pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Post autor: Ania »

Czy któraś z Was kupowała może alarm wybudzeniowy dla dziecka, która ma problemy z moczeniem nocnym? Dajcie znać, bo u nas już nic nie pomaga...
olalena
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2020-04-29, 08:35

Re: Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Post autor: olalena »

A byłas u lekarza? Robiłaś jakieś badania? Wiesz jaka jest przyczyna moczenia? Ja alarm stosowałam u syna, sprawdził sie dobrze, ale chyba przez minimum 3 miesiące był z nami co noc ;)
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Post autor: Ania »

Były konsultacje z pediatrą, badania moczu ok, na razie mamy obserwować. Zastanawiam się nad tym alarmem. Myślisz, że kiedy warto wybrać się do specjalisty?
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Post autor: crystalka »

do specjalisty najlepiej pójść jak najszybciej, nie ma na co czekać bo problem tylko się będzie pogłębiać, wejdź sobie na stronę suchyporanek.pl tam znajdziesz dużo informacji na ten temat
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Post autor: Ania »

Dziękuję Ci za informację oraz za polecenie strony. Myślisz, że powinnam jakoś przygotować si do tej wizyty? Co powinnam ze sobą wziąć?
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Post autor: crystalka »

na suchym poranku masz rozpiskę jak się przygotować do wizyty u lekarza, poczytaj sobie to będzie łatwiej się przyugootwać
olalena
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2020-04-29, 08:35

Re: Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Post autor: olalena »

Warto mieć dzienniczek mikcji i kalendarz moczenia, na suchym poranku masz własnie gotowe pliki do pobrania, tylko sobie wypełniasz. Albo możesz te zapiski też prowadzić w aplikacji i potem tylko dla lekarza spisać do tabelki
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Post autor: Ania »

Ta aplikacja ze strony suchego poranka jest płatna?
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Post autor: crystalka »

nie, aplikacja jest darmowa, mi pomaga usystematyzować obserwacje, można sobie zapisywać które noce były suche ile dziecko piło
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Post autor: Ania »

Dziękuję za odpowiedź:) jako, że stosujemy już alarm jakiś czas mam wrażenie, że zaczyna przynosić pierwsze efekty, ale rewelacji jeszcze nie ma, trzymajcie kciuki. Znalazłam też na stronie suchego poranka bajeczkę, którą czyta Zborowski, bardzo nam pomogła! :)
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Alarm wybudzeniowy dla dziecka

Post autor: crystalka »

ten audiobook jest świetny, bardzo przyjemnie się słucha nawet na dobranoc i dziecko może się oswoić ze swoim problememm
ODPOWIEDZ