pompy abs, abs pump

wiercenie studni

stres

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

stres

Post autor: lema »

Co Wam najlepiej pomaga na stres? Zdradźcie swoje sposoby :) bo mam ostatnio bardzo dużo stresu a nie chcę go zajadać czy zapijać, ćwiczenia pomagają ale tylko trochę
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: stres

Post autor: gringot »

Dla mnie na stres pomagają ćwiczenia, jak tylko czymś się zdenerwuje, to od razu biorę się za ćwiczenia. Ostatnio zacząłem także stosować sterydy https://esterydy.pl/winstrol/
Joasia85
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2020-12-14, 10:18

Re: stres

Post autor: Joasia85 »

Stres nie jest dobry dla naszego organizmu. Dlatego na początku trzeba wszystko zrbić by usunąć stres a potem zadbać o zdrowe jelita i zacznij brać Narum Fast Caps. Najmocniejszy i najszybciej działający produkt do stosowania we wszystkich nagłych i silnych dysfunkcjach jelitowych, zakażeniach wirusowych czy bakteryjnych. Suplement diety Narum Fast w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.
grażynka30
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2022-05-02, 13:54

Re: stres

Post autor: grażynka30 »

W radzeniu sobie ze stresem a także w spokojnym zasypianiu pomagają mi tabletki Neurexan. Lek naturalny, skuteczny i nie otumaniający. Zamiast faszerować się jakimiś antydepresantami warto zaufać naturze.
ODPOWIEDZ