pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyłącz się do walki o wolną konopię !

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Niby to jest dobre, ale Polacy jak ktoś tu wcześniej wspomniał, nie dojrzali do tego!
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mi tam wcale legalizacja nie jest potrzebna bo mogę przebyć samochodem 15 min drogi od domu i chodzić legalnie z jointem w pysku. No ale nie powiem bo byłoby to udogodnienie
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Myślę że niektórym by to poprzewracało w główkach.
TaTego
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-10-05, 17:15

Post autor: TaTego »

Wszyscy palą! :D
Tak naprawdę, to większa część MŁODZIEŻY, już pali i palić raczej nie przestanie, a więc... po co robić im problemy? :D
Dokładnie, tak jak mówicie... kto ma palić, ten będzie palił.
Nie można tego porównać do grubych narkotyków, bo po marihuanie nie ma się aż takich "lotów" jak po koksie na przykład.
Czy w Holandii słyszymy o częstych rozbojach i takich tam pod wpływem marihuany?
Jeżeli nie chcecie palić, to nie palcie. Powiem Wam, że marihuana uspokaja, np. w przeciwieństwie do alkoholu ;) A założę się, że widziałaś niejedną osobę z piwem w ręce, a (raczej) to tolerowałaś/eś.
Fakt faktem... zdrowie niszczy... ale co Was to martwi? A jeżeli już tak bardzo dbacie o MOJE zdrowie, to czemu nie udzielacie się na różnorakich akcjach humanitarnych czy jak to się tam zwie :D
Nie macie o tym kompletnie pojęcia a to jest właśnie wielki problem społeczeństwa, jesteście nieświadomi, a mówicie o tym to co usłyszeliście! Takie coś jest dla babć na targu, a nie dla ludzi z XI wieku, zastanówcie się. Rozumiem każdy ma swoje zdanie, ale i tak uważam, że większa część społeczeństwa (nie chcąca legalizacji) jest niezbyt poinformowana.

Przeszkadza Wam, że jest nam wesoło i lekko?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

TaTego pisze:Czy w Holandii słyszymy o częstych rozbojach i takich tam pod wpływem marihuany?
Niestety w Holandii jest coraz więcej zadym dlatego też zamykają Coffee shopy więc będzie coraz mniej miejsc w których można palić bo też na ulicy nie można i na niektórych terenach nawet we własnych ogródkach. Tylko szkoda że wrzucili wszystko do jednego worka bo coffee shopy zamykają przez sprzedawane tam grzybki halucynki.
TaTego
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-10-05, 17:15

Post autor: TaTego »

No właśnie, dobrze to określiłaś - wszystko do jednego wora wrzucili.
Zrozumiałe też jest to, że nie można palić wszędzie - bo nie każdy sobie tego życzy, ale mimo wszystko nie ma problemów gdy złapią Cię z marihuaną w kieszeni ;)
Z tymi zadymami, to nie miałem na myśli tego tak dosłownie, ale i tak wydaje mi się, że większe awantury były O marihuanę niż pod wpływem marihuany :P No ale nie jestem do końca poinformowany jeśli chodzi o te zamykani coffee shopów itp.

:hi: redi_gyal
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mam mnóstwo znajomych w Holandii i rodzinę więc jestem na bieżąco z informacjami. No niestety coraz rzadziej można spotkać osoby z jointem Świadczy to o tym że palą raczej ci co naprawdę tego chcą a nie dla mody.
TaTego
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-10-05, 17:15

Post autor: TaTego »

No właśnie, palenie dla mody - to jest coś okropnego po prostu :D
Naprawdę idiotyczne, no ale cóż... życie.
Rodzinka w Holandii? Uuu... fajnie, jeździsz tam do nich czasami? :D Jeżeli tak, to weź mnie też... z miłą chęcią wpadłbym do jakiegoś Coffee Shopu :D
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Hehe Mi tam coffee shopy nie są potrzebne Przecież w Czechach też jest legalna a tam to ja jak już pisałam mam 15 min drogi :)
TaTego
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-10-05, 17:15

Post autor: TaTego »

Do Czech też daleko nie mam :D
Może jakieś pół godzinki, coś koło tego.
No mi w sumie też nie są potrzebne, ale z miłą chęcią bym jakiś odwiedził, tak dla zaspokojenia mojej ciekawości, jak to, co to i w ogóle :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Dobrze, dobrze, Moi Drodzy, wracajcie do tematu;) Jeśli coś, zawsze możecie utworzyć temat o marihuanie lub coffee shopach
Awatar użytkownika
Aston
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2009-10-09, 19:31

Post autor: Aston »

hewlett pisze:nasze społeczeństwo jeszcze chyba do tego nie dojrzało
Zgadzam się z tym jednak jak na mój gust nie dorośnie.
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Post autor: Buziaczek »

TaTego pisze:Wszyscy palą! :D
Tak naprawdę, to większa część MŁODZIEŻY, już pali i palić raczej nie przestanie, a więc... po co robić im problemy? :D

Większa? żebyś się nie zdziwił.
Jestem na nie, zwiększy się tym tylko ilość ćpunów
Może jak chcą to tak zdobędą ale to jednak trochę ogranicza, bo ciężko jest zdobyc i mniejsza ilość osób próbuje
Awatar użytkownika
espaniolala
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-12-17, 20:30

Post autor: espaniolala »

Wcale nie zwiekszy sie ilosc cpunow na ulicy tylko zmniejszy sie ilosc cpunow na policji w porkuraturze i w sadach w wiezieniach - moze wtedy te wszystkie instytucje znajda czas na lapanie tych co robia te narkotyki albo je przemycaja a nie biora... cpunow na pewno jest wiele razy mniej niz alkoholikow a jakos wodki nie zabrania sie sprzedawac a jeszcze wiecej palaczy nikotyny a ta dostepna jest w kazdym kiosku i stacji benzynowej i sklepie!

legalizacja to na pewno lepszy material, bez chemii i innych swinstw kontorlowany przez panstwo...
a propos tej holandii to nie wiem czy rodzina mowi o tym ilu jest palaczy (procentowo) tam a ilu np we wloszech gdzie jest kategoryczny zakaz jak u nas?
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Może i nie zwiększy się ilość ćpunów, ale dym strasznie przeszkadza. Wiem, bo moi znajomi jarają.

Nie dość, że trzeba się użerać z dymem papierosowym to jeszcze z następnym świństwem.

No thanks. ;)
ODPOWIEDZ