pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Mało żelaza?

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
seal
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-06-14, 15:36

Mało żelaza?

Post autor: seal »

potrzebuje czegoś co mi pomoże zwiększyć ilość żelaza w oragnizmie.. niedawno wyszło mi w badaniach że jest troche za mało, co prawda niby anemia nie grozi ale jednak wole troche polepszyć wyniki, czytałem w necie że przede wszystkim dieta to podstawa, już sie za to wziołem :D jednak rownież czytałem że dobrze brac jakieś preparaty, których oczywiście jest miiiilion, słyszeliście cos o jakimś dobrym skutecznym i bez skutków ubocznych??? ja już się troche naczytałem teraz w necie więc licze na jakąs pomoć :) dziekkkkować :D
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Zapraszam do dietetyka, który ustali Ci właściwą dietę.
Nie chce Ci się? Farmaceuta może Ci pomóc w wyborze preparatów. Masz wyniki badań? Dziwne, że lekarz nie zastosował kuracji dla Ciebie.
I na opinii internatów opieraj się ***.
seal
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-06-14, 15:36

Post autor: seal »

nie nie, do lekarza ide na dniach! nie mialem po prostu jak narazie tego ogarnac, dopiero odebralem wyniki i z tego co sie zorientowalem to moglo by byc lepiej, a wiadomo ciekawosc robi swoje wiec chcialem sie dowiedziec czegokolwiek czy ktos mial podobny problem i cos dobrego stosowal:)
Awatar użytkownika
buds449
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-11-24, 15:08
Lokalizacja: Katowice

Post autor: buds449 »

musisz pytać w aptece o preparaty z żelazem. nie wszystkie można dostać też bez recepty, dlatego też najlepiej idź zaczerpnąć info u źródła albo u lekarza.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Prosze jeść czerwone mięso, wątróbkę, buraki. Pić sok z buraków i sok z kiszonej kapusty.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

poszukaj jakie produkty mają dużo żelaza, m.in. to czerwone mięsko, szpinak
ODPOWIEDZ