pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przeziębienie

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

domowe sposoby mojej babci na przeziębienie. Gorąca herbata z malinami. Moczenie nóg w gorącej wodzie z solą do tego kubek gorącego mleka z miodem i czosnkiem i pod kołderkę, wygrzać się porządnie i wypocić:) I pipijać syrop z cebuli
(własnej roboty) A jak to nie pomoże wtedy należało by udać się do lekarza
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

Ja jestem jak najbardziej za naturalnymi recepturami, one jednak są najlepsze, szkoda się od razu faszerować chemią. Bo np moja bratowa w ciąży będąc przecież nie mogła brać takich typowych tabletek z supermarketu, no i w aptece polecili jej na przeziębienie taki syrop dla ciężarnych prenalen, na bazie naturalnych składników i całkiem ładnie sobie z takimi nijakimi przeziębieniami radziła.
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

A znacie coś a szybko na ból gardła dla kobiety w ciąży ?
raallf
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-12-30, 15:47

Post autor: raallf »

dla kobiety w ciąży to nie bo ja tam nie wiem co można brać w tym stanie :) najlepiej zapytać w aptece , jakieś septolete czy coś takiego bym polecił jeśli można brać.
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Post autor: daga1998 »

W ciąży to nawet powszechnie stosowany lek Aspirin może zaszkodzić. Dlatego zgadzam się, że lepiej się skonsultować z lekarzem.
sconic
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-01-23, 09:20

Post autor: sconic »

Lepiej zapytać lekarza co można a czego nie żeby nie zaszkodzić ciąży :)
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

Przecież jest cała gama produktów dla ciężarnych :) nie trzeba latac z małym bólem gardła czy katarem od razu do lekarza.
A wystarczy sobie wpisać takie hasło w google, no i czy nikt nie słyszał o prenalenie?
Naturalne składniki, bez zbędnej chemii i specjalnie dla karmiących i ciężarnych. Tego nie trzeba specjalnie z lekarzem konsultować :)
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

ja w zeszłym tygodniu w minutę się rozłożyłem. Dreszcze, katar, kaszel, koszmar. Mama mnie uratowała na szczęście. Zrobiła mi paskudną herbatę z miodem i imbirem i dała Engystol. Następnego dnia infekcja odpuściła. Szok. z tego co wiem to siostra w ciąży też brała ten lek, na katar i przeziębienie jest idealny.
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

Słuchajcie dzięki za odzew. Co prawa pytałam dawno, ale zaglądałam w tzw. międzyczasie.
Ola44 pisze: A wystarczy sobie wpisać takie hasło w google, no i czy nikt nie słyszał o prenalenie?
Naturalne składniki, bez zbędnej chemii i specjalnie dla karmiących i ciężarnych. Tego nie trzeba specjalnie z lekarzem konsultować :)
Rzeczywiście zakończyło się kupnem właśnie chyba tego specyfiku-prenalenu. Bo to chodziło jeszcze o podejrzenie cukrzycy w ciąży. Także grubsza sprawa.
lektor pisze:ja w zeszłym tygodniu w minutę się rozłożyłem. Dreszcze, katar, kaszel, koszmar. Mama mnie uratowała na szczęście. Zrobiła mi paskudną herbatę z miodem i imbirem [...]
A ja myślałam, że takie rzeczy tylko mi się przytrafiają.. Imbir jest cudownym wynalazkiem. Ja jeszcze się bronchosolem ratowałam.
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

Racja, cukrzyca to grubsza sprawa i tego już tak nie należy zostawiać.
A herbatka faktycznie musiała być paskudna ale za to jak stawia na nogi:)
Poza syropem to jeszcze z prenalenu z tego co sie orientuje to powychodziły tez inne produkty - psikacz do nosa, tabletki z folkiem, pastylki na gardło - chociaż te ostatnie przy cukrzycy ciążowej to bym wzięła pod lupę zanim bym wzięła.
gosieńka73
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-04-01, 17:10

Post autor: gosieńka73 »

Kroimy cebulkę w talarki i posypujemy cukrem po dwóch godzinach pijemy sok, który powstał:)
Producent odzieży damskiej http://tova.com.pl
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

Ola44 pisze: pastylki na gardło - chociaż te ostatnie przy cukrzycy ciążowej to bym wzięła pod lupę zanim bym wzięła.
Akurat te pastylki znam i wiem, ze diabetycy moga je spokojnie stosowac. :)
Doneq
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-22, 11:41

Post autor: Doneq »

Nie lubię brać leków więc jak widzę pierwsze objawy to stosuję na przeziębienie herbatę z miodem i zagryzam plastrem cebuli co jakiś czas :shock: .Mnie pomaga.
kevynn1
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-02-03, 15:15

Post autor: kevynn1 »

Ja na przeziębienie to od razu sobie rosołek robię i piję Grpiex Avtive. Na drugi dzień jest jak nowo narodzony :)
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ja również stosuję taką dawkę uderzeniową. To najlepiej na mnie działa. Biorę zwykle ten środek:
https://medlista.pl/theraflu_extragrip
Theraflu extra grip. Ze wszystkich jakie do tej pory stosowałem ten okazał się najskuteczniejszy. W zeszłym tygodniu chciało mnie już choróbsko wziąć ale się nie dałem. Jak tylko poczułem,ze coś jest nie tak to od razu biegiem do apteki po środek Jedna saszetka rano, jedna po południu oraz jedna wieczorem i problem z głowy.
A tak na co dzień to staram się brać rutinoscorbin ale sami wiecie jak to czasami bywa... Człowiek zapomina brać te tabletki.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
ODPOWIEDZ