pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyłącz się do walki o wolną konopię !

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
espaniolala
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-12-17, 20:30

wiec smrod

Post autor: espaniolala »

to juz kwestia kultury Twoich znajomych bo skoro dym Ci przeszkadza to powinni wyjsc i palic tak zeby Ci nie przeszkadzalo

przy legalizacji naturalnie wystapia obostrzenia gdzie mozna palic gdzie nie mozna i kiedy nie mozna nawet tam gdzie mozna :P
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Przeczytałam właśnie artykuł, który dotyczy legalizacji marihuany w kontekście stanu gospodarki Polski.
http://podatki.wp.pl/kat,6637,title,Jes ... omosc.html
Proszę przeczytać komentarz autora. Chętnie przeczytam Wasze opinie, przewidywania ;]
Sisi20
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-08, 18:40

Post autor: Sisi20 »

Źle musi byc już z naszym krajem skoro szuka się pieniędzy z opodatkowania narkotyków...
Awatar użytkownika
Mychau
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2010-08-02, 15:29
Lokalizacja: ZMA

Post autor: Mychau »

Skoro ludzie mogą palić fajki, pić alkohol, to dlaczego nie mogą palić marihuany? Nie rozumiem. Bóg dał nam wolną wolę i możemy robić to, co nam się podoba.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Obrazek
Awatar użytkownika
Awakening
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-21, 20:23

Post autor: Awakening »

Czerpią wiedzę z Demotywatorów, czyli z miejsca, gdzie jest równie dużo debili, pseudo filozofów i ludzi normalnych.Tak jakby alkohol był tylko po to by niszczyć rodziny. To jest chore. Wszystko w nadmiarze niszczy i jakby mi ktoś do domu przyłaził codziennie najarany to też bym uciekała. Jeden browarek na tydzień nikogo nie zabił jeszcze tak jak jeden skręt. A w nadmiarze marihuana owszem szkodzi o wiele bardziej niż papierosy, THC to ciężka do usunięcia substancja, uzależniająca. I JEST narkotykiem. Alkohol również a nawet i kofeina.
Przyjrzyjmy się jednak faktom. Według badań wykonanych przez amerykańskich naukowców pod koniec lat 90-tych 10 tys. osób zginęło w skutek zażywania kokainy i heroiny, aż 450 tys. ludzi zmarło w skutek palenia tytoniu, picie alkoholu spowodowało śmierć ponad 150 tys. ludzi. Ku zaskoczeniu sceptyków marihuany, nie odnotowano ani jednego przypadku śmierci wywołanej przez trawkę.
Bo ta nie wywołuje śmierci poprzez przedawkowanie. Nikt jednak nie kalkuluje co jest kiedy komuś odbije. Na każdego używki działają inaczej, po alkoholu jakoś nie mam zamiaru nikogo katować ani nie zataczam się na boki. To się nazywa nieobiektywizm, mili państwo. Marihuana też nie u każdego tak samo działa, jeden po prostu będzie szczęśliwy, inny w napływie euforii będzie chciał się zabić.
Bóg dał nam wolną wolę i możemy robić to, co nam się podoba.
Jako osoba niewierząca chyba bardziej się interesuję Biblią niż Ty...

A marsze wyzwolenia? Debilizm po stokroć. Co wy chcecie uzyskać w tym kraju? PO CO wam to? Każda demonstracja jest głupia na dobrą sprawę, a to to już w ogóle... I jeszcze znajdują się entuzjaści łatania dziury budżetowej używkami, ludzie... Ja też nie jestem przeciw żeby zalegalizować zioło, może sobie być, no ale bez przegięć...
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Awakening pisze:
Jako osoba niewierząca chyba bardziej się interesuję Biblią niż Ty...
Nie można osądzić kogoś po jednym zdaniu czy interesuje się Biblią czy nie.
Awakening pisze:Czerpią wiedzę z Demotywatorów, czyli z miejsca, gdzie jest równie dużo debili, pseudo filozofów i ludzi normalnych.Tak jakby alkohol był tylko po to by niszczyć rodziny.
a dlaczego nie mówić o tym ze alkohol niszczy rodziny. No fakt lepiej to ukrywać.....
Awakening pisze:To się nazywa nieobiektywizm, mili państwo.
do nieobiektywnych twoja wypowiedź raczej nie należy.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Awakening pisze:I JEST narkotykiem.
zacznijmy od tego jak definiujesz słowo narkotyk, bo definicja ta jest dość względna.
Awakening pisze:A w nadmiarze marihuana owszem szkodzi o wiele bardziej niż papierosy
Szkodzą na równi - jak Ci bardzo na tym zależy poszukam tego artykułu gdzie o tym czytałam.
Awakening pisze:Na każdego używki działają inaczej, po alkoholu jakoś nie mam zamiaru nikogo katować ani nie zataczam się na boki.
Widzisz jak sobie sam przeczysz w tym zdaniu? Ty może nie chcesz nikogo bić alkoholu, ale ktoś inny owszem.

Dalej mogłabym przyczepić się do twojej wypowiedzi na temat demonstracji, ale to już nie ten temat.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

zaraz tu będzie drugi Amsterdam. Nie popieram, niestety. (albo nawet stety)
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Co ci się nie podoba w Amsterdamie? Że geje mogą wziąć ślub? Orientacji seksualnej się nie wybiera.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Pivo pisze:Co ci się nie podoba w Amsterdamie?
że (w Holandii) są legalne prochy.
Pivo pisze:Że geje mogą wziąć ślub?
bądźmy tolerancyjni. nie, nie przeszkadza mi to. :)
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

że (w Holandii) są legalne prochy.
Ktoś każe Ci te ,,prochy" zażywać?
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Anubis pisze:Ktoś każe Ci te ,,prochy" zażywać?
to chcesz, żeby po ulicy chodzili tacy na "odlocie"?
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

tulipan. pisze:to chcesz, żeby po ulicy chodzili tacy na "odlocie"?
Ale mi to wcale nie przeszkadza. Poczytaj sobie - http://wyborcza.pl/1,76842,7616790,Pol_ ... huana.html ;)
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

cieekawe :|
ODPOWIEDZ