Autodetailing - Przeżmierowo, Poznań, Aplikacja folii ochronnych, Aplikacja powłok ceramicznych i kwarcowych, Detailingowe mycie zewnętrzne, Podstawowe czyszczenie wnętrza, Nakładanie wosku wraz z myciem


cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach


Polecicie jakiegoś chirurga w Ostrowcu

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
miki789
-#
-#
Posty: 199
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Polecicie jakiegoś chirurga w Ostrowcu

Post autor: miki789 »

Polecicie jakiegoś chirurga w Ostrowcu, których zajmuje się wycinaniem różnorakich znamion na skórze? Szukam kogoś kto zna temat i będzie w stanie się tym dobrze zająć. Najlepiej z doświadczeniem, tak żeby potem nie było sytuacji, że coś zostanie i się zacznie odtwarzać. Chodzi mi o kilka kurzajek na ręku i bliznę na nodze. Jeśli coś możecie polecić to dawajcie znać jakiego lekarza warto wybierać.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 194
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Re: Polecicie jakiegoś chirurga w Ostrowcu

Post autor: Maciuszek87 »

Zwróć uwagę na to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o możliwość wizyty u Pana doktora Kućmy (www.chirurgia.ostrowiec.org.pl). Świetnie poradził sobie z moimi kurzajkami, nie wróciły więc to wycięcie faktycznie stało się efektywne i rozwiązało ten problem u mnie. Więc jak nie chcesz bawić się w smarowanie czy jakieś wymrażanie to warto się do niego wybrać i po prostu wyciąć tą zmianę dla świętego spokoju.
ODPOWIEDZ