pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dentysta

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Dentysta

Post autor: Rose »

Czy boicie się dentysty? Macie jakieś nieprzyjemne wspomnienia?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ostatni raz u dentysty byłam yyy.. 6 lat temu? Może więcej, a mimo to, zęby mam piękne ;)

Jedyne nieprzyjemne wspomnienie to borowanie, bo nigdy jeszcze nie miałam wyrywanego zęba. Pamiętam, że oplułam wtedy dentystę tymi płynami z buzi :lol2:
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Kiedyś się bałam teraz już nie,byłam parę dni temu,tylko jeden ząb miałam do leczenie ,reszta zdrowa,i za pół roku do kontroli :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niki pisze:Pamiętam, że oplułam wtedy dentystę tymi płynami z buzi :lol2:
Hahaha :D

Ja chodzę co najmniej raz na trzy miesiące, chociażby na samą kontrolę albo czyszczenie kamienia.
Kiedyś bardzo się bałam, a teraz już nie. Moja dentystka zna mnie na tyle, że prawie zawsze daje mi znieczulenie... :mrgreen:
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Nie odczuwam strachu przed wizytą u dentysty. Najbardziej denerwuje mnie siedzenie w poczekalni i oczekiwanie na swoją kolejkę, a czasami trwa to tyle jak za komuny ;P Nie mam jakiś nieprzyjemnych wspomnień. Ale kto wie, wszystko jeszcze przede mną ;P
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Jako małe dziecko bałam się chodzić do fryzjera, a uwielbiałam dentystę. :>
Tak mi zostało. Nie boje się dentysty, chyba, że ma mi wyrywać ząb. Wtedy boje się tylko zastrzyku ;P
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jak się idzie do prywatnego dentysty to wszystko jest cacy. Ostatni raz u dentysty byłam w Ikl. podstawówki i obym nie musiała tam szybko wracać, bo jednak to jest nieprzyjemne.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

psychiczna pisze:Jak się idzie do prywatnego dentysty to wszystko jest cacy.
Pamiętam jak raz w podstawówce byłam u dentysty na kasę chorych...Dentystka bez cackania się wyrwała mi od razu dwa zęby. Strasznie bolało, a ona zamiast mnie jakoś uspokoić tak mnie mocno trzymała. Sadystka.
Awatar użytkownika
reds
-#
-#
Posty: 96
Rejestracja: 2009-07-28, 12:24

Post autor: reds »

Czy boicie się dentysty?
Nie, nie boje się bo mam super dentyste i jak zdarzy mi się już iść to wszystko robi elegancko i bez bólu
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Nie, nie boje się bo mam super dentyste
Ja też mam świetnego dentystę ;] dlatego nigdy jeszcze nie odczuwałem strachu siedząc na krześle u dentysty. Jedyni lekki stres :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Kilka lat temu byłam u dentysty, który miał mi naprawić przedni ząb. Kilka dni po tym jechałam pędem do mojej dentystki, która na szczęście zdołała go naprawić po tym, co zrobił ten "dentysta". Jeszcze kilka dni, a nie miałabym zęba.
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

boje się, a własnie pasuje się mi wybrać bo miałam się kilka miesięcy temu na kontroli zjawić.. nie przepadam za tym zapachem, a jak słysze te maszyny to mnie odrazu zaczyna wszystko boleć..

kiedyś ugryzłam dentyste w palca:P do dzisiaj do niego chodze ;P
Kleopatra
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2009-08-04, 16:22
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: Kleopatra »

Chyba większośc ludzi boi sie dentysty , ja znajduje sie w tym gronie , nie przyjemne wydawało mi sie wyrwanie zdrowego zęba , niestety musiał isc do usuniecia ,ale nie bylo tak zle , podobno bolesne jest borowanie .
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nie boję się chodzić do dentysty jeśli nie musi dawać mi znieczulenia :P Wole jak mi wszystko robią na żywca Zawsze od dentysty wychodzę zadowolona i specjalnie większych problemów nie mam
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

U dentysty latami już nie byłam a pasuję mi pójść, bo aż moje zęby o to się proszą :roll:
Nie lubię mieć robionej kanałówki, miałam ja kiedyś robioną ale mój dentysta tylko pogorszył sprawę.
Pamiętam, że oplułam wtedy dentystę tymi płynami z buzi
Ja swojego ugryzłam w palec, nie że specjalnie, ale należało mu się :lol2:
ODPOWIEDZ