pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dentysta

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
Lukasz
-#
-#
Posty: 263
Rejestracja: 2009-07-13, 16:11

Post autor: Lukasz »

Ja lubię chodzić do dentysty :P Mam swoja ulubioną Panią dentystkę i chodzę tak raz na pół roku. Nigdy nie miałem jakiś nieprzyjemnych wspomnień z dentystami.
Awatar użytkownika
Paulicha
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-07-14, 14:51

Post autor: Paulicha »

Boję się o.O'

Na przyszłość rozwijaj swoje posty/M.
Ostatnio zmieniony 2009-08-06, 12:53 przez Paulicha, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rock
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2009-08-07, 14:44

Post autor: Rock »

Nie ma nic straszniejszego dla mnie od wizyty u dentysty. Masakrycznie się boję. Ja pamiętam, że jak byłam mała to notorycznie uciekałam z fotela i szła do domu i zawsze czekałam na samej na ostatnim piętrze klatki i czekałam jak mama wejdzie i minie jej zdenerwowanie żeby móc bezpiecznie wejść do domu.

Teraz chodzę tylko w razie nagłej potrzeby(jak boli).
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Nie lubię chodzić... Jakoś mi się tam nie podoba... Zawsze mocno przeżywam wizyty o dentysty...
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Nie lubię. Mam złe wspomnienia z dzieciństwa, kiedy musiałam nosić aparat ortodontyczny :/ To niby nie to samo, ale uraz został.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ostatnio u dentysty byłam dość dawno. Pewnie wypadałoby go znowu odwiedzić, ale jakoś nie mogę się zebrać. Generalnie nie mam do tego jakiś urazów czy strachów, ale nie uważam, by wizyta u dentysty była jakąś specjalną przyjemnością :roll: .
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A ja teraz znów zaczęłam chodzić do dentysty Muszę sobie wyleczyć jednego zęba no i pojawił się problem Dalej wychodzą mi ósemki i zaczęło się robić ciasno Za chwilę muszę iśc do dentysty zrobić zdjęcie żeby zobaczyć co z tym można zrobić.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ten temat przypomniał mi, że w poniedziałek mam wizytę. W zasadzie nie boję się dentystów. Choć przyznam, że w ostatnim czasie rzadko się zjawiałam w gabinecie. Stwierdziłam jednak, że trzeba się za siebie wziąć :) no i poszłam jakieś 2 tygodnie temu pierwszy raz od bardzzooo dawna. Trochę zębów mam do leczenia :P i dodatkowo wychodzą mi 8, które trzeba będzie niestety wyrwać :/ W ogóle powinnam chyba wybrać się też do ortodonty.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

nie boję się dentysty, ostatnio jestem tam stałym bywalcem ;d Pójść do dentysty to dla mnie sama przyjemność ;D zawsze jeszcze sobie trochę poplotkuje i pośmieje się z moją dentystką;)
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Nie boję się chodzić do dentysty. Wolę teraz wyleczyć zęby, niż narzekać i cierpieć w przyszłości. W sumie to już chyba wszystkie zęby mam zdrowe, no chyba, że od ostatniej wizyty mi się popsuły. Muszę się zapisać na kontrolę.
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Brr dentysta.. Jak byłam mała to bardzo bałam się chodzić, jak drzwi od gabinetu się otwierały szybko uciekałam lub uciekałam z siedzenia dentystycznego. Ogólnie działo się aż zrezygnowałam z dentysty przez kilka lat, może 2 może 3 lata. W końcu się przełamałam i mój strach jest znacznie mniejszy. Choć do dzisiaj mam zawsze małe obawy.. :|
Awatar użytkownika
Burning
-#
-#
Posty: 726
Rejestracja: 2009-08-17, 20:29
Lokalizacja: Krk

Post autor: Burning »

Dla mnie dentysta to nic strasznego :)
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Nie cierpię chodzić do dentysty..Boję się straasznie. A we wtorek mam wizytę kontrolną : (
Aż mnie ciarki przeszły ..
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ja na następną wizytę idę w kwietniu, od stycznia wyleczyłam już 7 zębów ;]
Jeszcze czeka mnie wyrwanie ósemek.
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Kiedyś się bałam, ale teraz nawet lubię tam chodzić :mrgreen:
Dentysta, do którego chodzę jest miły i w ogóle. ;)
ODPOWIEDZ