pompy abs, abs pump

wiercenie studni

lampy Bioptron

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

alexx pisze: 2018-11-30, 19:38 Ciekawe rozwiązanie, a czy jest taka możliwość nie wiem umówić się na jakiś zabieg testowy ? Żeby zobaczył jak to działa ?
Owszem jest taka możliwość. W każdym naszym biurze można umówić się na zabieg testowy - nieodpłatnie. Nasi eksperci przedstawią każde urządzenie, zademonstrują i wyjaśnią zasady działania. Planujesz zakup i chcesz wcześniej przetestować lampę?
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: lampy Bioptron

Post autor: rrrosalita »

alexx pisze: 2018-11-30, 19:38
Ciekawe rozwiązanie, a czy jest taka możliwość nie wiem umówić się na jakiś zabieg testowy ? Żeby zobaczył jak to działa ?
Widziałam,że urządzenie tanie nie jest . Ale patrząc na szerokie spektrum działania ,zmieniam lekko zdanie. Na tyle dolegliwości jeżeli pomaga to cena jest adekwatna
DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-11-30, 13:32
Nie musisz stosować żadnych maści. Kuracja światłem jest bezpieczna i nie wymaga dodatkowej ochrony skóry. Między innymi dlatego, że promień generowany przez produkty MedAll i Medolight nie zawiera UV.
To bardzo ułatwia sprawę. A powiedz proszę ,nie zawiera UV, więc jakie to promienie?
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

rrrosalita pisze: 2018-12-05, 19:14 Widziałam,że urządzenie tanie nie jest . Ale patrząc na szerokie spektrum działania ,zmieniam lekko zdanie. Na tyle dolegliwości jeżeli pomaga to cena jest adekwatna
Możesz również rozważy lampę Medolight która jest również skuteczna w terapii wielu dolegliwości, a jej cena jest dużo niższa, zresztą sama zobacz -> shop.zepter.com.pl/therapy/medolight-medical-light-therapy#tab-presentation
rrrosalita pisze: 2018-12-05, 19:14 To bardzo ułatwia sprawę. A powiedz proszę ,nie zawiera UV, więc jakie to promienie?
Lampa Bioptron MedAll generuje fale w zakresie 480 - 3400 nm natomiast Medolight korzysta światła czerwonego (640 nm) i bliskiej podczerwieni (880 nm).
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: lampy Bioptron

Post autor: alexx »

A czy trzeba jakoś specjalne przygotować obszar leczenia przed naświetlaniem ?
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

alexx pisze: 2018-12-06, 14:40 A czy trzeba jakoś specjalne przygotować obszar leczenia przed naświetlaniem ?
Nie. Jedynym wymogiem jest naświetlnie bezpośrednio na skórę bez jakichkolwiek warstw wierzchnich.
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: lampy Bioptron

Post autor: alexx »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-12-07, 13:41Nie. Jedynym wymogiem jest naświetlnie bezpośrednio na skórę bez jakichkolwiek warstw wierzchnich.
A jaka powinna być odległość między skórą a lampą ?
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: lampy Bioptron

Post autor: Baska »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-12-06, 12:04 Możesz również rozważy lampę Medolight która jest również skuteczna w terapii wielu dolegliwości, a jej cena jest dużo niższa, zresztą sama zobacz -> shop.zepter.com.pl/therapy/medolight-medical-light-therapy#tab-presentation
Można wnioskować że skoro jest tańsza to i gorsza?
DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-12-06, 12:04 Lampa Bioptron MedAll generuje fale w zakresie 480 - 3400 nm natomiast Medolight korzysta światła czerwonego (640 nm) i bliskiej podczerwieni (880 nm).
Nie do końca znam się na rodzajach światła, i nie wiem które co oznaczają tak na prawdę. Mółgby pan to trochę rozjaśnić ? Która jest lepsza?
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: lampy Bioptron

Post autor: rrrosalita »

Baska pisze: 2018-12-09, 20:12
Można wnioskować że skoro jest tańsza to i gorsza?
Ja bym tak nie powiedziała, to zupełnie inne urządzenie.
DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-12-06, 12:04 Lampa Bioptron MedAll generuje fale w zakresie 480 - 3400 nm natomiast Medolight korzysta światła czerwonego (640 nm) i bliskiej podczerwieni (880 nm).
a patrząc na inne urządzenia tego typu,czy Zepter oferuje , nie wiem, lepszą wiązke tego świtała ?
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

alexx pisze: 2018-12-09, 12:02 A jaka powinna być odległość między skórą a lampą ?
Jeżeli chodzi o lampę Medolight możesz przykładać ją bezpośrednio do skóry/bolącego miejsca czy obszaru który chcesz poddać terapii.
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

Baska pisze: 2018-12-09, 20:12 Można wnioskować że skoro jest tańsza to i gorsza?
W żadnym wypadku! Jest to po prostu inny rodzaj lampy, który równie skutecznie pomaga na różnorakie dolegliwości.
Baska pisze: 2018-12-09, 20:12 Nie do końca znam się na rodzajach światła, i nie wiem które co oznaczają tak na prawdę. Mógłby pan to trochę rozjaśnić ? Która jest lepsza?
Wykorzystując zbawienne światło do celów leczniczych, warto wiedzieć o oddziaływaniu poszczególnych jego zakresów (od światła fioletowego do czerwonego). Na przykład światło niebieskie okazuje się bardziej skuteczne przy leczeniu trądziku. A cząsteczki hemoglobiny, wykazujące powinowactwo ze światłem czerwonym (640 nm), zaczynają aktywniej uczestniczyć w wymianie gazowej tlenu i dwutlenku węgla. Dalsze zwiększanie długości fal prowadzi do wzrostu nagrzewającego oddziaływania promieniowania, co przejawia się w zakresie podczerwieni (szczególnie 880 nm). Charakteryzuje się ona najsilniejszym efektem przenikania. Tak na prawdę nie można jednoznacznie określić "najlepszego rodzaju światła" ponieważ każdy jego rodzaj oddziałuje na nasz organizm w swój specyficzny sposób pomagając w leczeniu różnorakich schorzeń.
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

rrrosalita pisze: 2018-12-11, 13:18 a patrząc na inne urządzenia tego typu,czy Zepter oferuje , nie wiem, lepszą wiązke tego świtała ?
Wiązki światła są stałe i związane z otaczającymi nas prawami fizyki i chemii. Dzięki odkryciom naukowym na przełomie dziesięcioleci udało się stworzyć aparaturę, która jest w stanie odtworzyć wiązki świetlne o odpowiednich długościach fali i tym samym pomagać w leczeniu schorzeń. Zepter tworzy urządzenia medyczne do terapii światłem, które zostały przetestowane klinicznie, sprawdzone oraz certyfikowane. Wieloletnie doświadczenie naszych inżynierów pozwoliło na stworzenie lekkich i w pełni mobilnych urządzeń, z których może skorzystać każdy.
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: lampy Bioptron

Post autor: Baska »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-12-28, 17:07 W żadnym wypadku! Jest to po prostu inny rodzaj lampy, który równie skutecznie pomaga na różnorakie dolegliwości.
Rozumiem a czy taka lampa jest ciężka ? Ile mniej więcej waży?
DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-12-28, 17:07 Wykorzystując zbawienne światło do celów leczniczych, warto wiedzieć o oddziaływaniu poszczególnych jego zakresów (od światła fioletowego do czerwonego). Na przykład światło niebieskie okazuje się bardziej skuteczne przy leczeniu trądziku. A cząsteczki hemoglobiny, wykazujące powinowactwo ze światłem czerwonym (640 nm), zaczynają aktywniej uczestniczyć w wymianie gazowej tlenu i dwutlenku węgla. Dalsze zwiększanie długości fal prowadzi do wzrostu nagrzewającego oddziaływania promieniowania, co przejawia się w zakresie podczerwieni (szczególnie 880 nm). Charakteryzuje się ona najsilniejszym efektem przenikania. Tak na prawdę nie można jednoznacznie określić "najlepszego rodzaju światła" ponieważ każdy jego rodzaj oddziałuje na nasz organizm w swój specyficzny sposób pomagając w leczeniu różnorakich schorzeń.
Dziękuję za odpowiedź :D a proszę mi powiedzieć czy lampa jest podpinana do prądu czy może ma jakieś baterie?
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

Baska pisze: 2018-12-28, 20:34 Rozumiem a czy taka lampa jest ciężka ? Ile mniej więcej waży?
Lampy MedoLight i MedAll ważą praktycznie tyle samo (0,5kg) jednakże jest możliwość zakupu statywu do lampy MedAll dla większej wygody i komfortu podczas naświetlania.

Baska pisze: 2018-12-28, 20:34 Dziękuję za odpowiedź :D a proszę mi powiedzieć czy lampa jest podpinana do prądu czy może ma jakieś baterie?
Jeżeli chodzi o zasilanie to lampy MedAll zasilane są sieciowo (100-230 V~, 50/60 Hz), a urządzenia MedoLight posiadają odłączany zasilacz-ładowarkę.
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: lampy Bioptron

Post autor: rrrosalita »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-12-28, 17:19
Wiązki światła są stałe i związane z otaczającymi nas prawami fizyki i chemii. Dzięki odkryciom naukowym na przełomie dziesięcioleci udało się stworzyć aparaturę, która jest w stanie odtworzyć wiązki świetlne o odpowiednich długościach fali i tym samym pomagać w leczeniu schorzeń. Zepter tworzy urządzenia medyczne do terapii światłem, które zostały przetestowane klinicznie, sprawdzone oraz certyfikowane. Wieloletnie doświadczenie naszych inżynierów pozwoliło na stworzenie lekkich i w pełni mobilnych urządzeń, z których może skorzystać każdy.
To na jakie schorzenia można rozróżnić lampy?
DoradcaOnlineZepter pisze: 2019-01-03, 12:53
Jeżeli chodzi o zasilanie to lampy MedAll zasilane są sieciowo (100-230 V~, 50/60 Hz), a urządzenia MedoLight posiadają odłączany zasilacz-ładowarkę.
to o wiele łatwiejsze jeżeli jest bezprzewodowa
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

rrrosalita pisze: 2019-01-04, 15:43 To na jakie schorzenia można rozróżnić lampy?
Lampy można wykorzystywać przy różnorakich schorzeniach. Dla przykłady lampa MedAll może pomóc przy przewlekłych bólach szyi i pleców/kręgosłupa, przy kuracji ran/blizn, trądziku/łuszczycy, urazów sportowych, chorób wynikających z procesu starzenia się oraz stanów zapalnych. Warto też przed rozpoczęciem terapii skonsultować się z lekarzem.
rrrosalita pisze: 2019-01-04, 15:43 to o wiele łatwiejsze jeżeli jest bezprzewodowa
Owszem, chociaż w przypadku lampy MedAll można zakupić statyw dzięki któremu korzystanie z urządzenia będzie dużo wygodniejsze, a naświetlanie okolic kręgosłupa czy pleców nie będzie stanowiło problemu.
ODPOWIEDZ