cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach

Jak zachęcić do zakupów w sklepie internetowym?

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
blazej
-#
-#
Posty: 105
Rejestracja: 2016-03-02, 20:45

Post autor: blazej »

Zachętą dla klienta zazwyczaj jest cena. Atrakcyjne promocje i nowości takie jak tu http://kamizelkiodblaskowe.com.pl/ przykuwają oko. Poza tym szeroki wybór i szybka dostawa są dzisiaj dla konsumentów bardzo ważne.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Z pewnością warto się zapoznać z ofertą sklepów i porównać je z tymi ze sklepów stacjonarnych. Inna sprawa, że w sklepach internetowych jest często to, czego brak na miejscu. No i oszczędność czasu również. Niedawno kupowałam z sklepie z zabawkami urwis palaces pets grę domino dla dziecka i zrobiłam zamówienie przez internet właśnie. Dostawa przyszła i nie musiałam się fatygować, ani latać po sklepach, na co nie było nawet czasu.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

A masz na stronie swojego sklepu certyfikat SSL? Może niektórzy klienci boją się składać zamówienie ze względu na bezpieczeństwo danych itd? Poczytaj sobie na http://di.com.pl/dlaczego-powinienes-zd ... -ssl-54655 czemu warto mieć na stronie certyfikat SSL.
praktykant
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-12-27, 22:20
Kontakt:

Re: Jak zachęcić do zakupów w sklepie internetowym?

Post autor: praktykant »

Może do każdego zamówienia warto dorzucić jakiś praktyczny gadżet ? Ludzie lubią dostawać takie rzeczy. Tutaj możesz zamówić gadżety dla swojej firmy https://www.patersdesign.pl/3/gadzety-reklamowe.html Jeżeli o mnie chodzi, to zawsze się cieszę gdy dostaje coś takiego w zamian za zrobione zakupy.
Awatar użytkownika
monikaroz
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-12-28, 12:02

Re: Jak zachęcić do zakupów w sklepie internetowym?

Post autor: monikaroz »

Warto popytać się znajomych w tej materii. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.
Cywilizacja dostatku dóbr materialnych błędnie jest kojarzona z czasem szczęśliwości. Żeby być szczęśliwym, poza innymi warunkami (subiektywnymi i zróżnicowanymi indywidualnie), niezbędny jest kontakt z drugim człowiekiem, a nie z rzeczami.
KaroKaro20
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-01-15, 11:19

Re: Jak zachęcić do zakupów w sklepie internetowym?

Post autor: KaroKaro20 »

Prostymi cechami - Wygoda, Szybkość nawiązując do jakiegoś wydarzenia taki real time marketing. Mnie tak złapał www.bdsklep.pl nawiązując do niedziel niehandlowych i stania w chorych sobotnich kolejkach do kasy
JulitkaAndrasz
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-08-30, 10:30

Re: Jak zachęcić do zakupów w sklepie internetowym?

Post autor: JulitkaAndrasz »

Moim zdaniem jak jest asortyment na wysokim poziomie i odpowiednia obsługa to zawsze klient będzie wracać. Nie jestem zwolenniczką zakupów przez internet, jednak mam sprawdzonego dostawce corocznych sadzonek i wiem, że nigdy mnie nie zawiedzie, a wybór będę mieć większy niż w sklepie stacjonarnym. W tym roku zamówiłam mnóstwo https://www.podkarpackiesady.pl/11-krzewy-ozdobne. I zamówione berberysy i krzewuszki i kaliny przyszły w nienagannym stanie. Zatem jeśli ktoś będzie prowadził rzetelną politykę sprzedażową to nie będzie musiał zachęcać nikogo do zakupów ;)
Oktawia
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-01-18, 16:31

Re: Jak zachęcić do zakupów w sklepie internetowym?

Post autor: Oktawia »

Reklama na szeroka skalę,promocje w sklepie, ale co najważniejsze to twój towar musi się wyróżniać jeśli chodzi o gatunek i wysoką jakość.Każdy produkt się obroni jeśli będzie dobrze,solidnie,precyzyjnie wykonany i będzie dobrej jakości.Wystarczy spojrzeć na markę ADAM BARON https://adam-baron.pl/ która oferuje wysokiej klasy torebki,torby zarówno dla kobiet jak mi dla mężczyzn.Marka słynie z tego,że jej produkty są naturalne,wpisują się w najnowsze trendy, ale co najważniejsze są bardzo trwałe i wytrzymałe.Dzięki temu wszystkiemu utrzymują się na rynku już 25 lat i nadal są cenieni przez klientów.
Jeśli chcesz by twój sklep dobrze funkcjonował,bierz przykład od najlepszych na rynku.
lumpidero
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-09-28, 14:50

Re: Jak zachęcić do zakupów w sklepie internetowym?

Post autor: lumpidero »

Własny sklep internetowy z odzieżą do interesujący pomysł na to zrealizować własny sklep albo rozpocząć sprzedaż internetową w przypadku jak teraz ma się własny sklep w którym sprzedaje się ubrania. Aby – żeby nie zrobić błędów rozsądnie jest zastanowić się jak to uczynić by wszystko chodziło profesjonalnie oraz skutecznie. Mam wiedzę a także jestem w stanie pomóc aby ustrzec się od powszechnych błędów oraz jestem w stanie wskazać Ci właściwego, oraz przede wszystkim bezpiecznego partnera z którym jesteś w stanie uruchomić swój sklep internetowy z odzieżą z którym uchronisz się od podstawowych błędów i zobaczysz na stronie https://shopelo.pl/jak-otworzyc-sklep-internetowy-z-odzieza.php jak założyć sklep internetowy z odzieżą. Ubrania sprzedawały się i będą się sprzedawać również przez długi okres tak więc – za specjalnie nie ryzykujesz.
ODPOWIEDZ