cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach

Pomysł na biznes

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
zbyhu
-#
-#
Kontakt:

Re: Pomysł na biznes

Post autor: zbyhu »

własna pizzeria moim zdaniem to dobry pomysł. Można otworzyć we franczyzie aby sobie ułatwić start i reklamę. Wiadomo znaną markę łatwiej pokazać w mieście.

oedagrasso
VIP
VIP

Post autor: oedagrasso »

zbyhu pisze:
2020-03-26, 21:18
własna pizzeria moim zdaniem to dobry pomysł. Można otworzyć we franczyzie aby sobie ułatwić start i reklamę. Wiadomo znaną markę łatwiej pokazać w mieście.
Dzień dobry, jeżeli myśli Pan o otwarciu własnej pizzerii to zachęcam do zapoznania się z konceptem DaGrasso. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso

zbyhu
-#
-#
Kontakt:

Post autor: zbyhu »

a nie wiedziałem że DaGrasso otwiera pizzerie w takiej formie.

arek.f
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: arek.f »

Warto zrobić najpierw research, czy aby Twój pomysł miał popyt. Zrób dobry biznes plan, możesz zasięgnąć pomocy od firm, które pomagają początkującym biznesom.

Jalelka
-#
-#

Post autor: Jalelka »

Każdy biznes jeśli jest dochodowy to super. Jak już jestesmy włascicielami własnej firmy dobrze jest pomyśleć o dobrym marketingu. Mój znajomy korzystał z http://amplifying.pl/ To taka agencja marketingowa, ludzie z dużym doświadczeniem. Z pewnością nam pomoga rozwinac nasz biznes. Mozemy być pewni że dzieki nim nasz biznes zaistnieje w sieci, dzieki czemu zdobędziemy o wiele więcej klientów.

MłodzieżowaJa
VIP
VIP

Post autor: MłodzieżowaJa »

Pomysłów nie brakuje, ale co będzie dochodowe ? Może sklep internetowy ? Myślałam już nad suplementami diety bo są ostatnio bardzo popularne. Nawet znalazłam producenta > https://tantus.pl/warto-stosowac-suplementy-diety/ który swoimi argumentami przekonują mnie do tego, że na prawdę takie suplementy warto brać. Nie są niezdrowe, dzięki czemu wiem, że mogłabym sprzedawać coś co naprawdę posłuży moim przyszłym klientom.

ODPOWIEDZ