pompy abs, abs pump

wiercenie studni

E-papierosy

Rozmowy na temat używek i nałogów.
enator
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-24, 14:50

Post autor: enator »

Dlatego warto kupować liquidy beznikotynowe ;)
franek
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-09-24, 14:25

Post autor: franek »

A dla mnie te e- papierosy, to szajs. Jak ktoś wrzuca zwykłe fajki, to tak naciągają to osobę do palenia elektryków...
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

Ja już od dawna zabieram się do kupienia sobie e-papierosa. Smak i zapach bardzo mi odpowiada, ale boję się, że będę palić go non stop, podobno bardzo łatwo popaść w uzależnienie od niego.
Chociaż to i tak lepsze niż zwykłe papierosy od czasu do czasu :D
Awatar użytkownika
paulinka84
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2014-02-26, 13:42

Post autor: paulinka84 »

Dla mnie to zwyczajna ściema. Denerwują się ludzie łażący wszędzie z e-papierosem. Moja siostra robiła dokładnie tak samo. Zawsze na jej szyi dyndał ten papieros. Paliła go dosłownie wszędzie. Po jakimś czasie przyznała się, że cały czas w ukryciu pali zwykłe papierosy ...
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

Nie paliłam ani jednego ani drugiego, lecz ponoć od tego elektronicznego również można się uzależnić tak samo jak od tego zwykłego
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

sparklesunshine pisze:Nie paliłam ani jednego ani drugiego, lecz ponoć od tego elektronicznego również można się uzależnić tak samo jak od tego zwykłego
Nie uzależniasz się od epapierosa.
Uzależniasz się od nikotyny. Zwykle kiedy zaczynasz już palić elektroniczne papierosy jesteś już uzależniony. Wprawdzie epapierosy nie są takie nieszkodliwe ale nie zawierają substancji smolistych jak zwykłe papierosy tak więc Cię nie trują. A Ci którzy tak nawalają na epapierosy to pewnie jakieś lobby tradycyjnej firmy produkującej fajki.
Sam palę senstation. W sieci są dość dobre ceny, na przyklad tutaj:
http://www.wapershop.pl/
Co jak co ale jest to pewna miesięczna oszczędność portfela.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

popalałem troche ale od znajomych w sumie jak mam zapalić to wolne normalną fajke :)
mikado
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-05-20, 19:28
Kontakt:

Post autor: mikado »

Ponoć to miało być zdrowsze, a szkodzi i uzależnia. Cholera wie jakie dziadostwo jest dodawane to tych aromatów.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Trochę mniejsze świństwo, ale na pewno nie jest to zdrowe.
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Wydaje mi się, że ta moda szybko minie - są inne, skuteczniejsze metody na rzucanie palenia, a ten gadżet stopniowo już się znudził. Już nie jest fajny, ludzie protestują, jak się "pali" w ich obecności - nie dlatego, że para wodna przeszkadza komuś, ale dlatego, że to się wielu osobom kojarzy z brakiem szacunku - np. mojej mamie.
fajerman
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2015-08-18, 12:41

Post autor: fajerman »

Ja palę e-papierosy. Mam vype ePen'a - bardzo designerski i praktyczny. Mogę w nim dozować ilość pary czy zmienić w każdej chwili smak. Co ważne i najważniejsze to nie śmierdzę jak popielniczka i mogę puścić dymka kiedy tylko chcę :)
Awatar użytkownika
Septoc
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2016-02-22, 20:45
Lokalizacja: Piła

Post autor: Septoc »

Nie lubię ani e-fajek ani zwykłych szlugów. To obrzydliwy nałóg.
Wół jest powolny ale ziemia cierpliwa
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

Ja też mam Vype'a i jestem z niego zadowolony :)
Generalnie to lubię sobie popykać, że tak powiem, nie uważam żeby to było jakieś złe. Wszystko jest dla ludzi. Jak dla mnie ok jest Vype, ma różne smaki, najbardziej odpowiada mi jabłkowy i miętowy.
Awatar użytkownika
marcon4
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2016-03-09, 18:44
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: marcon4 »

Podobno wprowadzili zakaz palenia eków w miejscach publicznych. Szkoda, bo przecież to nikomu nie śmierdzi i nie szkodzi...
Trzeba się uczyć, żeby znać, trzeba iść, żeby dojść.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

nieprawda, e-papieros jest dużo mniej szkodliwy od zwykłych i można je palić wszędzie bo właśnie nie śmierdzą, nie wydzielają dymu ani toksyn.
ODPOWIEDZ