pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dopalacze.

Rozmowy na temat używek i nałogów.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Dopalacze.

Post autor: yel. »

Że niby okazy kolekcjonerskie, nie do spożycia, etc.
Słyszeliście na pewno, bo głośno było o tym w telewizji, ale co sądzicie?
Może ktoś kiedyś 'kolekcjonował'?
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Nie kręci mnie kolekcjonowanie takich rzeczy...
Po co to komu? Stoją, kuszą i zaśmiecają... ;]
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Ja w tym roku byłam w Mielnie i tam mieli stoisko z dopalaczami. Podeszłam z czystej ciekawości, zobaczyć, co tam mają. Razem ze mną podszedł jakiś starszy pan, też z ciekawości. Sprzedawczyni bajer kręci, że to do kolekcji, że tego się nie spożywa, że to nie dragi... Kiedy tylko ten facet poszedł, od razu przyskoczyła do mnie i zaczęła polecać. Że tabletki to na pierwszy raz nie, lepiej zioła, że ma lufki i bibułki, etc.
Nie kupiłam, za bardzo się draństwa boję, ale moja kumpela się skusiła na 'zioła'. Całą noc nie mogła spać, do tej pory ma problemy z zasypaniem.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Dopalacze to jeszcze gorszy syf niż narkotyki, także dziękuję.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie miałam styczności z dopalaczami i jakos nie chcę się z nimi zaznajamiać.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie moje klimaty, nie lubię tego typu syfu.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nie miałam tego w ręku nigdy, ani nawet nie wiedziałam tego na oczy. i nie chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

psychiczna pisze:Dopalacze to jeszcze gorszy syf niż narkotyki, także dziękuję
Właśnie. Miałąm w byłej klasie kolegów, którzy niby kolekcjonują, a robią z nimi co innego... Na lekcji również. Nigdy nie brałam, choć przez kolegów, styczność miałam.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Słyszałam o tym było głośno, ale nigdy w życiu nie widziałam nawet takiego czegoś na reala.
grusiaa
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-07-20, 15:54

Post autor: grusiaa »

Ja się udałam kiedyś do Smile Shop'u w swoim mieście i przyznam że mają tam dość ciekawy asortyment.
Moim zdaniem Kto jest przeciw niech omija szerokim łukiem.
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Nie uznaję żadnych dopalaczy. Syf i tyle.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Dopalacze to shit Nikt normalny tego by sie nie dotknął Przewinęło mi się przez ręce coś ale to jednym słowem gów*
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Ja słyszałem że dopalacze nie są w celach kolekcjonerskich tylko służą do obrzędów religijnych. Kiedyś wyczytałem to na jakiejś stronie w necie. Podajże na Interii
Ostatnio zmieniony 2009-08-02, 14:46 przez Virgo, łącznie zmieniany 1 raz.
TaTego
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-10-05, 17:15

Post autor: TaTego »

Powiem tak: (bo próbowałem) dopalacze są bardzo podobne do marihuany (oczywiście te do palenie, bo tylko te próbowałem) z tym, że nie są naturalne w przeciwieństwie do marihuany.
Ogólnie jest to "średnie" było głośno, było "legalnie" więc czemu ludzie nie mieliby spróbować? No ale przeminęło z wiatrem, bynajmniej w moich regionach.
yel. pisze:Nie kupiłam, za bardzo się draństwa boję, ale moja kumpela się skusiła na 'zioła'. Całą noc nie mogła spać, do tej pory ma problemy z zasypaniem.
Haha, to ciekawe co jej wkręcili... może majeranek popsikany jakimś specyfikiem, żeby pachniało i wyglądało jak marihuana :P hehe
Bo przeważnie po marihuanie jest tak, że chce się spać, tzn. jest się trochę zmęczonym w tych wieczornych godzinach powiedzmy. Ewentualnie coś sobie "wkręciła" bo też tak może być, że wmawia się coś sobie, może się bała i wyszło jak wyszło.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

TaTego pisze:Haha, to ciekawe co jej wkręcili... może majeranek popsikany jakimś specyfikiem, żeby pachniało i wyglądało jak marihuana :P hehe
Bo przeważnie po marihuanie jest tak, że chce się spać, tzn. jest się trochę zmęczonym w tych wieczornych godzinach powiedzmy.
Ale on nie paliła marihuany tylko "te do palenia". Dopalacze w sensie.
ODPOWIEDZ