pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pierwszy raz z używkami

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

1 alkohol wypity ze znajomymi - jakoś jak mialam 12 lat, pierwsze MOJE piwo

1 papieros - w trakcie 3 gim, nie zasmakowalo mi, później dopiero w LO zaczęłam coraz wiecej popalać

1 buch zieleni - po egzaminach końcowych gim

1 osobisty konakt z narkotykami - wakacje rok temu, pobyt nad jeziorem u kuzynki.

;)
Dzoana
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-10-01, 22:07

Post autor: Dzoana »

1 alkohol - ciekawa sprawa, mój kontakt z alkoholem ciężko nazwać piciem. Ale wydaje mi się, że pierwszy raz miał miejsce '07 roku... ; P w znikomej ilości... xD ja alkoholu nie potrzebuje tak na prawdę żeby "sie rozluźnić, odprężyć, poczuć lepiej, załapać fazę" xD

1 papieros - podstawówka... 4-5 klasa? ze znajomymi... xD sporadyczne papierosy później, jakieś miętowe etc. Ale nie ciągnie mnie to. Osobiście dużo razy mam ( i miałam ) styczności z papierosami, ale nigdy im nie uległam :] to zdecydowanie nie to...gdzie indziej szukam swojego szczęscia :D

1 narkotyki? - nie było 1-wszego razu... xD i całkiem dobrze, sie z tym czuje :D teraz jestem na etapie - wstrzymywania się ;p bo w moim otoczeniu pojawiły się takowe rzeczy. Póki co proponowane mi są drobne rzeczy: Tabaka xDD
Ale po cóż mi to? xD heh...bez tego sie świetnie czuje... xD

1 -wszy raz xD - nie było :P nie śpieszno mi do tego. Jeżeli sie uda, to do ślubu. Jeżeli nie ( co bardziej prawdopodobne ) to nie z pierwszym lepszym... xD a przynajmniej póki co, tak to widze :P
Awatar użytkownika
snuffman
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-09-30, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: snuffman »

Alkohol? Z rodzeństwem w w wieku kilku lat po imieninach mamy czy taty już nie pamiętam, gdy rodzice żegnali gości my zwijaliśmy niedopite kieliszki ze stołu :)

Papierosy? W gimnazjum, paliłam później aż do 19 lat ale sporadycznie na imprezie. Teraz nie palę - szkoda mi kasy, a nałogi nie byłam więc nie miałam trudności z odmówieniem sobie papierosów.

Narkotyki? Próbowałam tylko trawki, innych nie i nie zamierzam.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

alkohol -1 raz na 18 kumpla jakies 2 lata temu. ; ]]

papierosów ani narkotyków nigdy nie próbowałam, ale papierosa kiedys spróbuje. palić regularnie oczywiście nie mam zamiaru.;)
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

alkohol - czwarta klasa, piwo bodajże. Okoliczności nie pamiętam. Chyba zabijanie doła.

papieros - te wakacje, było ciekawie, pierwsza wypalona paczka to po prostu niezapomniane :D

narkotyki - brak
Awatar użytkownika
myszaa
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-09-19, 12:20
Lokalizacja: wiedziałeś?

Post autor: myszaa »

papieros - 1 gim, bo chcialam sie wbic do popularnych,glupota Oo teraz rzadko mi sie zdarza, tylko jak jestem bartdzo wkurzonaa;>
narkotyki - nie bylo jeszcze, ale wlasnie mam w planach zeby sprobowac z przyjaciolmi ;d
alkohol - łohoh. tak na powazniej to bylo w te wakacje. bo nie liczę tych takich co wypiłam pół piwa.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Alkohol? Hmm... Na rodzinnych uroczystościach po małym łyczku (ale zawsze mnie odrzuca). Piwo jest okropne w smaku, wino ostatnio nawet polubiłam (pierwszy raz całą lampkę wypiłam dopiero w zeszłym roku, w listopadzie ;p) i innych nie próbowałam.
Papierosy, narkotyki i inne nie dotyczą.
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Alkohol... to nie pamiętam, to było baaardzo dawno.
Papieros pierwszy raz... od koleżanki, normalnie bym nie wzięła ale byłam pijana.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Papieros: Zacząłem jakoś w gimnazjum, sam z siebie zapaliłem - w domu.
Alkohol: Jakoś 13 lat miałem, z siostrą się napiłem piwa.
Inne używki: 17 urodziny.
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Zabrzmi to patologicznie, ale pierwszy raz upiłem się w wieku ośmiu lat na weselu mojej kuzynki. Wypiłem trzy kieliszki wódki, po czym udałem się chwiejnym krokiem do stodoły(czy innego budynku w tym stylu), aby przespać osiem godzin. Cała rodzina mnie szukała i miałem karę przez kilka miesięcy.

Jeśli chodzi o papierosy to tak na serio pierwszego zapaliłem w wakacje między trzecią, a czwartą klasą. Później paliłem jak dzieciak(raz na jakiś czas), a odkąd wyleciałem z drużyny piłkarskiej(traf chciał, że za palenie papierosa), zacząłem palić coraz częściej i mniej więcej od końca drugiej klasy gimnazjum paliłem aż do ubiegłego wtorku... To już siedem dni bez szluga.


Jeśli chodzi o inne używki to w gimnazjum przez jakiś czas dość często paliłem blanty, ale nie robię już tego od półtora roku. Miałem też trochę problemów z "cięższymi" dragami, ale wolę o tym nie pisać.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

alkohol- o jezy pierwszy raz chyba tak konkretnie wódki to napisałam się z 2 na trzecią klasę w wakacje na imprezie u kumpla. A kiedy po raz pierwszy spróbowałam jakiegokolwiek alkoholu to nawet nie pamiętam.

papierosy- nie miałam nawet 6 lat ( bo nie chodziłam jeszcze do przedszkola) jak "ukradłam" mojej niewidomej babci, która się mną opiekowała buch, później popalanie w 6 klasie w parku ze znajomymi, a tak bardziej na serio to od rekolekcji w 2 klasie, czyli jakoś styczeń, ciągnie się do za mną do dziś co prawda z małymi przerwami, ale praktycznie codziennie palę.

inne- hm ? szczerze mówiąc, nie próbowałam jeszcze niczego innego, raz paliłam coś cokolwiek to było, mój kumpel wmawiał sobie, ze to jakies zielsko, ale to raczej był zwykły tytoń
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Zacznijmy od tego, że idąc do Pierwszej Komunii Świętej wpisałem się do jakiejś księgi, który to wpis zabraniał palenia i picia do 18 roku życia. Niestety, moje postanowienie poszo się <hm> :mrgreen:
Papierosa pierwszy raz zapaliłem w 4 klasie podstawówki. Za namową kolegów oczywiście. Kiedyś to był czas, gdy słuchałem hip hopu i podobnych gatunków, więc palić, powiedzmy, należało (według znajomych) : P Cóż, popaliłem trochę, często wychodziłem z kolegą "na bucha". Jakoś tak w piątej klasie podstawówki stopniowo kończyłem z tym. Gdy kolega chciał wyjść, mówiłem, że nie mam czasu. Jakoś tak nie czułem potrzeby, żeby zapalić. Od tamtego czasu nie palę. Nie toleruję tego, gdy ktoś pali wokół mnie, przeszkadza mi to.
Alkohol... Nie pamiętam za dobrze tych pierwszych razów. To chyba były jakieś ogniska/grille klasowe w 6 klasie podstawówki. Tylko piwo pijałem. Nie smakowało mi, chyba powinienem się cieszyć, ale trochę było wstyd przy znajomych. W te wakacje pijałem wódkę. Nie, to też nie dla mnie. Owszem, wypić wypiję na jakiejś imprezie. Wróć. Piłem. Już nie, nie widzę takiej potrzeby. Teraz to już właściwie nie ma imprez bez alkoholu... a nikt nie pamięta już, jak można było dobrze bawić się bez tego : ) Nie mam nic przeciwko piciu alkoholu w pewnych ilościach, ale jak ktoś ciągle chodzi wstawiony to trochę odrzuca i aż odechciewa się pić chociażby uświadamiając sobie, że jeśli się tak człowiek zatopi w tej używce, będzie wyglądał jak jakiś menel i na zewnątrz i w środku...
A i imprezy z alkoholem przestają mnie bawić, bo ostatnio motywem przewodnim jest "najeść się, naje*ać, zaliczyć zgona".
Nerkotyki? Jedyny, z jakim miałem styczność to tabaka. W szkole :P Wielu brało wokół mnie, ale ja odmawiałem, nie urzekła mnie wizja brązowych smarków przez resztę dnia ^^
Awatar użytkownika
miz
-#
-#
Posty: 177
Rejestracja: 2010-10-09, 13:39
Lokalizacja: ja jestem?

Post autor: miz »

Alkohol - hmmm... nie określony, tata kiedyś mi nalewał trochę piwa do szklanki, ale nie pamiętam kiedy pierwszy raz
Papieros - 6 podst. / 1 gim - żałuje (ochyda)
Tabaka - 2 gim - nie polecam w większych ilościach, bo zamuli i rzyg, ale w małych ilościach (u mnie, nie wiem jak u innych) powoduje bardzo fajne uczucie lekkości
narkotyki - nigdy, może kiedyś LSD, słyszałem, że jak dostanie się dobrego tripa, to jest zajegąbczaście, ale na razie nie planuję
maryśka - jeszcze nie, jeśli już, to w towarzystwie trzeźwym, żebym nic głupiego nie zrobił
dopalacze - nie i nigdy nie wezmę
ColorfulMuffin.
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-02-19, 20:35

Post autor: ColorfulMuffin. »

Alkohol- nie pamiętam.. w przedszkolu chyba jakiś łyk piwa może.. a tak od 1gim na jakichś imprezach, czasem tak po prostu jak się idzie na miasto ;>
Papieros- 1gim, sporadycznie trochę teraz też.
Inne- tabaka- 1gim, pozytywnie to wspominam, ale nie powtórzę raczej; zioło- 1gim, do teraz jak jest kasa ;p
haaa, wszystko w 1gim xD
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

W życiu tylko paliłam i piłam. Od czasu do czasu jest dobre, ale wszystko w nadmiarze szkodzi, więc powoli.
Alkohol, pewnie jak byłam mała i rodzice dali mi spróbować albo coś. Ale tak świadomie to w wieku 14 lat, Patykiem Pisane.
Fajki, po 17 urodzinach.
ODPOWIEDZ