pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Narkotyki

Rozmowy na temat używek i nałogów.
bulbulator
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-08-12, 14:34

Post autor: bulbulator »

Nie jestem prawnikiem, ale też słyszałem, że nasiona konopii można legalnie kupować. Zabroniona jest tylko hodowla z nich. Więc jak ktoś chce to może zakupić i sobie na półce postawić takie nasionka :)
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Post autor: Johnny123 »

Też to sprawdziłem, dopytałem i faktycznie, także jakieś world of seeds czy inne nasiona można spokojnie kupować :)
bulbulator
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-08-12, 14:34

Post autor: bulbulator »

Mi tam bardziej do gustu przypada samsara , ale co kto lubi ;)
shizunao
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-01-12, 13:57

Post autor: shizunao »

niby wszystko dla ludzi, łącznie z narkotykami, ale ja osobiście odwodzę od nich wszystkich i każdego z osobna ;/ zbyt dużo moich znajomych ma z tym problem i na własne oczy widziałam, jak wygląda psychoza ponarkotykowa. nic fajnego.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Ja myślę, że z rozsądkiem można korzystać:)
milenaa001
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-02, 13:26

Post autor: milenaa001 »

Z rozsadkiem mozna wszytsko....ale wiadomo ze jesli ktos zacznie bawic sie z narkotykami to zazwyczaj to mu sie podoba i zaczyna tego uzywac coraz wiecej i wiecej.....osobiscie wszytskich odwoluje od tego...
RozbickaMM
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-20, 09:41
Kontakt:

Post autor: RozbickaMM »

Podzielam zdanie poprzedniczki. Wszystko jest dla ludzi, ale nie każdy może po wszystko sięgać, bo zwyczajnie nie potrafi z tego korzystać. Znam bardzo wiele osób uzależnionych od bardzo wielu narkotyków nawet od zioła, a i takich, którzy biorą latami, ale z głową i nie ma mowy o uzależnieniu.
Awatar użytkownika
lars100
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-07-19, 17:20
Lokalizacja: Lubin

Post autor: lars100 »

Gardzę ludźmi świadomie palącymi mocarza. Nie zasługują na pomoc medyczną.
To, kim jesteś, krzyczy tak głośno, że nie słyszę, co mówisz.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

No wlasnie natrafilem na strone http://www.centralseedbank.pl/ i jest niby informacja, ze mozna kupowac legalnie nasiona konopii - ale czy tak faktycznie jest to nie sprawdzalem prawnie.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja nie wiem kto te narkotyki wymyślił ale to jest "dzieło diabła". Tylu ludzi przez to umiera...
Princessa
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2016-04-12, 22:55

Post autor: Princessa »

Nie używam, wolę wypić trochę alkoholu i wprawić się w dobry nastrój. Zastanawia mnie jednak bardziej fakt, że widziałam w sieci sklep, który sprzedaje nasiona konopi - http://www.centralseedbank.pl/
To konopie zakwalifikowane jako medyczne albo nie posiadające męskich chromosomów. Nie wiedziałam, że sprzedaż i posiadanie takich nasion jest w pełni legalne. A Wy?
ODPOWIEDZ