pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bóle menstruacyjne

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Jak szukasz jeszcze informacji na temat chorób i zdrowia to polecam Ci stronę ktomalek.pl
tu opisali m.in hashimoto objawy i leczenie. Poza tym masz też miejsce, gdzie da się zamówić leki i odebrać w aptece, którą wskażesz. Nie musisz jeździć po mieście i szukać.
Awatar użytkownika
Plenzner
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2016-03-14, 22:36
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Plenzner »

radzę udac sie do ginekologa, jeżeli jetes z Łodzi to polecam https://all-med.pl/gabinety/ginekologia-i-poloznictwo/
Umiłowani bogów umierają młodo.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Aby dowiedzieć się jak zapobiegać różnym bólom, lub chorobom, odwiedź portal http://cowmiescie.pl/podpaska-vs-tampon/ na nim regularnie zamieszczane są nowe artykuły, a w nich opisy chorób i sposoby na ich leczenie
Onyks
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2017-12-19, 15:02

Post autor: Onyks »

Na pewno warto wybrać się w takim razie do ginekologa. Tutaj możesz sobie sprawdzić takich specjalistów:
https://lekarzebezkolejki.pl/ginekolog/katowice . Przez tę stronę możesz też zarezerwować wizytę na nfz lub prywatnie.
KasiaKubik
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-05-24, 08:07

Post autor: KasiaKubik »

ja staram się po prostu przeczekać - po wszelakich tabletkach zawsze mnie strasznie muli :/
rosaroza
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2018-04-13, 21:00

Post autor: rosaroza »

A ja próbuję teraz zajść w ciążę i sprawdzam sobie kalendarz dni płodnych na KtoMaLek.pl. Menstruacji nie będzei, ale w perspektywie jest spory ból.
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Re: Bóle menstruacyjne

Post autor: benekk »

Jeśli bóle menstruacyjne są bardzo dokuczliwe to pomoże na na nie na pewno hormonalna antykoncepcja, moja dziewczyna odkąd bierze tabletki vines przestała mieć z tym problemy
zenka
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-23, 19:42

Re: Bóle menstruacyjne

Post autor: zenka »

Przyczyn takich bóli może być wiele, warto zbadać się ginekologicznie. Na https://plodnosc.pl/ możesz poczytać na temat chorób kobiecych, ja jestem teraz w ciąży i chętnie korzystam z ich podpowiedzi dotyczących stylu życia, dbania o siebie i maluszka.
Jalelka
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2019-03-28, 18:12

Re: Bóle menstruacyjne

Post autor: Jalelka »

Na bóle menstruacyjne i dodatkowo dokuczliwy PMS najlepsza jest antykoncepcja. Wiem jak moją belarę przepisał mi lekarz to po miesiącu stosowania wszystkie boleści minęły. Nie wyobrażam sobie teraz aby nie stosować antykoncepcji to bardzo pomaga w funkcjonowaniu.
czarmar24
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-02-17, 20:31

Re: Bóle menstruacyjne

Post autor: czarmar24 »

przeciwbólowe i tyle, ale niektórzy robią sobie też okłady ciepłe
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Bóle menstruacyjne

Post autor: powell70 »

Najskuteczniej działają po prostu tabletki antykoncepcyjne, które regulują cykl, skracają czas trwania krwawienia i likwidują ból podczas miesiączki. O e-receptę na tabsy można prosić lekarza na lekarzonline.eu
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Bóle menstruacyjne

Post autor: crystalka »

Trzeba zobaczyć plusy i minusy, ja wolę jednak coś wziąć przy bólu, najmocniejszee działanie na mnie ma vemonis femi, można te tabletki kupić za kilka złotych bez recepty w aptece. To dla mnie najlepsz opcja na bóle przy okressie
JulitkaAndrasz
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-08-30, 10:30

Re: Bóle menstruacyjne

Post autor: JulitkaAndrasz »

Szczerze to sobie nie radze/.. u mnie dzień/dwa wyjęte z życia... Nie chce się na siłę faszerować lekami, które i tak przynoszą marny skutek.
pina
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-06-24, 10:33

Re: Bóle menstruacyjne

Post autor: pina »

Niestety u mnie to wyglądało podobnie ale dzięki czujności moge ginekologa trafiłam pod opiekę specjalistów od endometriozy w szpitalu medicover, jestem już po bardzo skomplikowanym zabiegu jej usuwania, teraz zupełnie inaczej funkcjonuję. Może powinnas się też przebadac w tym kierunku?
ODPOWIEDZ