pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Alergie

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

niestety nie przyda mi się ten wspaniały wynalazek jakim jest penicylina :)
Kleopatra
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2009-08-04, 16:22
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: Kleopatra »

Hmm póki co nie wykryto u mnie jakiegoś uczulenia na pyłki itp ,współczuje ludziom , którzy mają alergie .
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jestem uczulona na kurz i coś tam jeszcze, ale nawet nie jestem pewna na co. Coś związanego z krzewami/trawami/drzewami? W każdym razie jedno z tych wymienionych.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nie mam alergii.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Pyłki wszelkiego rodzaju , śierść zwierzęca , roztocza ... Bozia mnie nie kocha .

Pokarmowych testów jeszcze nie robiłam .
Jigga
-#
-#
Posty: 115
Rejestracja: 2009-08-26, 00:05
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Jigga »

roztocza, komary i trawa ( po skoszeniu )
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

o matko ja to mam jeszcze "lepiej", kiedyś jak byłam mała często chorowałam i mam zrobiony cały zestaw testów, okazało się że mam alergię na : roztocza, pyłki, mleko, słodycze- głównie czekolada, którą i tak jem :roll:, jakiś tam rodzaj grzybów, pomidory i cała masa innych produktów. szczególnię się tym nie przejmuję, bo nic specjalnego mi się po tym nie dzieje, no czasami jak przegnę np. z czekoladą to przypominam biedronkę w czerwone kropki. a no i lekarz surowo zabronił mi wszelkich uzywek typu papierosy i alkohol :|
Ostatnio zmieniony 2009-11-19, 14:26 przez kaśśś177, łącznie zmieniany 1 raz.
misiekkrk
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-11-13, 14:09

Post autor: misiekkrk »

Ten kto nie ma alergii niech sie cieszy, ja mam od urodzenia :( i uwierzcie przerabane choć nie przeszkadza to w zyiu jak ktos sie przyzwyczai do odczulania :)


Ort./Niki
Ostatnio zmieniony 2009-11-19, 16:57 przez misiekkrk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

Yhhh.
Wszystkie trawy, większość drzew, krzaków, roztocze, jakieś drożdże i bakcylki. Nie jestem uczulona tylko na sierść. Aaaa.... i jeszcze na truskawki (których i tak nie lubię) i orzechy.
Ogólnie nie powinnam wychodzić z domu od wczesnej wiosny do późnej jesieni. ; (((
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Ja na szczęście nie mam żadnych alergii.
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Re: Alergie

Post autor: amanda »

Empatia pisze:Jesteście na coś uczuleni? ;)
Ja na mleko,truskawki/poziomki i słońce,niestety :cry:
Na słońce to nie uczulenie, choć często tak się o nim mówi. To reakcja neurologiczna a nie immunologiczna.
Jestem uczulona na pyłki, zarodniki pleśni i grzybów, roztocza. Od lat żyłam z lekami i strachem przed astmą, którą w zasadzie miałam zapewnioną, tylko kwestią czasu było kiedy. Na szczęście mój ojciec wpadł na znakomity pomysł, który pozwolił nam odgrzybić dom. Zamontował (sam!) takie śmieszne wywietrzniki w pokojach i w łazience oraz kuchni. Na ścianach z oknami zrobił niewielkie otwory i w nie zamontował te wentylatory (inventery). one usuwają powietrze wraz z wilgocią, roztoczami, zarodnikami, a dostarczają czyste, bez pyłków i kurzu. Czuje się o wiele lepiej...
wesolymisiak
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-07-15, 14:48

Post autor: wesolymisiak »

a ja jestem uczulona na pylki drzew ...
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Moja znajoma ma alergię. Uaktywnia się ona co jakiś czas. Ale jak już się pojawi to jest masakra, kicha co 5 sekund i z nosa leci jej ciurkiem. I pomaga jej tylko Loratan, lek na alergie, sprzedawany bez recepty. Na prawdę dużo ich próbowała, ale tylko ten okazał się skuteczny.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

chyba najlepszym doraźnym środkiem na alergie jest prysznic...
no i odczulanie w jakieś klinice.
gargulka
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-12-28, 11:12

Post autor: gargulka »

ja mam uczulenie na roztocza i na kota...niestety taki los... :(
ODPOWIEDZ