pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Apteki internetowe

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Apteki internetowe

Post autor: puzon »

Czy ktoś z was o tym słyszał? Korzystacie z aptek internetowych?
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Wielokrotnie korzystałem z tego aptek internetowych. Często mają tam niższe ceny od swoich stacjonarnych odpowiedników. Przy większych zakupach można także liczyć na darmową przesyłkę. Ostatnio kupiłem dla mojej żonki Inneov na wzmocnienie włosów i skóry bo nic innego jej nie pomaga.
weroobihe
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-27, 13:58

Post autor: weroobihe »

Nie lepiej pójść do zwykłej apteki w swoim mieście?
dekoder29
-#
-#
Posty: 81
Rejestracja: 2016-07-06, 19:42

Post autor: dekoder29 »

Tyle, ze apteki internetowe są tańsze od tych zwykłych. Tym bardziej, że teraz jest łatwiej kupować w ten sposób produkty, ponieważ o każdym, który chcemy nabyć możemy poczytać w sieci tak jak w przypadku te strony http://stopwypadaniuwlosow.pl/
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja nie korzystałam nigdy z takiej opcji, nawet nie wiem jak to działa.
blazej
-#
-#
Posty: 105
Rejestracja: 2016-03-02, 20:45

Post autor: blazej »

Korzystam już jakiś czas z aptek internetowych. Pierwszy raz zmusiła mnie do tego sytuacja, bo byłem chwilowo unieruchomiony a potem już korzystałem jak z każdego innego sklepu w sieci. Niedawno znalazłem fajną ulotkę poświęconą tematowi magnezu na stronie https://www.magneb6.pl/produkty/magneb6 ... -b6-cardio Po jej lekturze uświadomiłem sobie, ze niektóre objawy, które u siebie zaobserwowałem są właśnie wynikiem niedoboru tego pierwiastka. Już zamówiłem sobie ten lek i mam nadzieję, ze obecne objawy ustąpią.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Ja często korzystam ze swoją kobietą z takich aptek. Jest to wygodniejsze dla mnie i z reguły dużo tańsze. Odkąd członek naszej rodziny boryka się z nietrzymaniem moczu, specjalistyczne podpaski też kupujemy w aptece internetowej. Znaleźliśmy o nich wiele informacji w tym tekście poradnikowym http://www.tena.pl/opieka-nad-bliskimi/ ... ntynencji/
anielka
-#
-#
Posty: 124
Rejestracja: 2016-04-18, 18:47

Post autor: anielka »

Także przed zakupem jakiegoś produktu, którego nie znam czytam o nim ulotki zamieszczone w sieci. Zanim zdecydowałam się na zakup leku na wątrobę zapoznałam się z treścią ze strony http://essentiale.pl/watroba , by upewnić się, czy właśnie taki lek jest mi potrzebny.
Dozent
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-03-19, 16:50

Post autor: Dozent »

Takie apteki internetowe to świetna sprawa. Leki są tańsze, nie trzeba nigdzie jeździć, bo wszystko dostarcza kurier. A kosmetyki, suplementy, czy leki bez recepty takie jak alantan czy gripex są tymi samymi lekami, które są sprzedawane w stacjonarnych aptekach. Ich forma dystrybucji jedynie się różni. Jeśli mam wybrać spacer do swojej apteki, gdzie jest drożej i kolejka chorych ludzi, a wygodne zakupy w sieci z dostawą do domu, to wybieram drugą opcję.
Onyks
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2017-12-19, 15:02

Post autor: Onyks »

A w moim przypadku sprawdziły się klasyczne apteki, ale jednak nie udało mi się znaleźć najpierw niezbędnego leku. Chodziło a atoris. Na szczęście internetowa wyszukwarka leków pomogła mi szybko sprawdzić dostępność leków i już mogłam lecieć do apteki, która go ma.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Apteki internetowe

Post autor: crystalka »

Bardzo często korzystam z aptek internetowych, taniej niż stacjonarnie, można na spokojnie przejrzeć ofertę, często kupuję na doz.pl, od razu sobie sprawdzam składy, wieci jak to jest jak się idzie do apteki, mówisz ze chcesz witaminę C i dają Ci taką którą im pasuje, apotem się okazuje że usisz brać 10 tabletek dziennie, ja wolę sama sprawdzić ile brać, jaka dawka
JulitkaAndrasz
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-08-30, 10:30

Re: Apteki internetowe

Post autor: JulitkaAndrasz »

Apteki internetowe maja znacznie tańsze leki i też bardzo często z nich korzytsam. Jednak bardzo spodobała mi się opcja aptek „drive thru”. Słyszeliście? coś jak McDrive - podjeżdżasz i kupujesz bez wysiadania z auta :D Wiadomo, bez wychodzenia z domu jest jeszcze lepiej, ale i to może być dobrą opcją :) artykuł o pierwszej takiej aptece w Polsce czytałam bodajże na farmacjapraktyczna.pl. Pierwsza taka apteka powstała w trójmieście, także troszkę mieszkańcom można pozazdrościć :) Pozdrawiam!
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Re: Apteki internetowe

Post autor: marsik »

Tak jak ktoś przede mną, często kupuję w doz.pl , bo ceny są dobre i koszty transportu niskie. Jeżeli biorę czegoś więcej, to paczkomat mam praktycznie pod domem, ale w mieście nie mam daleko do ich stacjonarnetj apteki, w której odbiór zamówionych leków jest bez kosztów transportu. Fajna jest też apka na Androida.
Pzdr
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Apteki internetowe

Post autor: powell70 »

Apteka Gemini jest tania. Dziś kupowałam Viburcol w mocno obniżonej cenie https://www.aptekagemini.pl/search/st_s ... q=viburcol
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Apteki internetowe

Post autor: Ania »

Ja jednak kupuję stacjonarnie, bo mam aptekę DOZ niedaleko, mają fajny asortyment. Od zeszłego roku realizują też elektroniczne recepty:)
ODPOWIEDZ