pompy abs, abs pump

wiercenie studni

jak wygrać z nałogiem Monar moje ocalenie

Rozmowy na temat używek i nałogów.
wiktorpodszewko
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-30, 14:36

jak wygrać z nałogiem Monar moje ocalenie

Post autor: wiktorpodszewko »

Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu alkoholu, narkotyków oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe.
Książka cieszy się dużym powodzeniem i ma charakter terapeutyczny. Autor na przykładzie autentycznych i bolesnych wydarzeń przestrzega wszystkich chętnych skosztowania narkotyków i innych używek, że ten moment może stać się prostą drogą do piekła na ziemi. A w szczególności kieruje swój apel do młodzieży o rozwagę, kiedy staną przed możliwością wyboru, czy warto wejść w coś z czego może nie być już powrotu. Jest też wielkim hołdem dla Marka Kotańskiego, który zapoczątkował walkę o ludzi uzależnionych stworzył pierwsze ośrodki i całe życie poświęcił dla Monaru . Podziękowania również dla jego spadkobierców, którzy niestrudzenie kontynuują jego dzieło i prowadzą MONAR.

W TV w programie Pytanie na Śniadanie w dniu 14 grudnia 2012 wystąpił autor książki MONAR MOJE OCALENIE Pan Marek Plona.
Opowiadał jak wpadł w narkomanię i alkohol i jak dzięki MONAROWI wygrał walkę z nałogiem. Książka została wydana przez Wydawnictwo Astrum z Wrocławia, opatrzona Patronatem Medialnym Monaru. Szczególne podziękowania dla Pani Jolanty Łazugi-Koczurowskiej przewodniczącej stowarzyszenia, która napisała bardzo mądry i pouczający wstęp do książki, oraz dla MONARU, że nadal jest miejscem do którego może trafić każdy, którego ten nałóg dotknął i nie odmówi pomocy nikomu potrzebującemu i walczy również o tych, którzy zostali szczególnie doświadczeni przez życie, bezdomni i inni skazani na wykreślenie z Polskiego społeczeństwa.
PYTANIE NA ŚNIADANIE- Zobacz program.
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-s ... na/9421613
Autor udzielił wielu wywiadów dla czasopism, portali społecznościowych brał również udział w audycji radiowej poświęconej narkotykom oraz zapobieganiu narkomanii.
WŁĄCZ SIĘ W WALKĘ Z NARKOMANIĄ !
Być może przeczytanie tej książki uratuje czyjeś życie.
Choćby ku przestrodze, abyś Ty lub Twoje dziecko nie wpadło w nałóg i nie dało się usidlić przez widmo narkomani.
Dostępna wielu innych księgarniach internetowych, których dostępność pojawi się po wpisaniu słowa kluczowego MONAR MOJE OCALENIE
Od siebie autor całkowicie bezinteresownie a ramach pomocy odpowiada na meile udziela porad i wskazówek, dla uzależnionych, ich matek oraz rodzin. Bezpośredni e-meil do autora na końcu książki
Załączniki
Monar moje ocalenie  1.jpg
Monar moje ocalenie  1.jpg
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Wprawdzie opis ładny i książka też wydaje się być ciekawa to raczej jej nie przeczytam, po co się dołować takimi przypadkami które były są i będą.









_________________
jerba mate herbatka z gór.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

To prawda, że Marek Kotański stworzył dobrą rzecz, ale czy wszyscy "zażywający" chcą się tam znaleźć? Aby tam w ogóle nie trafić, przede wszystkim należy unikać wszelkich używek, nie słuchać podszeptów innych zmanierowanych. A skoro już ktoś "spróbuje" tego "cymesu", i nie daje rady samy wyjść,a chce, potrzebna jest silna wola i mocne postanowienie poprawy. Takie książki właśnie warto czytać, aby mieć jasność,mimo, że wiemy mniej więcej o i przyczynach i skutkach "brania".Pozdrawiam.
kukamber
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-02-12, 12:03

Post autor: kukamber »

Wydaję mi się, że to może być dobra książka dla młodzieży, którzy są na rozdrożu i nie wiedzą czy brać czy też nie. Taka książka może dać dużo do myslenia.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Czasami, a nawet więcej niż czasami - "biorący" nie zważają na nic, tylko martwią się o to skąd wziąć na "działkę", dopuszczają się nawet i kradzieży, aby zdobyć forsę. Warto czasami obejrzeć na ten temat film, który dokładnie pokazuje skutki takiego "brania". Zastanawiałam się dosyć długo i doszłam do wniosku, że nie jestem pewna, czy narkoman w ogóle sięgnie po jakąkolwiek książkę tego typu. Jeśli ktoś chce z tym skończyć, kontaktuje się z ośrodkami stworzonymi do tych celów. Tutaj potrzeba silnej woli, chęci odbicia się od tego dna. Kiedyś słyszałam takie stwierdzenie:... najpierw ktoś musi spaść na samo dno, aby potem móc się od niego odbić...Jeśli tylko tego pragnie.Bo dla chcącego,nie ma nic trudnego. Film, książka- każdy chwyt dozwolony, jeśli tylko przynosi rezultaty.Pozdrawiam.
woljin
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-03-20, 09:57

Post autor: woljin »

Dokładnie. Liczne kuracje, odwyki, tabletki czy co tam innego nie pomoże jeśli nie chce się z tym tak naprawdę skończyć. Bez chęci nigdy z niczym się nie skończy.
Awatar użytkownika
mackk
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2013-09-23, 14:14

Post autor: mackk »

Nie zgodzę się do końca, jeśli chodzi o alkohol, to np. kuracje esperalem (coś jak tutaj) naprawdę działają. Wiem to z doświadczenia pewnej bliskiej mi osoby.
haczo
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-07, 14:55

Post autor: haczo »

Działają, bo jak się wypije to może doprowadzić do wymiotów itp, więc człowiek chcąc uniknąć wymiotów nie będzie pić.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

Dobrze że sa jeszcze miejsa w których można liczyć na pomoc w takich przypadkach. Niezwykły człowiek, wielkie sa jego zasługi
medfa
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-02-09, 14:22
Kontakt:

Post autor: medfa »

Życie jest nieprzewidywalne.
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Ze swojej strony serdecznie polecam stronę www.e-alkoholizm.pl, na której znajdziecie wiele ciekawych artykułów, które pomogą tobie bądź twoim bliskim. W mojej rodzinie doświadczyłem przypadku alkoholizmu i dzięki wytrwałości i zaangażowaniu obu stron udało się zwyciężyć
ODPOWIEDZ