pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Drzemki

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Rzadko mi się zdarza spać w dzień, muszę być albo chory, albo bardzo zmęczony. Częściej jednak to pierwsze, gdyż często choruję.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Czas na drzemkę to moja ulubiona część dnia. <3
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Drzemki w ciągu dnia nadal raczej u mnie nie występują, nie potrafię, nie mogę, nie chcę.;p
A zarwane noce rekompensuję sobie ewentualnym spaniem do południa. W dzień śpię tylko wówczas, gdy naprawdę coś ze mną nie tak.
Awatar użytkownika
buds449
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-11-24, 15:08
Lokalizacja: Katowice

Post autor: buds449 »

ja bardzo lubię drzemki w ciągu dnia, ale niestety nie zawsze mam na to czas:( nawet 30 minut wystarczy, aby zregenerować organizm i odpocząć.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

ja mam jedna wielką drzemke przez cały dzien
W szkole drzemie, przychodze ze szkoły to spie od 3-4godzin,potem wstaje zaspany i ide dalej spac :/
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ostatnio czesto mi sie to zdarza i to zazwyczaj jak kłade Lenkę na popołudniową drzemke Zasypiam wtedy razem z nią.
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Ja w ciagu dnia nie potrafie zasnąć , czasami mi sie tak bardzo chce spać ale i tak się nie położe i nie zasnę nie potrafię , chyba że w takich sytuacjach gdy jestem chora i mam wysoką gorączkę , wtedy mnie zwala z nóg , pędzę do łóżka zamykam oczy i zasypiam :)
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

nie sypiam w dzień. Chyba, że jestem chora, albo bardzo wcześnie wstaję. W zeszłym roku jak musiałam jeździć na 8 na uczelnie i wstawać o 5, to po powrocie czasami sobie podsypiałam, ale też nie zawsze
ODPOWIEDZ