pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Tabletki na odchudzanie

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Tabletki na odchudzanie

Post autor: Rose »

Wszędzie pełno reklam, szczególnie w gazetach, tabletek na odchudzanie. Nie chodzi mi o typowe suplementy diety. Ale o reklamy gdzie mówione jest "Wezmiesz tabletkę i 5 kilo mniej, bez ćwiczeń, możesz jeść co chcesz". I dołączone zdjęcie przed i po.
Czy kiedyś wierzyliście w takie reklamy? Może wciąż wierzycie, że są takie "cudeńka"?
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Raczej nigdy nie wierzyłam i nie wierze do tej pory w takie reklamy, ale przyznam, że gdyby było one tańsze(bo przeważnie takie rzeczy są nieźle wycenione) to pewnie zakupiłabym takie np.tabletki. Nie wiem po co, bo i tak uważam że one nie dają efektów, ale tak jakoś po prostu, taka już jestem . ; p
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

tak naprawdę bez wysiłku nie ma na tym świecie nic, więc nie wierzę w takie 'cuda'. Zresztą niewiadomo jakie świństwo może się kryć pod pozorem takich specyfików. Zdrowie można łatwo zniszczyć, gorzej później z jego odbudowaniem.
Ostatnio zmieniony 2010-02-05, 00:27 przez niepokorna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Rose pisze:"Wezmiesz tabletkę i 5 kilo mniej, bez ćwiczeń, możesz jeść co chcesz".
Właśnie dzięki temu nigdy w coś takiego nie uwierzę. Chcę schudnąć ograniczam posiłku i więcej się ruszam , żadna tabletka cudu jednak nie zrobi na dodatek ich cena także nie jest kusząca. A co do tych zdjęć łatwo przerobić fotografię otyłej kobiety na "modelkę" (;
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

niepokorna pisze:tak naprawdę bez wysiłku nie ma na tym świecie nic, więc nie wierzę w takie 'cuda'
Ot co.

Wolę zastosować odpowiednią dietę niż truć się jakimiś tabletkami, które bez ograniczenia jedzenia nie przyniosą skutków.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Może i te 'cudeńka' działają, ale tylko przez jakiś czas. Ponoć gdy człowiek przestaje je brać - znów tyje. Takie błędne koło.
Generalnie jestem przeciwko truciu się takimi świństwami.
Chyba, że ludzie naprawdę mają problem z otyłością. Ale wtedy to już chyba najlepiej radzić się lekarza. Bo przez tabletki to można jeszcze pogorszyć swoją sytuację -,-'.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Takie tabletki mogą wspomagać odchudzanie ale ruch i dieta to najważniejsze rzeczy Przy braniu samych tabletek cudów raczej nie można się spodziewać. Poza tym powinno się to skonsultować z lekarzem i dietetykiem Oni wtedy zadecydują co może bardziej pomóc.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Polecam błonnik w tabletkach. Który wspomaga przemianę materii, pomaga w trawieniu. Ja stosuje błonnik ze względu na...zaparcia;/ bardzo pomaga, przy czym nie czuje głodu. Każda tabletkę popijam dużą ilością wody i nie podjadam miedzy posiłkami, szczególnie wieczorem. W dodatku jest niedrogi. 100 tabletek błonnika z ananasem kosztuje zaledwie 16zł. na opakowaniu napisane jest żeby brać 6 do 10 na dzień. Po 2-3 przed każdym głównym posiłkiem, ale ja biorę po jednej przed jedzeniem i tez pomaga.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Takie tabletki na odchudzanie brane na własną rękę, mogą nam tylko zaszkodzić. Jeżeli chcemy już stosować suplementy, to dobrze byłoby gdyby były one polecone przez dietetyka. No i warto pamiętać, że odchudzanie zacznie się wraz ze zmianą jadłospisu. Do tego dobrze byłoby również dołożyć dawkę aktywności fizycznej.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Moim zdaniem tylko specjaliści powinni przepisywać takie tabletki i ustawić kalendarzyk zażywania.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Tabletki nie są dobrym wyjściem. Znacznie lepiej jest po prostu wybrać się na zabieg hydrokolonoterapii. Dzięki temu zabiegowi mój brzuch stał się płaski, a mój metabolizm przyspieszył, dzięki czemu dalsze odchudzanie było znacznie prostsze:)
Zanahoria
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-04-13, 22:06

Post autor: Zanahoria »

Nigdy takich tabletek. Można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Słyszałam o dziewczynach które chcąc szybko schudnąć łykały różne cudowne tabletki aż wkońcu lądowały w szpitalu. Lepiej zmienić dietę, ograniczyć słodycze i trochę poćwiczyć. To działa
Awatar użytkownika
cassim
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-04-01, 21:58
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: cassim »

Cześć.

A ja mam dylemat mały - Dobre czy tanie apteko internetowe? Niestety, nie mogę się zdecydować...
Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

Ja nie mam zaufania do suplementów w tabletkach. Nie wiemy tak naprawdę czy dobrze będą się wchłaniały. Za to od jakiegoś czasu piję Aloe Live Bio czyli sok z aloesu ( w 99% plus stewia jako słodzik - dla niewiedzących jest to bardzo dobry zamiennik cukru).
No cóż, wiadomo,że samym suplementem się nie schudnie ale widzę u siebie wiele zalet ze stosowania. W połączeniu z odpowiednią dietą oraz ćwiczeniami schudłam od początku roku prawie 7 kg i to bez efektu jo jo. Czuję się lżej oraz nie mam problemów z trawieniem jakie miałam wcześniej.

Na stronie możecie sobie poczytać o jego właściwościach:
https://www.laboratorianatury.pl/pl/pro ... e-bio.html
paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Zamiast faszerować się tabletkami jedz owoce: http://cenabiznesu.pl/-owoce-wspomagajace-odchudzanie-co-warto-jesc zobacz jak dużo jest owoców które wspomagają odchudzanie. Nie trzeba jeść tabletek.
ODPOWIEDZ