pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Alkohol

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

przedsamobójca pisze:Bardzo lubię pić alkohol. Jednak robię to zdecydowanie za często.
To odzwierciedla mnie. Choć ostatnio się w sumie powstrzymuję.
Awatar użytkownika
blueberry
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2011-10-17, 13:40

Post autor: blueberry »

Rzadko. Czasami na imprezach, po większych uroczystościach załatwia się to i owo, i idziemy paczką w ustronne miejsce.. ;>
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Ja tez tak mam :) Moge cie zacytowac :)
siemargul
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-05-28, 15:12

Post autor: siemargul »

Wódka, Piwo kto dzisiaj tego nie zna. Jak idzie się na imprezę to, aż wstyd się nie napić.
Rozumiecie, prawda. Rzuciłem alkohol i nie żałuję. Zobaczcie filmik, może was trochę zaciekawi i ukaże inne spojrzenie na alkohol.


WÓDKA - Technologia


Filmik ogólnie przedstawia sposób w jaki obecnie ludzie są poniewierani i pozbawiani godności. Alkohol prowadzi nas prosto na skraj przepaści. Aby zabić "ducha" różnych Narodów, stworzono bardzo skomplikowany plan. Częścią tego planu jest wprowadzenie alkoholu do masowej produkcji i sprzedaży, aby odmóżdżyć ludzi i pozbawić ich racjonalnego, zdrowego myślenia.
Oczywiście alkohol powoduje chwilową przyjemność w postaci "oderwania" się od rzeczywistości oraz problemów (samemu się trochę piło), lecz na dłuższą metę jest po prostu niebezpieczny i zgubny - niszczy nas od wewnątrz.

Na zdrowie :drunk:
klaudia00
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2011-12-11, 18:53

Alkoholizm – wstydliwy temat ?

Post autor: klaudia00 »

O ile wstydliwość różnych chorób jest w większym lub mniejszym stopniu przełamywana, o tyle z alkoholizmem jest już różnie. Stres, przepracowanie, słaba wola, nieumiejętność radzenia sobie z problemami wywołuję tę zmorę cywilizacji jaką jest alkoholizm. Jak z nią walczyć? Wstęp do poradni a/a i możliwość dostania recepty na środki drastyczne blokuje potrzeba rejestracji, więc może suplementy diety ze strony www.doz.pl? Znalazłam dwa jeden uspokojeniowy oparty na melisie i głogu oraz drugi odtruwający organizm i przywracający równowagę oparty na korzeniach kudzu. Może macie też jakieś doświadczenia w tym temacie ?
Awatar użytkownika
awodwanrazc
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2012-07-06, 16:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: awodwanrazc »

Moqueur pisze:
przedsamobójca pisze:Bardzo lubię pić alkohol. Jednak robię to zdecydowanie za często.
To odzwierciedla mnie. Choć ostatnio się w sumie powstrzymuję.
To jest straszne. Ostatnio zdaję sobie sprawę, że stanowczo przesadzam z piciem. Taki studencki tryb życia, wiadomo, a zwłaszcza jak się mieszka w akademiku, w grupie to zawsze tak jest, mówię sobie, że dzisiaj nie piję, ale przychodzi koleżanka, no i głupio odmówić. Więc się nawzajem nakręcamy.
Ale obiecałam sobie, że będę tak żyła tylko przez pierwsze parę lat studiów, potem się uspokoję. Kiedyś przecież trzeba się wyszaleć ;D
Awatar użytkownika
hortman
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-07-17, 21:19
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: hortman »

Pić to trzeba umieć Kochani :) Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba znać czas i miejsce. Zdecydowanie lepiej napić się wódeczki niż wypalić mózg mocarzem.
Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół trzy lub więcej.
Awatar użytkownika
gotharken
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-07-19, 16:40
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: gotharken »

Wszystko jest dla ludzi, ale wódka bardzo ścina białko i nie pomaga wszystkim "fit" osobom.
Nic tak nie zadziwia ludzi, jak zdrowy rozsądek i proste działanie.
Wferter
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-31, 13:03

Post autor: Wferter »

Piję dość dużo i często, ale pije tylko alkohol jaki lubię. Raz na jakiś czas robie sobie kilku miesięczne przerwy.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

W ostatnim czasie dużo znajomych ma urodziny i połowa rodziny więc czy się chce czy nie, to ciężko się wymigać od picia, ale wedle wszelkich stereotypów- jesteśmy Polakami, mamy wódkę we krwi. :)
Janinnaa
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-10, 08:49

Post autor: Janinnaa »

Lubie alkohol, ale staram się go ograniczać. Wypije 1-2 piwa w ciągu całego tygodnia lub butelkę wina.






_________
www.bloinfo.pl/praca-za-granica/
madziara
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2015-02-08, 19:12

Post autor: madziara »

Ja ostatnio tyle wypiłam, że aż wstyd się przyznać. Mam nadzieje, że nie pójdzie w cycki bo za dużeeeee
Elefanka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-25, 14:54
Kontakt:

Post autor: Elefanka »

Nie przepadam za alkoholem. Jeśli pije, to w bardzo małych ilościach i jest to jedno piwo lub jeden słaby i słodki drink.
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Post autor: daga1998 »

Z alkoholem to jest tak, ze najpierw jedno piwko dziennie a potem nagle juz bez tego jednego piwka dziennie nie potrafimy zyc i nie wiemy jak z tego nalogu sie wygrzebac ... Wiele ciekawych informacji i opisów objawów alkoholizmu znajduje sie tutaj http://agnusterapia.pl/alkoholizm milej lektury!
Qartaz
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-05, 15:10

Post autor: Qartaz »

Nie stronie od alkoholu, ale nie pije go zbyt często i nie pije także alkoholu wysokoprocentowego. Lubię czasem wypić piwo.
ODPOWIEDZ