pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kawa, a zęby

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Tutaj macie świetnego newsa odnośnie wybielania zębów (tez po kawie) - http://sujka.com.pl/zebow-lepiej-nie-wybielac-w-domu/
Fajtekx
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-23, 12:07

Post autor: Fajtekx »

Jeśli lubicie kawę i pijecie jej dużo i boicie się, że przebarwi Wam zęby, to polecam pastę clinomyn. Genialnie usuwa cały nalot z zębów.
Elefanka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-25, 14:54
Kontakt:

Post autor: Elefanka »

Bardzo polecam tą pastę. Zaczęłam ją stosować jakieś 5 lat temu i dzieki niej nie mam żółtych zębów mimo tego, że piję bardzo dużo kawy i herbaty.
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Sodką i solą też osad schodzi. Tylko ci z delikatnym szkliwem muszą uważać.
Rejjtek
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-08, 08:32
Kontakt:

Post autor: Rejjtek »

Pije dużo kawy, herbaty, a także pale dużo papierosów, ale mam białe zęby. Podstawa to odpowiednia higiena.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Faktem jest, że kawa powoduje przebarwienia i osad n zębach. Ale wiadomo, że bez kawy ciężko żyć. Ja piję dużo kawy ale o zdrowy wygląd zębów staram się dbać tak, jak radzą dentyści a nie iść na wybielenie bo to nie wiele daje. Mało tego, niszczy to szkliwo i zęby są bardziej podatne na zniszczenia. Dlatego ja wolę dbać o zęby według wskazówek opisanych w artykule na temat zdrowego uśmiechu na kedu.pl z którego dowiedziałam się jak prawidłowo dbać o zęby i cieszyć się ich dobrą kondycją na długo.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Z chęcią zapoznam się z tym artykułem. Takie porady są na wagę złota.
Awatar użytkownika
marcon4
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2016-03-09, 18:44
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: marcon4 »

Nie pijam kawy. Niestety preferuję napoje energetyczne ;/
Trzeba się uczyć, żeby znać, trzeba iść, żeby dojść.
annaanna23
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2014-10-16, 15:07
Kontakt:

Post autor: annaanna23 »

Dużo zależy po prostu od koloru naszych kości. Jak ktoś ma żółte kości to mało co może na to niestety poradzić. :cry:
Coś nowego: www.forexmentor.pl
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja piję kawę i to w dużych ilościach, dlatego stosuje pasty wybielające, używam płynu przeciwko kamieniu i raz do roku chodzę na czyszczenie zębów do dentysty.
Loraanen
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-05-17, 10:46

Post autor: Loraanen »

Wystarczy częste mycie zebów i nie bedziecie mieli problemów z osadem od kawy na zebach ani z przebarwieniami. Ja piję dużo kawy, a mam białe zeby.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Wiele zależy od koloru kości, który wpływa na kolor zębów :) jak coś to możecie skorzystać z usług gabinetu http://b-med.com.pl/
Wykonują profesjonalne wybielanie zębów
nosero
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2016-05-25, 14:48

Post autor: nosero »

Ja piję dużo kawy i nie mam żółtych zębów. Używam szczoteczki elektrycznej, może to jej zasługa?
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Nie wiem, ale niewątpliwe kawa ma wpływ na odbarwianie szkliwa zębów, choć odpowiednie zadbanie o zęby powinno też jakoś pomóc.
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Ja używam past wybielających przeznaczonych specjalnie dla osób, które piją dużo kawy i to pomaga mi utrzymać je białe i chroni przed przebarwieniami
ODPOWIEDZ