pompy abs, abs pump

wiercenie studni

ucho boli od słuchawek

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

ucho boli od słuchawek

Post autor: crystalka »

czy ktoś z was mial podobnie? Samo przejdzie?
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: ucho boli od słuchawek

Post autor: vesna »

ciężko powiedzieć, jeśli często nosisz słuchawki mógł się zrobić jakiś stan zapalny. do uśmierzenia bólu świetne są krople lix, wydajne, szybko działają i można bez recepty dostać, ja je odkrylam już jakiś czas temu i nie raz już się przydały
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: ucho boli od słuchawek

Post autor: napomocyn »

Kiedyś taki spray do uszu stosowałem, bardzo fajny https://www.doz.pl/apteka/p130340-DOZ_P ... uszu_30_ml i ma dobry skład, szybko rozpuszcza woskowinę, jak miałem zatkane ucho to własnie taki dyskomfort mi się pojawiał.
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: ucho boli od słuchawek

Post autor: vesna »

Myślę, że jak ucho boli to taki spray niestety nie pomoże, w lix masz lidokainę, która działa przeciwbólowo, i to jedyny spray z tym składnikiem dostępny bez recepty, jak mnie przewieje albo przegnę z noszeniem słuchawek to łagodzi ból ucha
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: ucho boli od słuchawek

Post autor: crystalka »

mój starszak jak były lekcje online to mega narzekał na uszy, przez siedzenie w słuchawkach niestety dużo więcej woskowiny mu się gromadziło w uszach i się zatykały, włączyliśmy do regularnej higieny uszu stosowanie sprayu vaxol, pomaga usunąć nadmiar woskowiny i działa przeciwzapalnie
anielkamila
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2022-01-20, 20:32

Re: ucho boli od słuchawek

Post autor: anielkamila »

Pomyśl o zakupie nowych Audictus ma fajne wygodne model Conqueror fajne słuchawki myslę że pomogłam
ODPOWIEDZ