pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dopalacze.

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Kiedyś z czystej ciekawości spróbowałam kilku specyfików, m. in. takie ziółka jak 'verycherry'. Stan po tym przypomina nieco stan po spaleniu marihuany, z tym, że koordynacja ruchowa jest trochę gorsza.
TaTego
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-10-05, 17:15

Post autor: TaTego »

Idealnie to ujęłaś, bo faktycznie z równowagą jest trochę gorzej :D
yel. pisze:Ale on nie paliła marihuany tylko "te do palenia". Dopalacze w sensie.
A to najmocniej przepraszam, mój błąd :hi:
Awatar użytkownika
Aston
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2009-10-09, 19:31

Post autor: Aston »

Jak na mój gust to osoby które zażywają takie specyfiki nawet kolekcjonerskie okazy konsumują
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Hm, praktycznie rzecz biorąc do tej pory nie miałam żadnego kontaktu z dopalaczami. I nie wydaje mi się, aby to uległo zmianie. Nie ciągnie mnie.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

zawsze będę powtarzać że to jest Syf To paranoja że pozwalają zażywać taką chemię.
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

W mieście mam dwa sklepy z dopalaczami. A przynajmniej wiem, że w dwóch są. Aczkolwiek nigdy nie przekroczyłem ich progu. Tak, jak większość ludzi tutaj powiedziała, dopalacze to syf. Aczkolwiek nie chodzi mi tutaj o ich działanie. Raz na jakiś czas można się doprowadzić do stanu radości, aczkolwiek nie przesadzać z tym. Twierdzę, że to syf, ponieważ są to chemiczne specyfiki, które, jak dobrze wiemy, nieziemsko trują. I były przypadki śmierci po dopalaczach. A równie dobrze można zamiast tego zapalić marihuanę. Działa tak samo, jest naturalna. Co prawda nie jest legalna, ale nie słyszałem jeszcze, żeby kiedykolwiek kogoś zabiła, a służy nawet jako lek w niektórych wypadkach. ;)
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

Raz spróbowałam z ciekawości. Miałam wtedy 15 lat, a jak wiadomo to wiek w którym chce się spróbować wszystkiego (przynajmniej dla mnie) I tak szczerze mówiąc to był chyba najgorszy dzień w moim życiu, nie wiem jak mogę opisać jak się wtedy czułam. Trochę przedawkowałam jak na pierwszy raz no fakt... ale z drugiej strony cieszę się z tego bo teraz nie ma opcji żebym wzięła znowu cokolwiek tego typu
Inna
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2010-09-29, 20:34
Lokalizacja: z Ponderosy

Dopalacze

Post autor: Inna »

Mnie na szczęście narkotyki ani dopalacze nie ciekawiły.
Nikt mnie nie namawiał ,nie proponował -wiec nie wiem jak to jest.
Jakoś ten temat ucichł w mediach i chyba ta walka rządu z dopalaczami była tylko takim chwytem pod publiczkę by im słupki poparcia skoczyły do góry.
ODPOWIEDZ