pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ogólne uzależnienia

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja jestem uzależniona od internetu. Zdecydowanie.
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

zajrzyjcie na stronę http://www.uzaleznienia.edu.pl/ na pewno będzie pomocna w leczeniu
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
void
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2016-05-20, 15:16

Post autor: void »

Ja chyba jestem uzależniona od inhalacji. Niedawno kupiłam sobie nowy sprzęt, a mianowicie vaporizer da vinci w sklepie Vapuj.pl . Kiedy zbliża się sesja lub trudne kolokwia to puszczenie dymka mnie rozluźnia
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Wiele osób pijących uzależnia się od alkoholu nie zdając sobie z tego sprawy. Moim zdaniem powinno się czytać blogi typu http://www.miasto-dialogu.pl/objawy-uza ... -alkoholu/ aby wiedzieć na czym stoimy, gdy sytuacja wymyka się nam z pod kontroli
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

tutaj pomoze tylko specjalista, ja mam sprawdzonego
psycholog bielsko

hipoterapia
psychiatra bielsko
psychoterapeuta bielsko
uran
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2019-05-28, 19:00
Kontakt:

Re: Ogólne uzależnienia

Post autor: uran »

Uzależnienia są straszną pułapką dla człowieka. Jeśli ma się słabą głowę i charakter ciężko z tego wyjść i funkcjonować normalnie. Można być uzależnionym od wszystkiego. Nie ma czegoś takiego jak nałogi gorsze i mniej gorsze.
Jalelka
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2019-03-28, 18:12

Re: Ogólne uzależnienia

Post autor: Jalelka »

Jeśli uzależnienia nie są grożne to pól biedy,gorzej jak jest potrzebny psycholog.Bardzo dobrym ośrodkiem leczenia uzależnień jest Medox w Nowym Modlinie. Cisza spokój i bardzo dobrzy specjaliści. Mój znajomy tam był na leczeniu z alkoholizmu i wyszedł z tego ,Nie pije . A to jest najważniejsze.
ODPOWIEDZ