pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bóle menstruacyjne

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
EwaR
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2009-09-17, 10:51

Post autor: EwaR »

z tego co czytam wnioskuję, że nie dbacie o zdrowie - ważna aby tylko przestało boleć :huh:
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nie sądzę żeby dziewczyny wypowiadające się w tym temacie a przynajmniej w większości nie dbały o zdrowie
JA sama miałam nieznośne bóle i wcale nie są spowodowane nie dbaniem o zdrowie tylko zrostami :/
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Bóle odczuwam najczęściej 2-3 dni przed okresem i pod koniec. Ale nie są to zazwyczaj jakieś straszne bóle i nie zażywam żadnych tabletek.
EwaR
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2009-09-17, 10:51

Post autor: EwaR »

redi_gyal pisze:Nie sądzę żeby dziewczyny wypowiadające się w tym temacie a przynajmniej w większości nie dbały o zdrowie
Miałam na myśli łykanie tabletek, przecież one wątrobę niszczą.
Oczywiście po latach łykania, nie odrazu
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

Termofor ; )) i zielona herbata (łagodzi bardzo bóle menstruacyjne)
Awatar użytkownika
Doma
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2010-03-28, 14:54

Post autor: Doma »

Rumianek albo No-Spa, żaden inny lek mi nie pomaga.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

aniat151 pisze:Termofor ; )) i zielona herbata (łagodzi bardzo bóle menstruacyjne)
Jak ja bym chciała zeby takie coś mi pomagało... ehh
Wystarczy że jestem troche przegrzana i już ze mną dzieją sie złe rzeczy.
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Ostatnio wyszło coś takiego jak ibuprom duo, czy jakoś tak, nie jest to może rewelacja, ale trochę pomogło.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Nie miewam takich strasznych, ale czasami się zdarzają...
No cóż, wtedy biorę najskuteczniejszy lek jaki jest w domu i staram się wyciszyć, uspokoić.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ostatnio biorę Buscopan + No-Spę i takie połączenie daje jako taki efekt, przynajmniej mogę chodzić.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Ostatnio mama dostała na receptę ketonal i nawet jeśli go biorę to i tak umieram. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej , nawet już podczas jajeczkowania nie wytrzymuję. -,- Znów wybieram się do lekarza. Ostatnio usłyszałam, że po pierwszym dziecku będzie już dobrze a jakoś średnio chce mieć już teraz.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Zwykle pomagała ciepła kąpiel ,nospa ,czekolada i święty spokój.Gdy zaczęłam zażywać tabletki antykoncepcyjne okres stał się zdecydowanie mniej dokuczliwy.Aczkolwiek nie twierdzę,że jest to jakakolwiek zależność dobra dla wszystkich.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

slow pisze:Gdy zaczęłam zażywać tabletki antykoncepcyjne okres stał się zdecydowanie mniej dokuczliwy
wiele się o tym mówi, że zazwyczaj tabletki łagodzą bóle.
Ja miałam wręcz odwrotnie, więc nie mogę potwierdzić tej zależności. Od chwili, gdy zaczęłam brać tabletki i po zakończeniu ich przyjmowania przechodziłam i do tej pory przechodzę okresy, gorzej niż wcześniej.
hetmanka
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-12-15, 11:17

Post autor: hetmanka »

Ja staram się rozgrzewać organizm, czyli piję praktycznie tylko gorącą herbatę. Odstawiam na parę dni zimne napoje, lody itp. Bo od tego tylko mnie bardziej boli... No i jak już mnie boli tak bardzo, że nie wytrzymuję to łykam sobie lek przeciwbólowy. Czasem jak mi ibuprom nie pomaga to łykam jakiś czas potem paracetamol. Ale przeczytałam właśnie ostatnio na stronce zapytajsiefarmaceuty, że nie wolno łączyć wszystkich leków przeciwbólowych. Więc pozostanę tylko przy jednym w razie bólu. Ale na pewno są jeszcze jakieś domowe sposoby na bóle menstruacyjne, ale nie znam żadnych szczerze mówiąc, poczytaj może na necie.
pisegal
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-04-22, 14:24

Post autor: pisegal »

Coraz częściej się słyszy o tego typu dolegliwościach.
ODPOWIEDZ