cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach

Dentysta

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
SylwiaVV
VIP
VIP

Re: Dentysta

Post autor: SylwiaVV »

Jeśli ktoś z Was szuka dobrego stomatologa na Ursynowie w stolicy to polecam udać się do Centrum Demed. Ja chodzę tam konkretnie do Pani Anny Czerskiej. Aktualnie już tylko kontrole, bo wszystkie zęby mam już wyleczone. Po piaskowaniu jestem też, więc i uśmiech ładniejszy.

powell70
-#
-#

Post autor: powell70 »

W Ząbkach polecam Flo-Dental - naprawdę fajna przychodnia z baardzo dobrą kadrą lekarską.

kuclaradoslaw
VIP
VIP

Post autor: kuclaradoslaw »

SylwiaVV pisze:
2020-03-29, 20:04
Jeśli ktoś z Was szuka dobrego stomatologa na Ursynowie w stolicy to polecam udać się do Centrum Demed. Ja chodzę tam konkretnie do Pani Anny Czerskiej. Aktualnie już tylko kontrole, bo wszystkie zęby mam już wyleczone. Po piaskowaniu jestem też, więc i uśmiech ładniejszy.
też chodzę do Demed, z tym, że moim stomatologiem jest tam Pan Tomasz Mazur, którego również polecam

borysowa
VIP
VIP

Post autor: borysowa »

Leczę zęby w villa nova dental w Wilanowie. Leczenie zębów w tym miejscu to czysta przyjemność, mają nowoczesny sprzęt, mega profesjonalne podejscie, tak jak kiedyś zawsze bałam się dentysty tak teraz w ogóle ;)

ODPOWIEDZ