pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Alkohol

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

yel. pisze:Na razie jestem tylko na etapie popijania wódki piwem.
Kiedyś także próbowałam. I nigdy więcej nie mieszać.
Jeśli pić wódkę to bez żadnej popitki.
Ostatnio alkohol mnie odrzuca a raczej stan nietrzeźwości. Czasem coś wypiję, ale przeważnie opuszczam kolejkę, raz że kontroluję siebie a dwa kac mnie nie męczy.
Ostatnio jacyś gówniarze 13-15 lat bez żadnych oporów piją przed szkołą a zwróć im uwagę na bank jeszcze oberwiesz. Przeraża mnie to, ja będąc w takim wieku nawet o alkoholu nie myślałam.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Od 21 kwietnia nie piję! I jest mi z tym dobrze. jakoś tak zdrowiej się czuję.
Awatar użytkownika
Tienne_ami
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2011-01-15, 19:58

Post autor: Tienne_ami »

Czasem fajny jest ten szmerek. Ale muszę mieć ochotę. Ostatnio w ogóle mi nie wchodzi. Na Sylwka wypiłam całego szampana i byłam up :D Porażka :)
Awatar użytkownika
Bliss
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2011-01-12, 21:11

Post autor: Bliss »

Strasznie, strasznie, strasznie żałuję niektórych moich zachowań podczas, gdy byłam pijana. Najchętniej wymazałabym to ze wszystkich pamięci, jak i ze swojej, jednak życie toczy się dalej, a ja od ostatniego "zgona"... nie piję wódki kompletnie (piwo okazyjnie).
I czuję się z tym stokroć lepiej - przynajmniej nie boję się o swoją opinię.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Ojh ja o dziwo należy bardziej do abstynentów i nie ciągnie mnie mnie do alkocholui. Ale jeżeli już piję to nie dużo aby mieć kontrolę nad samym sobą i jeszcze ani razu film mi się urwał i nie ciągnie mnie abyc pić aż do takiego stanu :)
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Okazyjnie piję.
Mój ojciec jest alkoholikiem i nie do pomyślenia dla mnie jest się doprowadzić do takiego stanu jak on.
Z resztą nie stać mnie na drogi alkohol, bo tani tak dobrze nie smakuje. A chyba tylko drogim mogę się upić, bo chociaż jakoś smakuje.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja już zapominam jak smakuje alkohol Nawet mnie ostatnio do niego nie ciągne Wogóle skończyłam z wszelkimi używkami Sama nie wiem co sie ze mną dzieje Chyba dojrzewam :P
Franca Pajka
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2011-06-30, 00:02
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Franca Pajka »

Piję naprawdę sporadycznie, bo mój organizm źle znosi alkohol, co nie zmienia faktu, że nie należę do osób o słabej głowie, wręcz przeciwnie. Na każdej imprezie ogarniam i właściwie jestem jak Matka Teresa, pomagając innym, którzy nie mają tego szczęścia co ja.
Awatar użytkownika
małapaskuda.
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2011-05-14, 18:03
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie

Post autor: małapaskuda. »

Piję sporadycznie, okazyjnie.
aylin233
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2011-07-14, 19:07

Post autor: aylin233 »

Ja to pije tylko piwa standardowo pół piwa na całą imprezke,tyle mi wystarczy zeby sie rozluznic,tak w sam raz,a żeby następnego dnia nie miec złego samopoczucia,też dlatego żeby móc tak przez całe życie i dla zdrowia
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Za piwem nie przepadam, za wódką również. Za to nie pogardzę dobrym winem czy chociażby szampanem. A w rozkosz wprowadza mnie whisky. Jednakże piję bardzo okazyjnie.
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

Piję okazjonalnie, znam granice, potrafię zachować umiar.
Piwo, wino - zależy, jaki mam nastrój. Za wódką nie przepadam, chyba, że w drinkach, ale to i tak rzadko.
Malibu <3
GCPU
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-19, 13:40

Post autor: GCPU »

Czy zastanawiałeś/łaś się kiedyś, po co tak naprawdę pijesz alkohol? W czym Ci pomaga? Co Ci daje?
Awatar użytkownika
Werewolf
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2011-09-26, 22:29
Lokalizacja: Kutno

Post autor: Werewolf »

Raz na rok wypije jedno piwko, jak jade na dzialke nad jeziorko w wakacje. Poza tym nigdy nie pije niczego z procentami.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Bardzo lubię pić alkohol. Jednak robię to zdecydowanie za często.
ODPOWIEDZ