pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Palenie

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Palę, od roku - początki to były "dla szpanu" by jakoś znaleźć język z kolegami - wiem to nie o to chodzi. Ale pojawił się kolega - który wolał bym nie palił - tak się stało. Zacząłem palić znowu od dwóch miechów - palę paczkę dziennie, wiem chce rzucić ale nie łatwo - jakoś często to mi zapełnia pustkę która we mnie jest.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Ja bardzo wcześnie zaczęłam i bardzo długo paliłam. porem rzuciłam no i niestety po dwóch latach znowu zaczynam podpalać. Choć bardzo tego żałuję :( No ale cóż nerwy albo piwko i nie mogę się powstrzymać :(
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Trzeba walczyć ze sobą ;) Ja ostatnio już nie podpalam - miałam podobnie jak ty ... ;)
Awatar użytkownika
messerbono
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2011-06-21, 20:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: messerbono »

wikaG pisze:Trzeba walczyć ze sobą ;) Ja ostatnio już nie podpalam - miałam podobnie jak ty ... ;)
Zgadzam się. Nie mogę się na ten temat jednak wypowiedzieć bardziej, ponieważ w swoim życiu zapaliłem może 4 papierosy. Nie smakują mi, smak fajek jest ohydny.
Franca Pajka
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2011-06-30, 00:02
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Franca Pajka »

Palę od półtora roku i właściwie zaczęłam trochę z ciekawości, trochę dla kurażu. Próbowałam rzucić, ale za każdym razem dochodziłam do wniosku, że wolę kupić sobie paczkę papierosów na te dwa dni niż wydać kasę na niezdrowe jedzenie, którego już w ogóle nie powinnam się tykać. Poza tym wychodzę z założenia, że papierosy integrują.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Franca Pajka, na pewno integrują ,ale jest też zawsze cześć ludzi, którzy na fajkę nie idą i też się w tym czasie integrują :P
Al0ne
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-07-15, 17:02

Post autor: Al0ne »

Franca Pajka pisze:Poza tym wychodzę z założenia, że papierosy integrują.
Racja integrują , ale pomyśl jak psują ci cerę , zęby i ogólnie niesiesz za dobą smród.. To by mi najbardziej przeszkadzało nie wspomnę już o zdrowiu i kaszlu bleee..
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

no to prawda, że palacze się szybciej starzeją i bardziej marszczą :/
Awatar użytkownika
Przezroczysta
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-08-07, 06:14

Post autor: Przezroczysta »

Sporadycznie. Można wręcz powiedzieć, że okazyjnie. Najczęściej dotrzymując towarzystwa. Szczególnie na uczelni. Palę także do piwa.
Awatar użytkownika
Andzik
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2011-08-16, 18:20

Post autor: Andzik »

Nie palę i nie mam takiego zamiaru.
Awatar użytkownika
Werewolf
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2011-09-26, 22:29
Lokalizacja: Kutno

Post autor: Werewolf »

Nigdy nie paliłem i nie zamierzam ;) Jestem totalnie bez nałogów ;)
Stealth
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-10-14, 08:16

Post autor: Stealth »

Ja palę od od kilku lat, zacząłem od popalania przy piwku a potem stres związany z maturą, szukaniem szkoły itp, i się wciągnąłem. Nie mam na razie chęci rzucania, lubię sobie zapalić przed pracą/po pracy. Teraz ostatnio oszczędzam się do 2 - 3 papierosów dziennie, chyba że przychodzi weekend i szkoła lub piwko, wtedy schodzi więcej.
Kosa
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-10-13, 22:18

Post autor: Kosa »

Palenie to wstrętny nałóg w zyciu wypaliłem papierosy i już nigdy nie tknę, nie dość, ze zatruwasz siebie- pół biedy chcesz to twoje życie, ale zatruwasz też innych a rak płuc to pewna śmierć, wydajesz bezsensownie kasę.. Jedyny plus to może taki, że ratujesz polską gospodarkę ;] bo akcyza jest spora.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Nie paliłam, nie palę i pewnie nie będę palić. Nie smakuje mi, śmierdzi, drażni gardło, dużo kosztuje, szkodzi.
Czasem mam ochotę zapalić. Robię to jakoś raz na miesiąc/dwa miesiące.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Nie palę i nie zamierzam palić. Nigdy nie paliłam.
Strasznie się denerwuję, jak ktoś pali przy mnie, zapach dymu tytoniowego potrafię wyczuć z daleka. I jak już poczuję, to mam atak kaszlu i duszę się. Okropnie wnerwia mnie, jak ludzie palą na przystankach autobusowych...
ODPOWIEDZ