pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Palenie

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Ja mimo, ze kiedyś sama paliłam i dalej zdarza i się zapalić do "piwka" to nie lubię dostawać na ulicy dymem w twarz:/ Bardzo się cieszę też z zakazu palenia w barach
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Dokladnie... Nie dusisz się i nie masz bólu glowy potem.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Przede wszystkim się nie śmierdzi :lol:
Awatar użytkownika
awodwanrazc
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2012-07-06, 16:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: awodwanrazc »

Zaczęłam palić niestety. Tzn. teraz, kiedy jestem w domu, to nie, ale wiem, że jak wrócę do Wrocławia, do tego towarzystwa, to znowu zacznę. Chociaż szkoda mi pieniędzy i trochę zdrowia.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Nie palę. Nienawidzę tego zapachu ale przez to, że jestem właściwie jedyną niepalącą w towarzystwie, to trochę się przyzwyczaiłam. Chociaż i tak ich gonię żeby przy mnie nie palili :P
Awatar użytkownika
Jackie Day.
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2012-07-02, 20:35
Lokalizacja: unknown.

Post autor: Jackie Day. »

Nie przeszkadza mi to. Palenie jest już na tyle powszechne i częste, że działa tu przyzwyczajenie.
A jeśli poruszamy temat 'palenie zabija'. No cóż... człowiek na coś umrzeć musi. Nie wypada być nieśmiertelnym. To aż nietaktowne.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

przede wszystkim nawet przy najzdowszym trybie życia umrzesz, wiec nie ma sie co martwić o taktownosc :P Nietaktownie to komuś dymem w twarz buchać ;)
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Popalam, ale za mną już pierwsza próba rzucenia - z marnym jak widać skutkiem. Nie paliłam miesiąc. Teraz od stycznia zamierzam znów się z tym zmierzyć - ten nałóg jest okropny!
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Nie popieram, ale nie ingeruje w nawyki innych ;) Ale kiedy siedzimy w jednym pomieszczeniu zwracam uwagę, że mi przeszkadza dym papierosowy, wtedy zazwyczaj ktoś wychodzi lub otwiera chociaż okno. Nie lubię zapachu papierosów strasznie i cieszę się, że jest już zakaz palenia w klubach i restauracjach, bo zawsze tym śmierdziałam po wyjściu :evil:
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

nie palę, nigdy nie paliłam i jestem z tego dumna!
dadara
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-04-14, 13:03
Kontakt:

Post autor: dadara »

wstrętny nałóg. Jak nie palicie to nie zaczynajcie, a jak palicie to róbcie wszystko, żeby rzucić, z tego nie ma żadnych korzyści.

WWW.ITBC.PL
Tomcio
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-05-05, 10:06
Kontakt:

Post autor: Tomcio »

Przyznaję sie palę papieosy poniewaz na razie nie udało mnie się tego rzucić. Mam też e-papierosa. Nie polecam nikomu palenia papierosów okropność!
shaza11
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-05-12, 13:26

Post autor: shaza11 »

palę papierosy choc tego nie lubię, próbowałem raz rzucić to się nie udało spróbuję drugi raz za miesiąc
raphael007
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-10-08, 18:15
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: raphael007 »

Rzuciłem to dawno temu i dalej sie przy tym trzymam ale nie ukrywam że już chyba 5 lat mnie ciągnie do papierosów. Tego nie da się oduczyć.
Zajmuje się dekoracjami, zapraszam na moją stronę Kartki Świąteczne dla firm

"Problem to nie problem. Problem to Twoje podejście do problemu." - Jack Sparrow
Etomy
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-10-28, 23:31

Post autor: Etomy »

Nigdy nie paliłem i wiem że nie zapale,nie ciągnęło mnie do papierosów.
ODPOWIEDZ