pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dentysta

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
SylwiaVV
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2019-05-12, 18:08

Re: Dentysta

Post autor: SylwiaVV »

Jeśli ktoś z Was szuka dobrego stomatologa na Ursynowie w stolicy to polecam udać się do Centrum Demed. Ja chodzę tam konkretnie do Pani Anny Czerskiej. Aktualnie już tylko kontrole, bo wszystkie zęby mam już wyleczone. Po piaskowaniu jestem też, więc i uśmiech ładniejszy.
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Dentysta

Post autor: powell70 »

W Ząbkach polecam Flo-Dental - naprawdę fajna przychodnia z baardzo dobrą kadrą lekarską.
kuclaradoslaw
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2020-04-24, 16:51

Re: Dentysta

Post autor: kuclaradoslaw »

SylwiaVV pisze: 2020-03-29, 20:04 Jeśli ktoś z Was szuka dobrego stomatologa na Ursynowie w stolicy to polecam udać się do Centrum Demed. Ja chodzę tam konkretnie do Pani Anny Czerskiej. Aktualnie już tylko kontrole, bo wszystkie zęby mam już wyleczone. Po piaskowaniu jestem też, więc i uśmiech ładniejszy.
też chodzę do Demed, z tym, że moim stomatologiem jest tam Pan Tomasz Mazur, którego również polecam
borysowa
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2019-11-13, 09:29

Re: Dentysta

Post autor: borysowa »

Leczę zęby w villa nova dental w Wilanowie. Leczenie zębów w tym miejscu to czysta przyjemność, mają nowoczesny sprzęt, mega profesjonalne podejscie, tak jak kiedyś zawsze bałam się dentysty tak teraz w ogóle ;)
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Dentysta

Post autor: powell70 »

Ja mam swojego ortodontę, noszę aparat i nie narzekam. Co najwyżej przytrafiają się podrażnienia i otarcia dziąseł, ale to kilka razy posmuje żelem Oreel i problem mija. Tak naprawdę w każdym mieście znajdzie się dobry stomatolog :)
frodek
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-06-05, 17:27

Re: Dentysta

Post autor: frodek »

Bardzo dobry ośrodek dentystyczny we Wrocławiu to Margo https://margo-stomatologia.pl/ Ja leczę się tam od dawna, ostatnio nawet miałem tam zabieg dłutowania wewnątrzzębodołowego i poszedł sprawnie i szybko no i z ceną nie przesadzono (oczywiście porównywałem wcześniej ceny zabiegu), także jestem zadowolony z efektów.
bialuska
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2021-05-13, 17:04

Re: Dentysta

Post autor: bialuska »

Ja najlepiej się czuję w Demed na Woli, mam tam swojego ulubionego dentystę, który już mnie zna i jak cos się dzieje to zawsze ratuje sytuację.
nomik
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2021-01-21, 17:18

Re: Dentysta

Post autor: nomik »

Jesli szukacie dobrych specjalistów w Krakowie to na pewno warto jest zapamiętać ten adres https://www.dentist.com.pl
Ja tylko tam chodzę.
ODPOWIEDZ