pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Umiar

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
Zielonka
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-29, 15:37

Post autor: Zielonka »

nigdy nie upilam sie tak by nic nie pamietac, zawsze mam jakies wewnetrzne granice, poza tym po alkoholu zazwyczaj lapie dola.
Awatar użytkownika
Eroll
-#
-#
Posty: 112
Rejestracja: 2010-05-04, 15:08

Post autor: Eroll »

Nigdy jeszcze nie upiłam sie do nieprzytomności, a co więcej w najbliższym czasie nie mam takiego zamiaru. Po co? Pić lubię, nie powiem, że nie. W końcu wszystko jest dla ludzi, ale wszystko z umiarem.
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

No tak, różne akcje mam za sobą. Zdarzało się, że wielu zdarzeń nie pamiętałam następnego dnia po piciu, standard. Raz gdy po pijaku (po wódce + piwo, wiem że bardzo inteligentnie pomieszałam) zapaliłam fajkę, skończyło się to tak, że straciłam kontrolę zupełnie, potem wymiotowałam a potem leżałam na ziemi i nie mogłam wstać, bo świat mi wirował i nawet nie mogłam złapać równowagi na tyle by utrzymać w powietrzu głowę.
Nie jest mi za to wstyd. Cóż, zdarza się. Nie ja jedna tak się wtedy urządziłam.
Awatar użytkownika
Mandy
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2010-09-26, 12:13

Post autor: Mandy »

Znam siebie i wiem ile mogę wypić. Ale zdarzyło mi się kilka takich akcji, kiedy to upiłam się tak, że nie byłam w stanie przejść z pokoju na korytarz. Film urwał mi się chyba tylko raz. Wydawało mi się, że nie na długo, ale się myliłam :)
Teraz piję raczej z umiarem, czasem mi się zdarzy tylko.
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Jak chce zachować umiar to zachowuję. Potrafię powiedzieć stop, nie mam z tym żadnego problemu. No ale jak chcę się spić w trupa to robię to, bywa też tak...
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Ojjj, ja się tak zbombiłem że miałem płukanie żołądka. detoks dobra rzecz, od razu człowiek trzeźwieje. :)
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

wszystko jest dla ludzi pod warunkiem, że się wie kiedy powiedzieć dość.
ODPOWIEDZ