pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Uzależnienie od sprzątania

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Manko
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-01-24, 10:00

Post autor: Manko »

W moim przypadku na pewno nie nazwał bym tego uzależnieniem ale lubię mieć czysto w domu.
emkaa2
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2015-03-19, 07:50
Lokalizacja: warszawa

Post autor: emkaa2 »

ja chyba nie jestem uzależniona ale uwiebiam sprzatac uwiebiam jak przyjde z pracy posprzatam wszystko dokldanie pachnie a ja mam wolnyu czas na obijanie sie:)
carpe diem
Awatar użytkownika
mikomiko
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-03-11, 22:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mikomiko »

Super, dzięki za sugestie :)
Ludzkość jest drzewem, a ludzie są liśćmi. Drzewo trwa i rośnie, chociaż liście opadają.
Werka1
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-05-04, 16:13

Post autor: Werka1 »

Ja zauważyłam, że w mojej rodzinie ludzie starsi na okrągło sprzątają. W sumie nie wiem, czy to uzależnienie, czy może bardziej z nudów.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

może po prostu kwestia wychowania.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja nie znoszę bałaganu, po prostu nie cierpię, jak jest syf. Niestety nie mam zbyt dużo czasu na sprzątanie, bo zwyczajnie praktycznie nie ma mnie w domu przez cały tydzień. Nie mam czasu na to, choć bardzo chętnie bym spróbowała czegoś nowego, jak na przykład zrobienie własnych środków czystości: http://www.alces.pl/naturalna-chemia-do ... bisz-sama/, czego jeszcze nigdy nie robiłam, ale nie mam jak się za to wziąć, bo ledwo znajduje czas, by zrobić podstawowe zakupy, nie mówić już o czymkolwiek innym.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

tzw. pedantyzm. Mam taką koleżankę i unikam jak ognia wizyty u niej w domu bo niczego nie można dotknąć.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Ja również cenie sobie porządek. Planuje zakup sprzętu do domu, czytałam o zmywarkach na stronie eueu http://eu-eu.eu/zmywarki-zuzywaja-coraz-mniej-pradu-i-wody-co-jeszcze-musisz-wiedziec/ i teraz pozostało tylko wybranie modelu. Zmywanie ręczne to jakaś zmora!

[ Dodano: 2016-12-23, 10:44 ]
U nas to jakieś wariactwo. Postanowiłam, że kupie robota sprzątającego. Czytałam sporo na ten temat: https://sprzedajemy.pl/poradnik/robot-s ... ic-art1427 taki robot czyszczący to genialny wynalazek. Co uważacie?
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Kolega można powiedzieć że jest "uzależniony" od sprzątania, ale po zmarłych :) Pracuje w firmie w Gdańsku, która zajmuje się m.in. dezynfekcją po zmarłych.
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Mozna, moja kumpela miala ten problem, pomogl jej psycholog bielsko i
hipnoza online
a pozniej jeszcze hipoterapia. Jak bylo mega ciezko to pomagal
psychiatra bielsko
8)
Awatar użytkownika
piotrekxxx
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-02-22, 21:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: piotrekxxx »

Super! Dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie
ODPOWIEDZ