pompy abs, abs pump

wiercenie studni

lampy Bioptron

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia oraz lamp Bioptron. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: lampy Bioptron

Post autor: alexx »

Witam.
Od lat mam problem ze stawami. Często chodzę na jakieś zabiegi czy rehabilitację, ale ból nadal powraca. Już sam nie wiem co mam zastosować żeby chociaż trochę dłużej obyć się bez bólu
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

alexx pisze: 2018-11-22, 13:09 Witam.
Od lat mam problem ze stawami. Często chodzę na jakieś zabiegi czy rehabilitację, ale ból nadal powraca. Już sam nie wiem co mam zastosować żeby chociaż trochę dłużej obyć się bez bólu
Witam,
Czy bóle były konsultowane z odpowiednim specjalistą? Jeżeli rehabilitacje i dotychczasowe zabiegi nie pomagają to sugeruję zaproponować lekarzowi prowadzącemu przepisanie zabiegów naświetlania lampą Bioptron. Lampy te służą do leczenia między innymi bóli stawowych.
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: lampy Bioptron

Post autor: rrrosalita »

alexx pisze: 2018-11-22, 13:09 Witam.
Od lat mam problem ze stawami. Często chodzę na jakieś zabiegi czy rehabilitację, ale ból nadal powraca. Już sam nie wiem co mam zastosować żeby chociaż trochę dłużej obyć się bez bólu
Ale stawów czego? kolan,rąk? Co takiego zakazanego robisz,że bolą?
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: lampy Bioptron

Post autor: Baska »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-11-22, 16:42 Witam,
Czy bóle były konsultowane z odpowiednim specjalistą? Jeżeli rehabilitacje i dotychczasowe zabiegi nie pomagają to sugeruję zaproponować lekarzowi prowadzącemu przepisanie zabiegów naświetlania lampą Bioptron. Lampy te służą do leczenia między innymi bóli stawowych.
Jest to powszechne, że lapmę stosuje się gdy rehabilitacja nie przynosi efektów?
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: lampy Bioptron

Post autor: alexx »

rrrosalita pisze: 2018-11-23, 17:50Ale stawów czego? kolan,rąk? Co takiego zakazanego robisz,że bolą?
Mam problemy ze stawami kolan dokładnie. W sumie nie nie przeciążam się, nie uprawiam też żadnego wysiłku fizycznego. Nawet przy zmianie pogody ból nie daje o sobie zapomnieć
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: lampy Bioptron

Post autor: alexx »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-11-22, 16:42Witam,
Czy bóle były konsultowane z odpowiednim specjalistą? Jeżeli rehabilitacje i dotychczasowe zabiegi nie pomagają to sugeruję zaproponować lekarzowi prowadzącemu przepisanie zabiegów naświetlania lampą Bioptron. Lampy te służą do leczenia między innymi bóli stawowych.
Kiedyś coś tam czytałem na temat naświetlania bolących stawów, ale nie do końca w to wierzyłem. A wiadomo jak długo muszę chodzić na takie naświetlenie ? I czy to jest bezpieczne dla skóry ?
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

Baska pisze: 2018-11-25, 18:57 Jest to powszechne, że lapmę stosuje się gdy rehabilitacja nie przynosi efektów?
Nie jest powiedziane, że nie można równocześnie stosować rehabilitacji ruchowych i naświetlania. Jest to jedna z metod rehabilitacji i leczenia obolałych stawów ale nie tylko. Z cała pewnością często powtarzana terapia przynosi ulgę w bólu.
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

alexx pisze: 2018-11-26, 17:21 Mam problemy ze stawami kolan dokładnie. W sumie nie nie przeciążam się, nie uprawiam też żadnego wysiłku fizycznego. Nawet przy zmianie pogody ból nie daje o sobie zapomnieć
Bóle reumatyczne pojawiają się u osób w różnym wieku, pomimo że teoretycznie przypisuje się je osobom starszym. Jeżeli często borykasz się z takimi bólami to rozważ zakup lampy BIOPTRON MEDALL którą będziesz mogła używać od razu gdy staw kolanowy zacznie boleć, np. przed zmianą pogody.
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

alexx pisze: 2018-11-26, 17:24 Kiedyś coś tam czytałem na temat naświetlania bolących stawów, ale nie do końca w to wierzyłem. A wiadomo jak długo muszę chodzić na takie naświetlenie ? I czy to jest bezpieczne dla skóry ?
Terapia światłem jest w 100% bezpieczna dla skóry. Wiadomym jest, że naświetlania musza odbywać się w stosownych odstępach czasu. Naświetlanie bolącego miejsca przez 5-10 minut dwa razy dziennie powinno przynieść szybkie efekty. Wszystko jednakże zależy od tego jakie jest źródło bólu.
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: lampy Bioptron

Post autor: Baska »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-11-28, 20:21 Bóle reumatyczne pojawiają się u osób w różnym wieku, pomimo że teoretycznie przypisuje się je osobom starszym. Jeżeli często borykasz się z takimi bólami to rozważ zakup lampy BIOPTRON MEDALL którą będziesz mogła używać od razu gdy staw kolanowy zacznie boleć, np. przed zmianą pogody.
A ile czasu zajmuje jedna sesja naświetlania ? Skąd mamy wiedzieć ze np nie przesadzamy z ilością ?

DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-11-28, 20:21 Terapia światłem jest w 100% bezpieczna dla skóry. Wiadomym jest, że naświetlania musza odbywać się w stosownych odstępach czasu. Naświetlanie bolącego miejsca przez 5-10 minut dwa razy dziennie powinno przynieść szybkie efekty. Wszystko jednakże zależy od tego jakie jest źródło bólu.
A czy lampa ma możliwość ustawienia intensywności promieni ? Możemy nimi manewrowac ?
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: lampy Bioptron

Post autor: rrrosalita »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-11-28, 20:23
Terapia światłem jest w 100% bezpieczna dla skóry. Wiadomym jest, że naświetlania musza odbywać się w stosownych odstępach czasu. Naświetlanie bolącego miejsca przez 5-10 minut dwa razy dziennie powinno przynieść szybkie efekty. Wszystko jednakże zależy od tego jakie jest źródło bólu.
Ale,że przykładam do kolana? tak po prostu? Większośc takich narzędzi wymaga jeszcze jakis żeli,maści itp. A tutaj?
DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-11-28, 20:21
Bóle reumatyczne pojawiają się u osób w różnym wieku, pomimo że teoretycznie przypisuje się je osobom starszym. Jeżeli często borykasz się z takimi bólami to rozważ zakup lampy BIOPTRON MEDALL którą będziesz mogła używać od razu gdy staw kolanowy zacznie boleć, np. przed zmianą pogody.
Dlatego pytałam alexxx bo ja mam takie pogodowe , reumatyczne bóle. Ale o takiej lampie nie słyszałam. Jakie światło emituje?
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

Baska pisze: 2018-11-28, 21:58 A ile czasu zajmuje jedna sesja naświetlania ? Skąd mamy wiedzieć ze np nie przesadzamy z ilością ?
Aby terapia była skuteczna należy naświetlać przy pomocy lampy bolące miejsce przez czas około 5 - 10 minut maksymalnie dwa razy w ciągu jednego dnia. Dzięki takiej kuracji przyspieszysz gojenie się ran lub pozbędziesz się uporczywego bólu głowy :)
Baska pisze: 2018-11-28, 21:58 A czy lampa ma możliwość ustawienia intensywności promieni ? Możemy nimi manewrowac ?
Możesz dostosowywać tryby naświetlania przy lampie Bioptron Medolight. Dzięki odpowiedniej intensywności mogą być leczone różne przypadłości.
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

rrrosalita pisze: 2018-11-28, 22:10 Ale,że przykładam do kolana? tak po prostu? Większośc takich narzędzi wymaga jeszcze jakis żeli,maści itp. A tutaj?
Nie musisz stosować żadnych maści. Kuracja światłem jest bezpieczna i nie wymaga dodatkowej ochrony skóry. Między innymi dlatego, że promień generowany przez produkty MedAll i Medolight nie zawiera UV.

rrrosalita pisze: 2018-11-28, 22:10 Dlatego pytałam alexxx bo ja mam takie pogodowe , reumatyczne bóle. Ale o takiej lampie nie słyszałam. Jakie światło emituje?
Jeżeli chodzi o bóle reumatyczne to lampa bioptron medall byłaby dla Ciebie na pewno dobrym wyborem. Możesz też pokusić się o terapie przy pomocy urządzenia medolight które generuje światło o różnych długościach fali, które dostosowuje się do odpowiedniego schorzenia.
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: lampy Bioptron

Post autor: alexx »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2018-11-28, 20:23Terapia światłem jest w 100% bezpieczna dla skóry. Wiadomym jest, że naświetlania musza odbywać się w stosownych odstępach czasu. Naświetlanie bolącego miejsca przez 5-10 minut dwa razy dziennie powinno przynieść szybkie efekty. Wszystko jednakże zależy od tego jakie jest źródło bólu.
Ciekawe rozwiązanie, a czy jest taka możliwość nie wiem umówić się na jakiś zabieg testowy ? Żeby zobaczył jak to działa ?
ODPOWIEDZ