pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co na atopowe zapalenie skóry?

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Co na atopowe zapalenie skóry?

Post autor: Mercus »

Mam pytanie do osób, które podobnie jak ja cierpią na atopowe zapalenie skóry. Chciałem sie Was zapytać, jakie kremy polecacie przy AZS i czy w ogóle korzytacie? Czy coś z tych produktów http://www.doz.pl/apteka/k12-Dla_alergikow jest szczególnie warte polecenia? Jest to dla mnie dosyć istotna kwestia, ponieważ ostatnio jakby zapalenie się zmorzyło, co szczególnie jest widoczne pomiędzy palcami i co bardzo utrudnia najprostsze rzeczy, jak choćby zmywanie naczyń... Czytałem trochę o tym i wiem, że wyleczyć się tego nie da i jedynie zaleczyć w pewien sposób, ale przecież musi być coś, dzięki czemu kondycja skóry ulegnie poprawie...
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Na AZS działają te same preparaty co na łuszczycę.
Rossperfoojigg
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-23, 15:12

Post autor: Rossperfoojigg »

Na AZS bardzo dobrze działa oliwka i kąpanie sie w krochmalu. Mój syn na to choruje i bardzo mu to pomaga.




__________
www.zdrowieirelaks.pl/chore-zatoki-ucia ... legliwosc/
Yetter
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-11-05, 14:51

Post autor: Yetter »

Też uważam, że oliwka bardzo dobrze działa na atopowe zapalenie skóry. Mój kuzyn cierpi na tą chorobę i oliwka bardzo mu pomaga.
Reyma
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-11-13, 14:00

Post autor: Reyma »

Próbowałam kąpieli w krochmalu, ale na mnie nie podziałała. Moja skóra była po niej w dużo gorszym stanie.
lugmiug
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-11-25, 08:16
Lokalizacja: 59-300 Lubin
Kontakt:

Post autor: lugmiug »

Lekarz Ci najlepiej doradzi.
Awatar użytkownika
Jagodzinka
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-12-12, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Jagodzinka »

Może byc krem do twarzy i ciała Latopic. Bardzo dobrze nawilża i nieźle się wchłania. Ma też właściwosći zmniejszające świąd i podrażnienie skóry. Oprócz kremu warto byłoby też stosować emulsję do kąpieli. Kąpiel w samej wodzie wysusza i podrażnia skórę. Osuszając skórę po kąpieli trzeba pamietać żeby nie pocierać skóry ręcznikiem tylko ja osusać. Pocieranie powoduje podrażnienia. ;)
Kobiecy Punkt Widzenia to portal stworzony dla kobiet które interesują się modą, urodą i zdrowym odżywianiem . Nowe artykuły piszemy średnio co 3 dni, staramy się aby zawsze być na topie ważnych wydarzeń modowych.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Oliwka dla dzieci to środek doraźny, poza tym należy stosować dodatkowe środki w postaci maści., kremów, żeli dermatologicznych które łagodzić będą swędzenie i suchość skóry. Wiem to po sobie bo sama choruje na AZS. Poza tym dieta, konieczna jest dobrze zbilansowana dieta. Tak samo wygląda sytuacja przy różnych odmianach łuszczycy gdyż to co jesz, jaki prowadzisz styl życia odbija się na Twoim zdrowiu w każdym jego aspekcie.
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Eloderm ma dużo kosmetyków na azs www.eloderm.pl Ja osobiście stosowałam dla dziecka emulsję do kąpieli jak syn był malutki i skóra od razu była nawilżona i natłuszczona :)
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

No niestety, z atopowym zapaleniem skóry nie ma zartow. Najlepiej udac sie do lekarza - specjalisty. Sa rozne kosmetyki na to - emolium - chyba jedne z najbardziej znanych i skutecznych.
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Warto jednak udać się lekarza... :roll:
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Według mnie takie rzeczy najlepiej konsultować z osobami które znają się na pielęgnacji skóry, np. taki gabinet - http://laserskincare.pl/gabinet-kosmetyczny-gliwice/
anielka
-#
-#
Posty: 124
Rejestracja: 2016-04-18, 18:47

Post autor: anielka »

Jak chcesz stron, gdzie opisano działanie i skład leków, nie tylko na AZS to sprawdź jeszcze stronkę ktomalek.pl tam sporo takich informacji możesz znaleźć. Teraz dodali clotrimazolum na ktomalek.pl to też jeden z bardziej znanych kremów. Stronka bardzo pomocna moim zdaniem.
JasiekB
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-09-10, 16:29

Post autor: JasiekB »

Dobrym rozwiązaniem na łagodzenie objawów atopowego zapalenia skóry jest krem Ederix, który można zakupić np. tu: https://www.aptekamini.pl/ederix-krem-500-ml.html. Pomaga w pielęgnacji skóry nie tylko w AZS, ale również w łuszczycy i egzemie.
ika.jelonek
-#
-#
Posty: 94
Rejestracja: 2016-07-15, 21:45

Post autor: ika.jelonek »

Mi niestety nic z wyżej wymienionych przez was specyfików nie pomogło...

[ Dodano: 2018-02-02, 17:48 ]
Ciężko powiedzieć co na taką chorobę, nie jestem specjalistą w tej dziedzinie dlatego zastanawiam sie co będzie tutaj lepsze. Na ten moment polecam Wam poczytać bloga na temat problemów skórnych http://dermozdrowi.pl/ . Myślę, że ten temat na pewno będzie tam poruszony, a jako że jest to mój ulubiony blog w tej tematyce to z czystym sumieniem Wam go polecam ! Pozdrawiam serdecznie !
ODPOWIEDZ