pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyłącz się do walki o wolną konopię !

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Raposkoczek210
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-04-14, 17:22

Przyłącz się do walki o wolną konopię !

Post autor: Raposkoczek210 »

ZJEDNOCZMY SIĘ W WALCE O WOLNOŚĆ KONOPI !

Dlaczego marihuana uznawana jest za narkotyk? Zdaniem opinii publicznej marihuana jest źródłem szkodliwej substancji psychoaktywnej. Przyjrzyjmy się jednak faktom. Według badań wykonanych przez amerykańskich naukowców pod koniec lat 90-tych 10 tys. osób zginęło w skutek zażywania kokainy i heroiny, aż 450 tys. ludzi zmarło w skutek palenia tytoniu, picie alkoholu spowodowało śmierć ponad 150 tys. ludzi. Ku zaskoczeniu sceptyków marihuany, nie odnotowano ani jednego przypadku śmierci wywołanej przez trawkę. Dlaczego więc polski rząd tak bardzo nie chce legalizacji? Rządy Holandii, Szwajcarii, Hiszpanii, Czech i wielu innych krajów zezwalają na posiadanie marihuany oraz jej hodowlę na własny użytek. Nie pozwólmy dalej zarabiać mafiom narkotykowym, uświadamiajmy nasze dzieci o prawdziwym działaniu tej rośliny. Jeśli Ty, konsumencie trawki masz dość ciągłego ukrywania się w bramach w celu zapalenia skręta, jeśli chciałbyś w końcu przestać się bać o to, że za woreczek marihuany możesz trafić do więzienia i przez to zmarnować sobie życie, przyłącz się do nas!
Od teraz i w swoim mieście możesz walczyć o prawo do posiadania marihuany. Pojedynczo zdziałasz niewiele, działając w grupie możemy zyskać dużo. Dlatego też połączmy siły, zjednoczmy się w walce o wolną konopię! Przyłącz się do nas już dziś ! Jeśli chcesz dołączyć do ludzi o takich samych poglądach co Ty i działać na terenie Łodzi, a nie wiesz jak to zrobić, wpisz się na listę obecności na forum akcji Otwarta Pestka: http://forum.otwartapestka.info/viewforum.php?f=66 oraz napisz do nas na maila: jacek@otwartapestka.info Jeśli nie mieszkasz w Łodzi, a w jej okolicy, nic nie szkodzi, ponieważ cały czas tworzone są nowe okręgi organizacji w woj. łódzkim, jak również w całym kraju. Żeby dowiedzieć się czy w Twoim miejscu zamieszkania działa nasz okręg, wystarczy wejść na : http://forum.otwartapestka.info/viewforum.php?f=50 . Zbierzmy ludzi myślących podobnie do nas i ruszmy razem na wielki Marsz Wyzwolenia Konopi, który odbędzie się 23 maja w Warszawie.
Dołącz do ludzi myślących tak samo jak Ty !
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

nasze społeczeństwo jeszcze chyba do tego nie dojrzało
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

ZJEDNOCZMY SIĘ W WALCE O WOLNOŚĆ KONOPI !
Już lece . Nie popieram . I kropka .
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

no pewnie i co jeszcze. ja też nie popieram.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Co? Kto? Gdzie? Jak? pfff nie ma mowy!
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Ani sie nie obejrzymy jak nawet przestępstwa zalegalizują . Dajcie spokój ..
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Eche legalizacja konopi. To co nie legalne bardziej kręci. Nie poprę nigdy.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie zgadzam się. Nie chce aby ludzie chodzili po ulicy i palili marychę jak papierosy.
Mało to ćpunów mamy?
Awatar użytkownika
4-listnaKoniczyna
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-05, 23:01

Post autor: 4-listnaKoniczyna »

A ja zdania na ten temat nie mam jednogłośnego. Oczywiście jeżeli byłoby w tej sprawie referendum pewnie zagłosowałabym przeciw. Ale w sumie kto chce brać to będzie brał i czy nie można byłoby zalegalizować tego? Żeby już nie czuli się "przestępcami"? Skoro macie zdanie przeciwne brać nie musicie. Ale ja np nie chciałabym żeby moje dzieci czy rodzeństwo brało bo jest legalne to trzeba. To już lepiej nie legalizować.
Awatar użytkownika
Messu
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-07-01, 16:16
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Messu »

Ja jestem za w niczym mi to nie przeszkadza nie raz paliłem i nie raz jeszcze zapale niewidze w tym niczego złego a porównywanie kogoś kto pali z ćpunem to jest tak samo jak nazywanie kogoś alkoholikiem bo lubi cukierki z wódką ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Hmm Jakby na to nie patrzeć żyję wśród Rasta i chyba mam troche inny pogląd na ten temat niz większość osób no ale cóż to moje zdanie i nie chce go nikomu narzucać Zreszta czy to jest legalne czy nie to i tak ci co chcą brać to bedą brać legalizacji wcale nie potrzeba
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

w sumie to racja, czy jest to legalne czy nie- i tak ci co chcą, to biorą, ale jestem przeciwna legalizacji, bo wtedy takich ludzi będzie jeszcze więcej.
Awatar użytkownika
Messu
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-07-01, 16:16
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Messu »

Chciałbym wiedzieć w czym wam tak bardzo przeszkadza to palenie zielska przez inne osoby :/
Dudenzz
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-08, 02:36

Post autor: Dudenzz »

Przede wszystkim marihuana niszczy mózg, ale w sumie, jeżeli ktoś nie umiera tylko choruje i to w dodatku tak niezwykła część ciała jak głowa jest chora, to wcale nie jest złe. Znam wiele osób, które palą zioło, oni nie widzą w tym nic złego, oprócz tego, że codziennie muszą zajarać, a po zapaleniu nie umieją podłączyć dwóch kabelków, czy dodać trzech do pięciu. Często słyszę, że marihuana to biblijna "trzcina", że Rastafarianie to katolicy (Jah to skrót od Jahwe, dowód jest w jakże znanym, powszechnym słowie rodem z biblii Hallelu Jah, czyli "niech ten który jest pozostanie na wysokości"). To rozumiem, nawet rzeczowe, ale zaraz po tym dowiaduje się, że "Hajle Selassie" żyje, jest Jezusem i się chowa w lasach Afryki... (apel: "nie, on nie jest Jezusem, myślicie tak bo ćpacie, w dżungli żył Tarzan nie Jezus, mylicie epoki). Do tego dochodzi chroniczny brak pieniędzy, kłopoty w szkole, pracy, kontaktach międzyludzkich, konflikty z szeroko rozumianym prawem, i to wcale nie na tle narkotyków, mógłbym wymieniać i wymieniać. Może i ludzie którzy nałogowo palą nie umierają, ale na pewno nie żyją normalnie.

Jak najbardziej jestem za tym, żeby ktoś, kto jest ciekawy zapalił, raz. W końcu to zakazany owoc, a ten fascynuje wielu z nas. Nie mówię, że to źle gdy ktoś pali raz na rok, ma jakąś osobistą "tradycję". Żeby to miało jakiś smak, to zioło musi być nielegalne. Nie jestem za tym, żeby usprawiedliwiać ćpunów. Oni krzywdzą siebie i swoje otoczenie nielegalnie i tak powinno pozostać.
Awatar użytkownika
dorsoni
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-09-25, 14:14

Post autor: dorsoni »

Przyłaczam sie. Wolność wyboru, nawet złego!
ODPOWIEDZ