pompy abs, abs pump

wiercenie studni

nerwica natręctw.

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
mikiqu
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-10-13, 12:17

Post autor: mikiqu »

nie wiem czy to nerwica natręctw, ale ja nie potrafie usiedzieć bez ruchu. Zawsze musze sobie pomacha ć nogą lub coś pomiętolić w rękach. Nieważne czy sie stresuje czy nie, po prostu MUSZE to zrobić :D
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja swego czasu walczyłem z nerwicą natręctw. Nawet nie wiecie jak bardzo utrudniała mi życie ( często jest to ciężki do zrozumienia kogoś obok jednak osoba z nerwicą wie jaki jest to problem).
Przez długi czas zmagałem się z tym sam jednak po pewnym czasie postanowiłem skorzystać z pomocy psychologa. Uczęszczałem tutaj:
http://psychoterapia-kielczyk.pl/psycho ... a/nerwice/
Była to psychoterapia. Jest ona prowadzona w tym gabinecie psychologicznym w Warszawie. Profesjonalne podejście, przeprowadzili dobrą diagnozę. Dzięki temu pozbyłem się choroby.
hoign
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-02-23, 09:01

Post autor: hoign »

W obecnych czasach jest coraz bardziej widziana. Może to przez stres.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Mówicie o Toureccie?
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

nie wiem czy to to samo , ale jak się denerwuje to seplenie ssss
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy nie mam nerwicy-natręctw. Zawsze uważałam, że niektóre moje zachowanie to po prostu "przyzwyczajenie" ale teraz się łapię na tym, że stresuję się jak czegoś nie zrobię bo wydaje mi się, że przyniesie mi to pecha. Ale chociaż mam tego świadomość i próbuję to zwalczać.
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Post autor: Mercus »

Chociaż lekarzem nie jestem, to wydaje mi się, że należałoby tutaj postawić najpier pytanie, co jest przyczyną tej bezsenności, bo ona jest tylko czegoś skutkiem, więc żeby skutecznie ją zwalczyć, należałoby wyeliminować przyczynę. Jeżeli jest to np. stres, to zdaje sobię sprawę, że nie da się go d tak wyeliminować, bo albo się go odczuwa albo nie, ewentualnie pozostaje wizyta u psychologa, ale chyba nie takiego rozwiązania szukasz? Wiem po sobie, że jeżeli dobrze działają tego typu suplementy http://www.doz.pl/apteka/p61350-Nervomix_Sen_kapsulki_20_szt które z jednej strony działają uspokajająco, a z drugiej nasennie, przy czym nie otumaniają jak leki. Jeśli zaś chodzi o domowe sposoby, to pomaga ponoć wypicie szklanki ciepłego mleka przed snem... Ile w tym prawdy nie wiem, ale słyszałem to już z kilku źródeł.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

A ja jestem zdania,że jednak warto jest wybrać się do lekarza. Lekarza psychiatry. Nie jest to żaden wstyd. Obecnie bardzo wiele osób walczy z takimi chorobai. Sama miałam nerwicę natręstw od wielu lat Bardzo utrudniało mi to życie ( wszystko musiało być w danym miejscu postawione w określonym miejscu, nie przepadałam za zmianami, jak ktoś coś przestawił to ja musiałam przestawić to na dawne miejsce).
Mogę polecić to centrum medyczne:
http://lifemedica.pl/specjalizacje/psychiatria/

Leczyłam się tam w tym roku i przyjmują tam świetni psychiatrzy. Znajduje się w Gdańsku.
Onyks
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2017-12-19, 15:02

Post autor: Onyks »

Poczytaj sobie jeszcze na takich stronach jak ktomalek.pl bo tam opisują wszelkie problemy chorobowe i tak dalej. Ponadto sprawdzisz też apteki całodobowe w Katowicach na KtoMaLek.pl oraz w innych miejscach. Kwestia tego czy masz jakieś zaufane apteki czy dalej szukasz odpowiedniego miejsca. Ilu ludzi tyle opinii.
alldonka
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2019-10-15, 12:52
Lokalizacja: Kielce

Re: nerwica natręctw.

Post autor: alldonka »

Mój przyjaciel stwierdził,że mam nerwicę natręctw, bo lubię kiedy wszystko jest na swoim miejscu,ale to chyba nie o to w tym chodzi. Poza tym on robi tak samo :)
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: nerwica natręctw.

Post autor: powell70 »

Takie coś się leczy u psychiatry i prychoterapeuty. Jeżeli potrzebujecie receptę na lek, który stosujecie na co dzień, to najlepiej i najbezpieczniej poprosić lekarza o wypisanie e-recepty zdalnie np. poprzez platformę lekarzonline.eu
ODPOWIEDZ