pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Medycyna naturalna

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Medycyna naturalna

Post autor: Nocturn »

Kiedy jesteście chorzy to łykacie tabletki czy staracie się załagodzić przeziębienie herbatą z jakimiś ziołami? Jaka jest wasza opinia na teraz bioenergoterapeutów, medycyny naturalnej i ziół? Czy to pomoże nam wrócić do zdrowia, czy jednak bez tabletek się nie obejdzie?
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Wg. mnie stosowanie medycyny naturalnej jest o wiele lepsze niż jakieś tabletki. Co do skuteczności - różnie, ale w większości przypadków, pomaga mi.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Gdy mnie "nachodzi" jakieś przeziębienie to właśnie zawsze staram się je zahamować jakimiś herbatkami czy coś w tym stylu ;) Dopiero, gdy nie pomoże, idę do lekarza.
Awatar użytkownika
Fusa_20
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-04, 19:47

Post autor: Fusa_20 »

Taa, uwielbiam stare metody, jak byłam mała to zawsze musiałam jeść dużo czosnku i często moczyc nogi w gorącej wodzie- dziś tylko herbatka lipowa z miodem :P
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

A ja np. na bol brzucha lubie sobie wypic herbatkie mietowa, oczywiscie nie tylko gdy mi cos dolega.. Z czosnkiem tez jadlam, ale to jedzenie na sile :P W ogole duzo tych ziolek bylo, zwlaszcza, kiedy bylam mniejsza, teraz to tylko te dwie metody ewentualnie, ale najlepsze lekarstwo to czekanie :P
tworzsitor
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-09-03, 12:20

Post autor: tworzsitor »

Ja staram się wyleczyć naturalnymi sposobami.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

A ja wręcz przeciwnie. Cóż może dać medycyna naturalna? Do prawdziwych efektów potrzeba silnych substancji chemicznych, a czasem i skalpela. Moim zdaniem znacznie więcej oferuje nam medycyna estetyczna i to z jej zdobyczy należy korzystać. Na przykład robiąc lifting piersi w clinicforyou.com/pl. Dzięki niemu moja znajoma pozbyła się kompleksów i na nowo pokochała siebie. Czy to nie wspaniałe?
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

jestem jak najbardziej za medycyną naturalną. Wychodzę z założenia, że skoro dawniej ludzie nie znali innych metod jak tylko naturalne i byli zdrowsi niż my dziś, to to nie może być złe. Szukając informacji na temat leczenia moich migren domowymi sposobami tutaj http://artvocado.pl/jak-leczyc-migrene- ... bol-glowy/ znalazłam ciekawe podpowiedzi. Przede wszystkim trzeba unikać czynności, które mogą nasilać bóle głowy takich jak perfumy czy przegłodzenie.
void
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2016-05-20, 15:16

Post autor: void »

Ja głównie opieram się na medycynie naturalnej. W celu poznania ogólnego stanu mojego zdrowia raz na jakiś czas robię sobie taki skan http://miastokobiet.eu/ekspres-skan/ , który mówi mi gdzie w organizmie dzieje się coś niedobrego. Na tej podstawie specjaliści z miasta kobiet dobierają dla mnie terapię. Jeszcze nie było takiej rzeczy, która nie zostałaby u mnie wyleczone przez medycynę naturalną
asiapaczu
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2016-05-23, 12:36

Post autor: asiapaczu »

a ja w takich jak i innych kwestiach słucham mojego coacha.
warto jest mieć taką osobę, poważnie!
Coraz więcej osób szuka specjalistów by prowadzili ich przez życie :)
http://www.psychoterapia-coaching.pl/of ... ching.html
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Zgadzam się z ladyaga. Sam niedawno korzystałem z gabinetu medycyny estetycznej http://www.freshmed.com.pl/gabinet-medy ... j-katowice . Efekty zaczęły być widoczne w bardzo szybkim czasie. Czasami nieduża ingerencja potrafi zmienić nasze patrzenie na świat.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

W ostatnich latach znacznie wzrosło zainteresowanie pacjentów medycyną naturalną i leczeniem holistycznym, może medycyna naturalna jest niedoceniana? Czy zastąpi antybiotyki i szczepienia? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Post autor: nikka22 »

Też jestem za medycyną naturalną ale traktowaną jako uzupełnienie konwencjonalnego leczenia. Sama niedawno zapisałam się na zabiegi magnetoterapii w Natural Medical ale po zabiegach i rehabilitacji na NFZ jako dopełnienie leczenia. Muszę przyznać że magnetoterapia przyniosła mi największą ulgę jeśli chodzi o ból kręgosłupa bo praktycznie całkowicie ustąpił
griller
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2016-08-15, 22:00

Post autor: griller »

Czy ze zdrowiem się dyskutuje? Oczywiście, że nie. Zobacz więc na ruszajpozdrowie.pl a zobaczysz, w jaki sposób się ze swoim zdrowiem zaprzyjaźnić
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Do naturalnych sposobów rehabilitacji można dołożyć jeszcze masaż, stosuje go klinika https://www.naszarehabilitacja.pl/masaz ... dynia.html z Gdańska i robią go doskonale, wychodzi się od nich jak by było się nowo narodzonym
ODPOWIEDZ