pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Palenie

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
Kotnie Bejbe
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2011-01-04, 23:49

Re: Palenie

Post autor: Kotnie Bejbe »

Empatia pisze:Co sądzicie o paleniu papierosów? Może palicie? A jeśli nie,to przeszkadza Wam,gdy ktoś pali przy Was?
Co mam sądzić ? Niszczą zdrowie, ale jeśli ktoś lubi to jego sprawa. : ) Osobiście nie palę. Nie lubię się ukrywać, a na chwilę obecną, nie mógłbym popalić sobie spokojnie. Mam jeszcze kilka lat do 18, potem się zobaczy. Obecnie jednak, uzależniłem się wręcz od "studenckich". Nie przeszkadza mi zupełnie, gdy ktoś obok mnie pali, wręcz bardzo to lubię. Zapach dymu jest dla mnie przyjemny.
Ostatnio zmieniony 2011-01-05, 18:58 przez Kotnie Bejbe, łącznie zmieniany 1 raz.
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Rzuciłem półtora miesiąca temu i już chyba nie wrócę do tego.
Awatar użytkownika
Bliss
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2011-01-12, 21:11

Post autor: Bliss »

Nigdy nie paliłam nałogowo, jednak czasami były sytuacje, w które wmieszały się również moje nerwy i sięgałam po jednego papierosa, po drugim. Aktualnie nie palę i nie zamierzam, nie "jara mnie" to już. ; )
Awatar użytkownika
Tienne_ami
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2011-01-15, 19:58

Post autor: Tienne_ami »

Nie palę i nie będę palić.
Moi Rodziciele wypalają po dwie paczki dziennie. To jest straszne... Tyle kasy. Drażni mnie ten zapach.
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Paliłam, tzn. popalałam. Wtedy to wydawało mi się jakieś potrzebne mi, ale teraz zmieniło się. Nie palę, bo stwierdziłam, że nie chcę śmierdzieć, mieć zółtych palców czy zębów. Trochę wpływ chłopaka, który sam pali.
LEeNAa
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-30, 10:48

Post autor: LEeNAa »

Nie palę i nie zamierzam.
Awatar użytkownika
orange girl
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-01-29, 18:29
Lokalizacja: znienacka

Post autor: orange girl »

Nie palę, mało tego, jestem uczulona na dym nikotynowy. Nie rozumiem, jak można niszczyć swoje zdrowie i jeszcze za to płacić. Chociaż zdaję sobię sprawę, że nałóg trudno rzucić..
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Czasem lubię zapalić. Zwłaszcza jak jestem zdenerwowana. Ostatnio nie piliłam za dużo, może 4 razy w przeciągu 2.5 miesiąca. I tak jestem biernym palaczem.
gienek55
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-02-15, 14:29

Post autor: gienek55 »

Papierosowy dym to jedna z rzeczy, które automatycznie wywołują we mnie oburzenie. Nie lubię nie tylko dymu, ale i ludzi, którzy świadomie go wdychają, zabierajć sobie kawałek życia przy każdym wdechu.
Awatar użytkownika
Barbiee
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2011-04-08, 13:15

Post autor: Barbiee »

paliłam w gimnazjum ,teraz zdarza mi się zapalić na jakiejś imprezie ,nie drażni mnie ten "zapach"
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

Nie lubię dymu. Jak ktoś przy mnie pali to od razu włącza mi się tryb machania rekami żeby tylko dym nie leciał do mnie... dziwnie to wyglada ale cóż. nie moja wina.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Kvasia pisze:Jak ktoś przy mnie pali to od razu włącza mi się tryb machania rekami żeby tylko dym nie leciał do mnie..
Ostatnio mam to samo, strasznie mnie teraz dławi dym.
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Zdarza mi się zapalić czasami. Właściwie rzadko. Jednak jak się zdenerwuję, to potrafię wypalić kilka fajek, jedną po drugiej. Albo ze znajomymi, przy piwie niekiedy nachodzi mnie nieodparta chęć. I palę. Palenia ciągle, nałogowo nie wyobrażam sobie.
Awatar użytkownika
insane.
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-05-14, 18:25

Post autor: insane. »

Paliłam "nałogowo" i bardzo dużo, ale już od dłuższego czasu ograniczam, palę coraz mniej i rzadziej. Potrafię dwa tygodnie wytrzymać bez papierosa- jest okej.
Awatar użytkownika
małapaskuda.
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2011-05-14, 18:03
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie

Post autor: małapaskuda. »

Nie wzięłabym fajki do ust i nienawidzę, gdy ktoś przy mnie pali :/
ODPOWIEDZ