pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wzdęcia

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Wzdęcia

Post autor: Tusia »

Czy dotyczy Was ten problem - jak w temacie mam na myśli wzdęcia, uczucie ciężkości, pełności i jak sobie radzicie ?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nie przejadanie się, nie jedzenie ciężkostrawnych posiłków zwłaszcza na wieczór a jak już sie coś stanie no to espumisan jest bardzo dobry
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

redi_gyal pisze:Nie przejadanie się, nie jedzenie ciężkostrawnych posiłków zwłaszcza na wieczór a jak już sie coś stanie no to espumisan jest bardzo dobry
krótko i na temat :) Mam wrazenie ze nie jadam zle, ale niestety problem bulgotania i napietego brzucha mnie troche irytuje. Espumisan mam w domu rzeczywiscie, ale dopiero jakos od niedawna problem mnie dotyczy, wczesniej nie myslalam o wzdéeiach...
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Bardzo dobre na takie problemy jest regularne przyjmowanie synbiotyków, np. Multilac. Jest bardzo skuteczny, reguluje pracę jelit i zapobiega wzdęciom, zaparciom czy biegunkom.
hodorowska.beat
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2013-10-15, 10:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: hodorowska.beat »

Ja mialam bardzo często problemy ze wzdęciami.
W aptece polecono mi Espumisan.
Biore te pigułki regularnie i nie mam teraz zadnych problemów :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Wystarczy unikać picia gazowanych napojów, jedzenia warzyw strączkowych i tłustych, ciężkostrawnych potraw. Warto do przyrządzanych dań dodawać dużo ziół i przypraw takich jak świeżo mielony pieprz, curry, czy chilli, bo one poprawiają przemianę materii. No i trzeba pić dużo wody :)
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

A czy ktoś wie czy oczyszczanie złogów jelitowych pomoże wyeliminować wzdęcia?
koc
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-11-26, 19:41

Post autor: koc »

ma ktoś może pomysł jak ulżyć niemowlakowi?
wzdęcia kolki zapracia :(
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Po prostu nie można sie tak przejadać.
Wiesz co może jeszcze powodować wzdęcia?
Napoje gazowane
wino
piwo
oraz produkty wzdymające takie jak kapusta czy fasola.
Bardzo wiele osób je je i potem zastanawia się czemu ma problem z gazami...
Trzeba zmienić dietę oraz warto jest jeszcze wybrać się do apteki aby kupić sobie espumisan:
https://medlista.pl/espumisan
Na Medliście przeczytacie sobie opinie o nim oraz skład. Obecnie jest on uznawany za najlepszy środek na wzdęcia.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
julek123
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-02-09, 12:45
Kontakt:

Post autor: julek123 »

Wydaje mi się, że Espumisan jest naprawdę dobrym lekiem. Mi przynajmniej zawsze pomaga.
medfa
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-02-09, 14:22
Kontakt:

Post autor: medfa »

Espumisan mi zawsze pomaga.
Awatar użytkownika
dejw
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-03-23, 23:22
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: dejw »

skorzystam z tego, ze o tym mowa i podpytam czy nie ma tu kogoś z Łodzi, kto znałby któregoś z tych gastrologów z listy http://www.salve.pl/Poradnie-specjalistyczne/gastrologiczna,96,0,10 i mógłby polecić? Raptem miesiąc temu zapisałem się do tej przychodni i nie wiem do kogo się zwrócić. :(
zdecydowałem, ze musze się już udać do lekarza, bo ja męczę się z tym problemem już niestety od lat, cały czas mam wzdęcia. Espumisan przynosi chwilową ulgę dla mnie, co bym nie zjadł to wiecznie jakieś problemy.
pozdro!
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Zawsze można też wybrać się do specjalisty, który ustali dla nas jadłospis, pozwalający nam na pozbycie się nieprzyjemnych dolegliwości. Polecam dietetyka w Naturhouse w Katowicach, było tam sporo moich znajomych i ich opinie na temat tego gabinetu są niezwykle pozytywne.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Moim zdaniem najpierw powinniśmy udać się do lekarza specjalisty, ponieważ przyczyną wzdęć może być uchyłkowatość esicy bądź też inne problemy z jelitem grubym. Dopiero gdy wykluczymy przyczynę natury zdrowotnej sensowne jest udanie się do dietetyka.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

ja to jak mam to zjadam jogurt Activi lub piję herbatkę Xenna ;)
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
ODPOWIEDZ