pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Drzemki

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Drzemki

Post autor: Rose »

Nie wiem, czy zamieszczam ten temat w dobrym dziale...
Robicie sobie drzemki w czasie dnia? W jakich przypadkach, a może jest to taki Wasz rytuał?
Uważacie, że to jest dobre dla Naszego organizmu?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

mam problem ze spaniem więc drzemka w ciągu dnia raczej mi nie grozi nawet jakbym chciała. Trudno jest mi zasypiać więc za nim zapadłabym w taką drzemke musiałabym już robić co innego No ale czasem w ciagu dnia po prostu leże w łóżku i odpoczywam albo sobie czytam.
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

prawdopodobnie 20 minutowa drzemka w ciągu dnia regeneruje organizm i sprawia, że czujemy się rześcy, jednak w moim przypadku się nie sprawdza, bo kiedy wstaje po tak którym śnie jeszcze bardziej chce mi się spać i trudno mnie doprowadzić do stanu, gdzie będę mogła jako tako funkcjonować;]
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

jak jestem zmęczony to kłade sie na łóżko i mówię sobie że wstaje za chwilę, a po chwili zasypiam
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie lubię spać w ciągu dnia. Później jestem jeszcze bardziej senna i już całkowicie "nie do życia". Lubię położyć się w łóżku z laptopem albo z książką w ciągu dnia dla to najlepszy odpoczynek.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

czasami jestem w ciągu dnia bardzo senna, ale tak jak mówili moi poprzednicy, jak się prześpię, to potem jeszcze bardziej chce mi się spać i nie mam już siły na nic. Zazwyczaj więc pije kawę i na tym poprzestaję.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

kiedy nie przesypiam nocy, albo śpię bardzo krótko, to zdarza mi się godzinna drzemka. tylko, że po niej jestem kompletnie bez życia, mam migreny i zawroty głowy. więc znowu się kładę, ale już zasnąć nie mogę.

później mam problem, by wieczorem zasnąć więc, bądź co bądź, znów kładę się późno. robi się błędne koło, więc wolę nie zarywać nocy, lub, jak już muszę to zamiast drzemki wypić 2 filiżanki mocnej kawy (po 1, choćbym nawet senna nie była wcześniej, bardzo chce mi się spać)

łojej, ale się wyżaliłam xD
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Podczas choroby albo zawalonej nocy się zdarzy.
Boję że jednak że później nie zasnę w nocy i dlatego unikam drzemek.
Zresztą ... i tak pewnie nie zasnęłabym w dzień.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Robie sobie czasm małą drzemkę:D ale to w weekendy ; )
Po obiedzie jakos 15-16 :dd
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Kiedyś było to dla mnie nie do pomyślenia. Nie umiałam.
A ostatnimi czasy jakoś czasem muszę, bo inaczej nie mogę pracować. Szczególnie w czasie przesilenia wiosennego, przychodziłam zmęczona z uczelni, siadałam do nauki, a oczy mi się zamykają.
Awatar użytkownika
leniuch
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2010-04-03, 21:16
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: leniuch »

Ja z kolei popołudniu muszę albo się zdrzemnąć albo się porządnie zmęczyć fizycznie, bo po szkole wracam w trybie autopilota.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Zdarzają mi się takie drzemki, ale bardzo rzadko.
Zazwyczaj właśnie jak zdrzemnę się w dzień i się obudzę to nie mogę normalnie funkcjonować, jeszcze bardziej chce mi się spać.
Ale po zarwanej nocy muszę się w dzień przespać, bo chodzę nieprzytomna.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie, jakoś nie mogłabym zdobyć się na taką drzemkę. Trzymam się tego, że od spania jest noc. Za dnia tak jakoś... Nie chciałabym, nie czuję takiej potrzeby.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nie cierpię spać w ciągu dnia.
Atreju
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 20:30
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Atreju »

Ja drzemię rzadko, głównie jak jestem baardzo zmęczony lub źle się czuję, a poza tym wolę jakoś wykorzystać ten czas, np. na wyjście na rower czy na czytanie książek :D
ODPOWIEDZ