04-10, 17:48

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Tola97 »

Aby zapewnić Twojej firmie rozwój i przede wszystkim stały przypływ klientów, polecam poszukać jak najskuteczniejszej dla Ciebie reklamy. Warto także poświęcić chwilę na artykuł: https://www.inclick.pl/jak-poradzic-sobie-z-kanibalizacja-slow-kluczowych-na-stronie/ . Odpowiednia pozycja w wyszukiwarce też jest nie bez znaczenia.
bestkiwi
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2018-08-23, 14:47

Re: Pomysł na biznes

Post autor: bestkiwi »

prowadzę placówkę oświatowa, to jest bardzo duża odpowiedzialność, trzeba cały czas mieć rękę na pulsie, śledzić przepisy, często zaglądam do portalu portaloswiatowy.pl mogę sobie tam szybko zaktualizować wiedzę
lino
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2022-07-03, 17:50

Re: Pomysł na biznes

Post autor: lino »

U mnie pomysł był i wszystko się udało. Jeśli chodzi o internet do firmy, to polecam https://twojeopinie.com/airmax-internet-opinie airmax internet to jest najlepsza opcja jaka można mieć na Dolnym Śląsku.
ODPOWIEDZ